Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Orange: 29 gr za minutę i telefon za 1 zł

[Aktualizacja] Orange: 29 gr za minutę i telefon za 1 zł

LuiN 29 Września 2009 10:48

1 0

nokia 5130 xpressmusic Promocyjne 29 gr za minutę w abonamencie Orange wprowadził promocję abonamentową, w której w taryfie za 55 zł klient otrzymuje 150 minut, a po ich wykorzystaniu oferowana jest stawka 29 gr za minutę połączenia do wszystkich sieci (za wyjątkiem Play i Cyfrowego Polsatu). W promocji oferowany jest też telefon 5130 Xpress Music w cenie 1zł.

Kwota abonamentu

55 zł z VAT

Liczba minut na połączenia
do wszystkich sieci w abonamencie

150 min.

Czna za minutę połączenia

W ramach abonamentu

Poza abonamentem

Do wszystkich sieci
(bez Play i Cyfrowego Polsatu)

0,37 zł z VAT

0,29 zł z VAT

Do Play

0,74 zł

0,75 zł

Do Cyfrowego Polsatu

0,63 zł

0,59 zł

Cena za SMS
do wszystkich sieci

0,20 zł z VAT

Cena za MMS
do wszystkich sieci

0,40 zł z VAT


Ulegliśmy magii liczby roku i od dziś w abonamencie za 55 zł wprowadzamy stawkę 29 gr/min. Ofertę traktujemy jak zwiad bojem, ponieważ to promocja, która potrwa do 27. października - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Grupy TP.







Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: Grupa TP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 108
  • 0

    89.  2009-09-30 00:02:34

    szkoda, ze tylko o 5130 wspomnieli, telefonow za 1 zl jest wiecej, Avilę wiekszosc klientow ma za 7.50zł

  • 0

    90. ~a  2009-09-30 01:16:25  host: nat-w3.e-net.pl

    77 i 79: umiecie liczyc? ja od 4ch lat nie mam prepaida ani oferty bez telefonu, bo to sie nie oplaca! Np. teraz przeszedlem do play, dostalem 91 minut za 25 zl + tel, na sprzedazy ktorego wyszedlem 350 zl do porzodu. Koszt jedej minuty wychodzi mi teraz ok 12 groszy. Jaka oferta na karte czy bez telefonu tyle mi da? PS wczesniej mialem ere 20 zl za 80 minut (40 do wszystkich, 40 era, heyah, stacjonarne), po sprzedazy tel i kart doladowujacych (era premia) wychodzilo jakies 8 gr/min, ale niestety polowa min. nie do wszystkich). Najpierw policzcie, a potem piszcie. Mam w drugim tel mbank mobile 19 gr/min, ale mimo wszystko bardziej oplacalo sie wziac abo w play jak widac :)

  • 0

    91. ~  2009-09-30 07:46:49  host: public3825.cdma.centertel.pl

    Dobra oferta.

  • 0

    92. ~  2009-09-30 07:48:30  host: public3825.cdma.centertel.pl

    @91 tak dobre oferty a jakoś 3 mln. userów nie może mieć Play???

  • 0

    93. ~alex  2009-09-30 11:53:34  host: 82.160.172.30

    @72 majon do grudnia czekam na nowe taryfy w orange ze stawką 29g w abonamencie kwotowym.Nie ma sensu dłużej przepłacać,bo jakość rozmów w każdej sieci jest porównywalna w zależnosći od lokalizacji.

  • 0

    94. ~do 91.  2009-09-30 14:31:56  host: ip-64-187.mofnet.gov.pl

    Do 91. - tez myslalem zeby przejsc do play, wziac nokie 3120 lub 5130 ale orange bez telefonu nawet ma różne darmowe minuty wewn. sieci.

  • 0

    95. ~marcin1488  2009-09-30 17:01:49  host: 212.160.172.70

    osoby kture przedłuzają umowe w orange dostają telefony, stawka moze wynosić 27 gr za minute i dodatkowo 30 min do wszystkich na casły czas umowy... to jest dobre,play sie kryje, niewspomne o prezentach do wyboru

  • 0

    96. ~  2009-09-30 20:13:38  host: t05-05.opera-mini.net

    @96. No właśnie, że teraz przy tej stawce i i kilku prezentach na zawsze to abonamenty Orange stają się naprawdę korzystne. Ja też miałem brać Play abo, ale teraz ta oferta Oranżady mi bardzo podchodzi chociażby ze względu na kapitał złotówek, którego w Play nie ma.

  • 0

    97. ~olaf  2009-09-30 23:31:29  host: 185.cebit.com.pl

    sory ale Orange sie moze w zad pocałować z tą ofertą. Dla kogoś kto nie potrzebuje słuchawki od opa ta oferta to żenada. Polecam http://web.playmobile.pl/pl/play-abonament/promocje/oferta-bezte rminalowa/index.html

  • 0

    98. ~elkanguro  2009-10-01 00:29:29  host: 77-253-119-190.adsl.inetia.pl

    Świetna oferta! Czekamy na podobne kroki w niższych abonamentach!

  • 0

    99. ~  2009-10-01 08:56:39  host: t07-03.opera-mini.net

    @olaf. Przecież ta oferta o której pisze w tym newsie jest akurat z telefonem.

  • 0

    100. ~dzi0bas  2009-10-01 10:52:44  host: 088156028219.olsztyn.vectranet.pl

    Oferta calkiem ale i tak w ramach abonamentu 37gr.. Ja sie mecze ze stara oferta. na szczescie mam zatrzymaj czas i do orange dzwonie kiedy chce. to sie oplaca.

  • 0

    101. ~dip  2009-10-01 12:56:12  host: host-89-230-208-100.lublin.mm.pl

    Czy ktoś zauważył, że aktywacja "promocji" jest warta jedyne 200zł???!!! Przeczytajcie dobrze regulamin, ja dzisiaj poszedłem do salonu, żeby przedłużyć umową z super-mega-fajną promocją i czegoś takiego się właśnie z regulaminu dowiedziałem. To jakaś kpina!!!

  • 0

    102. ~Hamurabi  2009-10-01 16:39:49  host: dom74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co Ty człowieku opowiadasz?? 200 zł jest opłaty jak chcesz w czasie trwania umowy zmienić a nie jak chcesz przedłużyć. Nie wprowadzaj ludzi w błąd! To tak jak byś mówił że Happy Day jest promocją w mixie a nie w pre paidzie... Na początku sam się doedukuj a potem ucz innych.

  • 0

    103. ~  2009-10-02 11:34:58  host: 088156028219.olsztyn.vectranet.pl

    racja. poza tym przeczytaj wyzej. bylo to wyjasnione. Czekamy na dalsza obnizke i prezenty od pomaranczowego mikolaja ;)

  • 0

    104. ~Józiek z gór  2009-10-03 21:44:26  host: ip-89-174-126-74.multimo.pl

    W przedłużeniu PROPOZYCJA nie ma opłaty 200zł, w pozostałych jest zawsze - niezależnie czy zmieniasz z wyższej taryfy na niższą czy odwrotnie. no i do tego 50zł

  • 0

    105. ~aserty  2009-10-07 11:19:40  host: 188.33.161.106

    do 90: to teraz sobie policz ile wyjdzie Cie minuta jak wezmiesz abo bez telefonu... i wtedy sie przekonasz ze wychodzi nawet lepiej... nie musisz sie bawic w sprzedaz telefonu i tracic czasu na takie zabawy... wiec sam sie naucz liczyc;/

  • 0

    106. ~w orange  2009-10-12 15:14:02  host: static-62-233-239-3.devs.futuro.pl

    jesli oplata migracyjna wynosi 200 zloty to lipna ta promocja, z reszta ktory op dba o klientow abonamentowych, o tych na karte muszą i muszą im wlazic w tylek, bo nr można zabrać lub kupić inny, a w abo jak ktoś podpisze ten cyrograf to mają go w garści.

  • 0

    107.  2009-10-25 08:04:16

    Czy można tę ofertę wybrać w opcji bez telefonu? Na stronie orange widziałem zakup tylko z telefonem, a zależy mi na umowie bez słuchawki.

  • 0

    108. ~gangsta  2010-01-03 18:43:06  host: chello089078084156.chello.pl

    @90, mierny jesteś. Ja mam niziutkie abo w Play i minutę po 8 gr do wszystkich sieci. Wziąłem abo za 25 zł z Nokią E52, którą sprzedałem za 1000 zł. Przez 3 lata zapłacę 900 zł + 49 zł aktywacji + 350 zł telefon = 1299 zł. Numer przeniosłem z Ery więc dostaję + 40 min do wszystkich sieci przez cały okres, a przez 6 miesięcy mam 50 zł zamiast 25 zł. Czyli przez 6 miesięcy 142 min, a potem 91 min do wszystkich sieci. Łącznie 3582 min przez 3 lata, co przy wydatku z mojej strony 299 zł (1299 zł - 1000 zł) daje cenę minuty do wszystkich sieci na poziomie 8 gr. Mogłem mieć jeszcze taniej, ale wolę płacić niziutki abo 25zł.

Dodaj swoją opinię