Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Od jutra pakiety internetowe w Play Fresh i Mixturze

[Aktualizacja] Od jutra pakiety internetowe w Play Fresh i Mixturze

WitekT 5 Października 2009 11:27

0 0

Od 6. października w Play Fresh i Mixturze pojawią się długo oczekiwane, duże pakiety internetowe, identyczne jak w ofercie abonamentowej - napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Pakiety będą obowiązywać tylko w momencie zalogowania do sieci własnej Play, nie będą działać w roamingu krajowym. Będą identyczne, jak w ofercie abonamentowej - pakiet 0,5 GB będzie kosztował 15 zł, 1GB - 25 zł, zaś 2 GB - 40 zł. Pakiety będą ważne najprawdopodobniej 30 dni.




Zobacz: regulamin promocji Pakiety Play Online w telefonie dla ofert Play Mixtura oraz Play Fresh (plik .pdf; 427 kB).

Jak oceniasz ofertę pakietów internetowych w Play Fresh na tle konkurencji w prepaid?

Bardzo dobrze
43.67%
Dobrze
26.32%
Nie mam zdania
7.40%
Słabo
12.94%
Bardzo słabo
9.67%

Wszystkich głosujących: 1406



Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 483
  • 0

    465. ~  2009-10-09 12:00:55  host: v06-08.opera-mini.net

    Jak jego data waznosci uplynie, to sam sie wylaczy. Nastepny nie wlaczy sie automatycznie, tylko jak bedziesz chcial, to znowu wlaczysz.

  • 0

    466. ~  2009-10-09 12:35:23  host: zs3.vlan158.nemes.lubman.net.pl

    Play to oferta dla wszytskich nie dla wybranych, Era jakies pierdoly.

  • 0

    467. ~uzer  2009-10-09 14:41:54  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    462. nie dla nowych klientow 500MB za 15 zł, teraz kosztuje 50 zł w Erze.

  • 0

    468.  2009-10-09 15:13:48

    ***465 - dzięki wielkie Kolego. Zasugerowałem się którymś z komentarzy gdzie przeczytałem , że pakiet będzie się sam odnawiał co 30 dni. Co za ulga (w moim przypadku) , że jednak nie będzie:/

  • 0

    469. ~  2009-10-09 15:54:42  host: host-89-228-251-183.olsztyn.mm.pl

    Niezła tabelka. Takie małe porównanie, ale beż pakietów ;-) http://web.playmobile.pl/pl/internet/porownanie/index.html

  • 0

    470. ~Wielki Test  2009-10-09 17:27:20  host: chello089078018127.chello.pl

    Przypomniało mi się i przeszukałem całe telepolis i nie znalazłem żadnego raportu o WIELKIM TEŚCIE MNP. Nie wiem co się tak ważnego stało, że w ogóle najlepszy (czy na pewno, jeżeli nie opublikował tak ważnego raportu?) serwis o telekomunikacji zapomniał o tak ważnym swoim projekcie, którym dwóch rzeczników (Orange i Playa) się interesowało i było ciekawym wyników, a tu minęły już trzy miesiące i nic. Ciekawe co na to Administracja? Czy w ogóle odebraliście te startery?

  • 0

    471.  2009-10-09 19:57:05

    Wielki Test (470) - gdybyś RZECZYWIŚCIE przeszukał CAŁE Telepolis, to wiedziałbyś dlaczego nie było, niema i najprawdopodobniej już nie będzie testu MNP. Ale ułatwię Ci zadanie. ;-) Zajrzyj tutaj: http://www.telepolis.pl/news.php?id=16110 na 47 i 49 - wyjaśnienia Witka.

  • 0

    472. ~  2009-10-10 02:50:16  host: v01-10.opera-mini.net

    Mam pakiet 500mb. Jade samochodem. Paranoja - co chwile dostaje sieciowego smsa, ze jestem poza zasiegiem taniego internetu, doslownie na trasie z sosnowca do bukowna, ok 30km tych smsów przyszlo chyba z 15. To bez sensu!

  • 0

    473. ~aserty  2009-10-10 11:22:22  host: 188.33.61.110

    do 454: skoro porownujesz naliczanie sekundowe w rozmowie przez komorke to rozliczanie netu jak sugerujesz powinno byc co do 1B a nie 1kB...

  • 0

    474. ~  2009-10-10 22:08:46  host: v03-04.opera-mini.net

    maszt p4 odpalonyw dzis na rtcn(595mnpm) w powiecie kieleckim.zasieg 22 km ale powzej 120mnpm.empiryczne testy edge/3g.A jednak 100masztow na 30dni to niezle.oby tak dalej.mirekb

  • 0

    475. ~mały  2009-10-12 01:13:15  host: 188.33.5.224

    Dla mnie te pakiety są super właśnie korzystam.

  • 0

    476. ~  2009-10-12 18:54:48  host: 95.108.22.123

    działa Wam już kod *140# ? bo mi nadal nie-nawet, gdy recznie ustawie siec... wciaz awaria???

  • 0

    477. ~mirekb  2009-10-13 16:06:30  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    ludzie,dajcie spokój z tym kodem na sprawdzenie zasiegu edge/3g p4..zablokujcie kodem *111*51*1# transfer na polkomtelu i dajcie sobie spokój.mms-ów niewiele idzie,playnet tez lipa..net na polkomtelu drogi cholernie wiec sądze ze warto

  • 0

    478. ~hmm  2009-10-13 19:35:50  host: 95.108.22.123

    taa... tylko jesli jeden kod nie dziala - skad pewnosc, ze bedzie dzialac inny? :P a w Play jak zwykle powiedza, ze problem nie lezy po ich stronie :P

  • 0

    479. ~T~ Mobile  2009-10-15 15:27:56  host: 94.254.198.91

    Całkiem zacne są te pakieciki ;) Jednak czasem jakość GSM Play dobija, lecz czasem tez zaskakuje. Ale pakieciki są superowe do mojego iPhone'a ;) Polecam je gorąco ;) Ten post właśnie piszę z iPhone'a.

  • 0

    480.  2009-10-15 16:06:04

    Ja mam normalnego neta w komputerze z tych pakietów, za 15 zł miesięcznie, jeśli ktoś tylko korzysta z internetu tak jak ja to oferta naprawdę jest imponująca, kiedyś za możliwość korzystania z sieci w TP płaciłem ponad stówę miesięcznie nie wspomnę o umowie i abonamencie, dziś nie mam cyro.. z nikim i jest net, no coraz lepiej oby tak dalej.

  • 0

    481. ~  2009-10-15 20:24:41  host: v04-02.opera-mini.net

    @480 Tylko módlmy sie o jakosc, bo u mnie strasznie przerywa ten internet i zrywa sesje. Jak przybedzie userów, to sie to zatka na dobre. Tylko w nocy dziala jak nalezy, tzn ze w dzien siec jest kompletnie zapchana. /finke

  • 0

    482. ~T~ Mobile  2009-10-15 21:05:15  host: 51.v47.interkam.pl

    @481 E tam, na telefonie aż tak predkosc jest niepotrzebna, ważne zeby działał jakoś w miarę znosnie i ze był zasieg. No chyba ze Play jest czyimś stacjonarnym netem.

  • 0

    483. ~  2009-10-22 22:57:49  host: 94.254.213.7

    Ten oferta dziala w sieci GSM czy musi być 3Gp??

  • 0

    484. ~T~ Mobile  2009-10-23 14:14:48  host: 51.v47.interkam.pl

    @483 Działa w GSM i 3G (nie dotyczy roamingu w Polkomtelu).

Dodaj swoją opinię