Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange: A może abonament zamiast oferty na kartę?

[Aktualizacja] Orange: A może abonament zamiast oferty na kartę?

LuiN 22 Lipca 2016 13:39 Aktualizacja: 22 Lipca 2016 21:26

5 24

Sieć Orange ruszyła z promocją dla osób, które zdecydują się przenieść ofertą z karty do abonamentu. Umowa jest na czas nieokreślony, a abonament wynosi 39 zł.



W wyżej wymienionej taryfie klient otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y do krajowych sieci komórkowych i 5 GB transferu. Tutaj uwaga, tej wielkości pakiet obowiązuje do 1 lutego 2017 roku, a potem zmniejszy się do 1 GB.

Umowa po miesiącu przechodzi na czas nieokreślony, w razie potrzeby klient może do niej dołożyć telefon z opłatą rozłożoną na raty. Cała oferta nosi nazwę Smart Plan LTE Bezterminowy.




Jednocześnie ruszyła kampania reklamowa promująca rejestrowanie numerów lub przejście do abonamentu:

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Aktualizacja

Smart Plan Bezterminowy jest również dostępny w przypadku zawierania nowej umowy i przeniesienia numeru. Nie będzie to jednak oficjalnie komunikowane. Oferta pojawi się też w niedalekiej przyszłości dla osób przedłużających umowę.

Źródło tekstu: Orange     

w sumie: 108
  • 0

    89. ~ktos nowy  2016-07-23 19:53:41  host: 188.146.66.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    uwaga pamiętajcie że nowe startery aktywujemy tylko do niedzieli do 00.00 ważne info jeśli nawet mamy starter z którego korzystamy od wieków to de fakto mamy czas do trzeciego stycznia z rejestracja natomiast jeśli ktoś nagle wpadnie na pomysł chce sms do nju pod nr 601 to system kwalifikuje to jako nowy numer w nju odwrotna zasada taka sama z nju do oranże np smart pod 601 w przypadku migracji numer należy zarejestrować system zmieni ofertę ale bez rejestracji numer zostanie zablokowany pamiętajcie dla tak zwanych kombinatorów macie 48 na podjęcie czy chcecie nju czy oranże w innym przypadku rejestracja w salonie

  • 0

    90. ~cstx94  2016-07-23 20:56:53  host: user-31-175-133-27.play-internet.pl

    dobra oferta jeżeIi ktoś chce brać teIefon. Bierzesz abo po miesiącu skIadasz wypowiedzenie i Iecisz z opcją na kartę jaką tyIko sobie chcesz a zostają ci same raty

  • 0

    91. ~???  2016-07-23 21:09:28  host: n16-01-06.opera-mini.net

    90 a ile trzeba ciaćkow wydac za zerwanie np 24 m-c umiwy?

  • 0

    92. ~cstx94  2016-07-23 23:00:14  host: user-31-175-133-27.play-internet.pl

    hmmm... nic bo umowa jest bezterminowa? obowiązuje miesiąc wypowiedzenia?

  • 1

    93.  2016-07-24 16:38:18

    "A może tak abonament zamiast karty? Oczywiście na znacznie gorszych warunkach, bo jeśli się złapiesz to jesteś debilem, a debilów trzeba golić"

  • 0

    94.  2016-07-24 16:54:46

    divhashmorex...
    Podobno użytkownicy ofert na kartę są inteligentniejsi od baranów używających abonamentów? Dlaczego więc mieliby dać się przekonać do abonamentu, skoro wcześniej wybrali kartę, właśnie ze względu na wyższy poziom inteligencji, który im nie pozwolił się wcześniej golić przez operatorów?

  • 0

    95.  2016-07-24 17:16:39

    @wlo (94), natomiast gdybyś Ty był mądry, bo inteligentny być może jesteś, to odróżniłbyś stwierdzenie:
    "użytkownicy ofert na kartę są inteligentniejsi od baranów używających abonamentów",
    od następującego:
    "wszyscy użytkownicy ofert na kartę są inteligentniejsi od baranów używających abonamentów". ;-)

  • 0

    96. ~joł  2016-07-24 17:23:42  host: 89-79-108-133.dynamic.chello.pl

    Ale ORANszuści:) Play ma karte unlimited za 25 zł na lepszych warunkach (6gb). Wiec kogo oni chcą nabrac za płącenie abonamentu za 14 zł więcej za gorsze cos:) ehhh marketingowcy...

  • 0

    97.  2016-07-24 17:23:46

    DanielR - znaczy jak mówię, np. ludzie, to nie znaczy tyle co wszyscy ludzie? Hmmm... Muszę się polskiego pouczyć trochę...

  • 0

    98.  2016-07-24 17:29:32

    Nie, bo wciąż jest na świecie wielu "ludzi", których nie stać na kawałek chleba, a komórki to nawet na obrazku nie widzieli, nie wspominając już o wiedzy na temat ofert prepaid czy postpaid.

  • 0

    99.  2016-07-24 17:31:46

    Do tego doprowadza takie głupie uogólnianie.

  • 0

    100. ~xdxdxfxo  2016-07-24 17:38:06  host: n12-10-08.opera-mini.net

    Panowie. To źe się ma wyglad człowieka, nie jest gwarancją, źe się nim jest. TYLKO PRZEBYWANIE W TYM BARANIM ŚRODOWISKU DAJE PODSTAWĘ DO TAKIEGO STWIERDZENIA JAKIE PRZEDSTAWIŁ @94 NIE MIAŁBY TAKIEJ WIEDZY!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    101.  2016-07-24 18:36:22

    No cóż... Myślałem, jak mówię użytkownicy prepaid, to raczej nie miałem na myśli orangutanów w zoo. A ponieważ tutaj wszyscy (!) mówice, że kto ma abonament to debil, mysłałem, ze każdy użytkownik na kartę jest inteligentniejszy od abonamentowaca.
    Dziękuję za wskazanie błędu logicznego (potwierdza się brak inteligencji - jako abonamentowca) i postaram się mówić po polsku w przyszłości.

  • 0

    102.  2016-07-24 18:37:35

    100 - tu WSZYSCY wiedzą, ze jestem abonamentowcem... Chociaż dysponując kilkoma prepaidami... jest dla mnie nadzieja chyba?

  • 0

    103.  2016-07-24 18:58:35

    wlo jak zwykle prowokuje w swoim stylu, czyli odwieczna wojna: abo vs karta. :)

  • 0

    104. ~chak  2016-07-24 20:03:20  host: 8.37.230.139

    @102 wlo, prosze Cie, nie przechodz na karte.!!!! To bedzie tragedia - popsujesz nam wszystkim.............!!!!!!!!

  • 0

    105.  2016-07-24 22:33:39

    @wlo (101), od kiedy to opierasz swoje wnioski na wypowiedziach użytkowników Telepolis? Sam nie raz twierdziłeś, że osoby wypowiadające się na takich stronach są grupą, która nie odzwierciedla rzeczywistości, że jest to grupa niereprezentatywna.
    I skąd ta pewność, że "wszyscy" tutaj tak właśnie twierdzą?
    Swoja drogą kolejna jałowa gadka, którą właśnie kończę. :-]

  • 0

    106. ~ed  2016-07-24 22:46:57  host: user-94-254-162-152.play-internet.pl

    Ja+ na dni M. daje startery i 11 GB internetu za 29 zł po doładowaniu a w Virgi n M. za (starter 5 zł +5 zł doładowania) za 9 zł 10 GB. kod *222*1#

  • 0

    107. ~Ćwierćbaran  2016-07-25 10:04:50  host: staticline-31-183-220-81.toya.net.pl

    Każdy inteligentny LUDŹ pisałby na temat, a nie bajdurzył o baranach i debilach. Cóż poradzić, tak to już jest w stadzie... Szukać rozwielitek......................

  • 0

    108. ~panie Ed  2016-07-26 06:11:06  host: user-94-254-224-35.play-internet.pl

    gdzie ty widzisz w Virginie za 5zł żeby dali 10GB?

Dodaj swoją opinię