Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange: 50% więcej za doładowanie

[Aktualizacja] Orange: 50% więcej za doładowanie

LuiN 25 Października 2010 11:35

0 0

Użytkownicy telefonów w sieci Orange mają możliwość otrzymać 25-złotowy bonus w nowej promocji 50zł+50%.

Promocja doładowań pozwoli abonentom wszystkich taryf na kartę w Orange oraz korzystającym z ofert Mix powiększyć środki o dodatkowe jednostki taryfowe o wartości 25 zł. Wystarczy w okresie od 25. października do niedzieli 31. października do godziny 20 doładować telefon w Orange kwotą 50 zł.

Otrzymany w ramach promocji bonus można wykorzystać w okresie 14 dni na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange, połączenia z krajowymi numerami stacjonarnymi oraz transfer danych.




Stan i ważność konta promocyjnego sprawdzimy wysyłając SMS o treści ILE pod numer 1555 (koszt SMS-a wg planu taryfowego), dzwoniąc pod numer *500, wprowadzając kod *124*# lub logując się na stronie operatora.

[Aktualizacja 12:50] Doładowania można dokonać dowolnym kanałem, a nie tylko poprzez panel Gadu-Gadu, jak podaliśmy wcześniej.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21. ~  2010-10-25 15:16:59  host: p14-06.opera-mini.net

    Tego typu promocje jak ta przykładowo są dostępne w ogóle w orange free?

  • 0

    22. ~agent  2010-10-25 15:24:29  host: 212.160.172.70

    @21: tak, ta promocja jest dostępna w Orange Free na kartę, otrzymasz 25zł na PC, oraz bonus MB za doładowanie.

  • 0

    23.  2010-10-25 15:25:37

    empatka - to co napisałaś dotyczy chyba raczej aktywacji, niż przedłużenia ważności bonusa moim zdaniem. Kiedy używałem Nowe Go i skorzystałem z potrojenia, doładowanie z abonamentu było jedynym sposobem zachowania środków na koncie promocyjnym, po likwidacji promocji 10% więcej. Chyba nic nie zmieniło się w tym względzie.

  • 0

    24. ~drops  2010-10-25 16:50:21  host: dps124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @20 dziwne, że przelew sms nie jest objęty promocją, w końcu ktoś tak samo płaci za to doładowanie

  • 0

    25. ~5  2010-10-25 17:14:57  host: user-46-113-33-128.play-internet.pl

    #24: gucio a nie płaci tak samo. Jka przelewa sobie z jednej karty na drugą to płaci 20gr Chciałeś sobie nabić bonusa za frajer? Przecież w orange nie siedzą łosie by cię sponsorować.

  • 0

    26. ~  2010-10-25 17:30:19  host: public95195.xdsl.centertel.pl

    Promocja całkowicie bezużyteczna dla korzystających z pakietu 1000 min

  • 0

    27. ~Julian  2010-10-25 17:36:54  host: 77-254-35-173.adsl.inetia.pl

    Dokładnie, oferta jak zawsze tylko po sieci. Do tego krótki czas ważności pakietu raptem dwa tygodnie. Dalej Ery nie pobiją, bo nawet jak dają po sieci a nie do wszystkich to 100% a nie 50%.

  • 0

    28. ~User  2010-10-25 18:15:42  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    Słabo się postarali...

  • 0

    29. ~Maciej  2010-10-25 18:30:36  host: 94.254.206.85

    toms - dzięki za podpowiedź. Jestem ciekaw czy przelewając środki ze skarbonki na konto promocyjne, czas ważności zostanie przedłużony? Może ma ktoś ochotę sprawdzić?

  • 0

    30. ~Mungo  2010-10-25 18:43:24  host: 89.187.233.197.ip.abpl.pl

    @29 Doładowania ze skarbonki przedłużają konto (główne lub promocyjne) o 7dni (bez kumulacji tzn jeśli konto ma ważność krótszą niż 7 dni to ważność będzie przedłużona do 7 dni)

  • 0

    31.  2010-10-25 21:31:33

    Zbliża się koniec roku i każdy op chce mieć dobre wyniki finansowe - dopływ kasy . Teraz we wszystkich sieciach będą podobne promocje doładowań :)14 dni na środki promocyjne to jednak duży minus .

  • 0

    32. ~  2010-10-25 22:18:54  host: 94.254.166.6

    Wow, 35 zł tylko do orangutana i to jeszcze na 14 dni! Już lecę ;-)

  • 0

    33. ~  2010-10-25 22:20:02  host: 94.254.166.6

    sorry, 25 a nie 35

  • 0

    34. ~Julian  2010-10-26 11:03:09  host: 77-254-35-173.adsl.inetia.pl

    Do tego co już napisałem dodam jeszcze że te ich wymogi też są z lekka śmieszne. Za doładowanie 25zł nic nie dostaniemy a tylko za doładowanie 50zł... ładnie narzucają klientom i zmuszają ich do ładowania określoną sumą.

  • 0

    35.  2010-10-26 11:39:16

    no to już wolę BP: kod na 8006, da 10 zł, ale na 30 dni...

  • 0

    36. ~bunebake  2010-10-26 13:04:35  host: cjr98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może ktoś wie jak to wygląda,gdy doładuję punktami Payback?

  • 0

    37.  2010-10-26 13:26:25

    Kolejny bonus tylko do sieci? Nie jest to dobra opcja. W Tak-taku we wrześniu dawali +200%, inni też mieli w ostatnim czasie bonusy. Kiepsko Orange...

  • 0

    38. ~alek  2010-10-27 10:53:12  host: dpp155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czy jakieś nowe bonusy w Orange pojawiły się również w ofertach abonamentowych? NP. w planach optymalnych z HTC Deisre, czy jakiś nawet zwierzęcych?

  • 0

    39. ~Ilona  2010-10-27 12:37:28  host: dpb157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @forumniak chyba nie ma co porównywać. Jedna promocja to jeszcze nie wszystko. Osobiście dodatkowe środki przydałyby mi się na usługi typu Orange World, ale z drugiej strony nie ma co się czepiać. Zawsze to jakieś udogodnienie.

  • 0

    40. ~  2010-10-29 21:55:08  host: public-gprs107658.centertel.pl

    Znowu promocja tylko dla jednego nominału 50zł i tylko 50% do wykorzystania w sieci i na transfer. Ilona, jednak Tak Tak w podobnej promocji dawał 4X większy bonus. I dobrze, bo promocje doładowań do sieci są mniej atrakcyjne, niż np takie podwójne doładowania w Heyah i TT z funduszami do wykorzystania na wszystko. Dlaczego? Bo usługi w sieci są teraz mega tanie i lepiej np kupić pakiet 1000 minut w TT czy Pop. W Heyah w ogóle są darmowe wewnątrzsieciowe za doładowanie min. 30zł.

Dodaj swoją opinię