Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange - 30 modeli w ofercie z agregacją pasm LTE

[Aktualizacja] Orange - 30 modeli w ofercie z agregacją pasm LTE

orson_dzi 30 Maja 2016 12:52 Aktualizacja: 30 Maja 2016 15:35

6 3

Jak informuje na swoim blogu Orange Polska, w ofercie operatora znajduje się obecnie 30 modeli obsługujących LTE kategorii 6 lub 9.



Agregacja pasm pozwala na realizację połączenia z siecią z wykorzystaniem pasm różnych częstotliwości (przykładowo 1800 MHz i 2600 MHz). LTE kategorii 6 pozwala na wykorzystanie maksymalnie trzech pasm (2x10 MHz + 20 MHz), a LTE kategorii 9 również trzech, ale szerszych pasm (3x20 MHz).




Orange posiada obecnie w ofercie 30 urządzeń oferujących LTE kategorii 6, w tym dwa tablety - Samsung Galaxy TAB S2 i Sony Xperia Z4 Tablet LTE. LTE kategorii 9 oferują obecnie cztery smartfony w ofercie operatora - Samsung Galaxy S6 Edge Plus, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge.

Aktualizacja:
Na blogu Orange pojawiła się poprawka do wpisu - przez pomyłkę na liście znalazł się HTC 10, którego sieć w ofercie nie ma. Tym samym liczba modeli, którymi chwali się sieć została zredukowana do 30.

Źródło tekstu: Orange; wł     

Dodaj do:

Tagi: lte | orange

w sumie: 35
  • 0

    16.  2016-05-30 15:24:30

    htc 10 http://tlp.is/a0w ostrzeżenie

  • 1

    17. ~  2016-05-30 15:43:48  host: 188.146.17.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @10, 14: oficjalnie urządzenia w Orange mają branding i blokadę simlock, jednak zdarzają się partie tego pozbawione.
    I co z tego, że przy przeniesieniu numeru można zdjąć simlocka, skoro sam musisz o to zadbać w wyznaczonym terminie, a np. przy przedłużaniu umowy nie masz takiej możliwości.

  • 1

    18.  2016-05-30 16:10:06

    @15, matozi_ - sam Orange zrobił zamieszanie i po chwili zaktualizował swój wpis. U nas też jest aktualizacja - z 31 modeli zrobiło się 30.

  • 0

    19. ~~~~  2016-05-30 16:32:53  host: abnz243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Asus zenfone 3 deluxe ma lte kat. 4 :D to jest dopiero przyszłościowy sprzęt. Można za rok nawet kupić jak ceny pójdą w dół.

  • 0

    20. ~  2016-05-30 16:33:05  host: public-gprs692271.centertel.pl

    Potwierdzam - w grudniu brałem w esklepie Orange s6 edge plus i jest bez simlocka i bez brandu.

  • 1

    21. ~  2016-05-30 17:19:24  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    @17. Jesli chodzi o zdjęcie sim-locka konsultantka powiedziała, że od razu po podpisaniu umowy daje mi kod sms-owy, wysyłam go i zdejmują mi sim-locka zdalnie- tylko odpalić tela ponownie i gotowe. A jeśli chodzi o oferty przedłużeniowe, to jak się dobrze ponegocjowałem to też mi zdjęli za darmo. Dla chcącego nic trudnego...

  • -1

    22. ~Static  2016-05-30 17:24:09  host: user-94-254-227-114.play-internet.pl

    Pochwali się ktoś jakie ma osiągi w sieci LTE-a/ultra? W play teoretycznie jest lte ultra ale nikt nie potrafi tego potwierdzić.

  • 1

    23. ~Pgpg  2016-05-30 17:35:48  host: user-94-254-227-140.play-internet.pl

    Zrozumcie - odkad sprzedaja telefony na raty nie ma brandu ani simlocka! Gdyz telefon przestałbyć integralną częścią umowy. Brałem ostatnio S7 i jakis czas temu P8 i Pani w salonie sama mi mówiła, że telefony w opcji ratalnej są czyste jak u producenta. Z simlockiem i brandem były tylko te za "złotówke" w abonamencie bez rat.

  • 2

    24. ~  2016-05-30 17:45:23  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    @23 Podaj proszę pewne źródło takiej informacji, wtedy uwierzę.

  • 0

    25.  2016-05-30 18:15:13

    @18, nic się nie dzieje, tylko pomagam usunąć błąd.

  • 0

    26. ~mirek_1  2016-05-30 18:36:29  host: public-gprs183478.centertel.pl

    @24
    Huawei P9 Lite ostatnio brałem w abonamencie w Orange i też nie mam ani brandu ani sim-lock.

  • 1

    27. ~mirek_1  2016-05-30 18:57:59  host: public-gprs208909.centertel.pl

    @22 Static
    proszę:
    http://tlp.is/a14

  • 0

    28. ~poczatkujacy  2016-05-30 19:44:24  host: 8.37.235.68

    @27 mirek, moglbys przyblizyc temat o co w tym app chodzi. Ile trzeba poniesc kosztow za pobranie i co mam w zamian?

  • 0

    29. ~~~~  2016-05-30 19:47:10  host: abnz243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Asus zenfone 3 deluxe ma lte kat.13*

  • 0

    30. ~mirek_1  2016-05-30 19:51:41  host: public-gprs208909.centertel.pl

    @28
    masz w innej formie skoro boisz się pobrać z tamtego źródła :)
    http://tlp.is/a15

  • 0

    31. ~poczatkujacy  2016-05-30 21:25:41  host: 8.37.235.68

    @30 dzieki mirku. Jesxcze dzisiaj dobiore sie do app. Nie wiem tylko czy mi sie uda. Mam lichy tel. Noki
    a E66. Daj info na jakim tel. Ty to masz

  • 1

    32. ~mirek_1  2016-05-30 22:50:53  host: public-gprs208909.centertel.pl

    Sorry, poczatkujacy ale nie kumam Twojego "slangu" i nie wiem o co Ci chodzi... Jakie app ? :)

  • -1

    33. ~  2016-05-31 08:08:37  host: apn-5-172-252-44.dynamic.gprs.plus.pl

    Orange ma tylko dobrych konsultantów: http://tlp.is/a18 nic więcej...

  • 1

    34.  2016-05-31 16:15:58

    Z tego co widzę na stronie Orange, żadne z tych 30 urządzeń nie jest modemem/routerem. W telefonie i tak trudno będzie odczuć różnicę. Modemów LTE-A nie ma też T-Mobile, Plus ma jeden, Play bodajże 3.

  • 0

    35.  2016-06-05 14:23:17

    samych modemów z LTE -A wciąż nie oferuje żaden operator, natomiast routery są ale bardzo nieliczne, 3 ma Play, 2 ma Plus, Orange i T-M żadnego.

Dodaj swoją opinię