Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nowy Play dla Firm - oficjalnie

[Aktualizacja] Nowy Play dla Firm - oficjalnie

WitekT 22 Września 2008 14:57

0 0

Od jutra w Play dostępna będzie nowa oferta dla biznesu - Nowy Play dla Firm. Taryfy cechują się zawartymi dwoma pakietami minut (do wszystkich i do Play) oraz stałą ceną usług po wykorzystaniu abonamentu.

Podstawowa oferta to 5 taryf:
za 61 zł - 160 minut do wszystkich i 500 do Play (+1500 w czasie trwania umowy terminowej),
za 91,50 zł - 270 minut do wszystkich i 500 do Play (+1500 w czasie trwania umowy terminowej),
za 122 zł - 380 minut do wszystkich i 1000 do Play (+2000 w czasie trwania umowy terminowej),
za 183 zł - 590 minut do wszystkich i 1000 do Play (+2000 w czasie trwania umowy terminowej),
za 305 zł - 1000 minut do wszystkich i 1000 do Play (+2000 w czasie trwania umowy terminowej).

Minuty do Play schodzą dopiero po wykorzystaniu minut do wszystkich sieci. Nie przechodzą na następny miesiąc. Po wykorzystaniu abonamentu minuta połącznia (lub wideopołączenia) do wszystkich kosztuje 0,49 zł. SMS i MMS - 0,15 zł. 10 kB kosztuje - standardowo w Play - 0,05 zł.




Wszystkie ceny brutto (z VAT).

Zobacz: pełny cennik taryf Nowy Play dla Firm (plik PDF; 301 kB).
Zobacz: prezentację nowych taryf.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 133
  • 0

    114.  2008-09-23 14:44:50

    W ofercie Play - tej z pakietem kwotowym, nie można mówić o zamienności minut na esemesy. Z oczywistego powodu... Nie ma określonej ilości minut i odpowiadającej jej ilości esemesów. Tam masz po prosty z góry opłacony abonament i tak jak w pree-paidzie - odlicza ci to co akurat wykorzystasz. Język reklamy, taki jaki jest, jest dla - sorry - prostaków. Nie potrafiących czytać cennika. W ulotce reklamowj napisali po prostu ile minut po okrełonej stawce możesz za dany pakiet wydzwonić. Tak samo z esemesami. Ale nie traktuj tego że są "zamienne". Zamienne to jest w paketach minutowych tylko ;-)

  • 0

    115.  2008-09-23 14:49:58

    TomekO - może być... Bo dzieciak (vide - mój syn - korzysta z prepaid tylko w ograniczonym zakresie. Właśnie z wybranego jednego numeru np. albo z innej podobnej oferty. I na pewno dzwoni taniej ode mnie - to pewne. Tak samo taniej ode mnie - bo tylko po 10 gr brutto dzwoni wujek mojej żony... I wcale mu nie zazdroszczę. Bo ja korzystam z oferty całościowo, wykorzystuję więcej niż tylko jedną czy dwie usługi ;-) To się iczy. Daltego śmieję się z opini... mix jest super bo ma to czy tamto ale poza sieć aż 72 grosze... I w tym sęk - nie podoba się? Zmień. Tylko na co? Ja mam na co - bo płacę drożej za jedno ale taniej za inne. I całościowo mam znacznie korzystniej. Proste.

  • 0

    116.  2008-09-23 14:56:20

    W play nie było minut wymiennych na smsy, pakiet złotówkowy dzieli sie przez cenę minuty lub smsa i wychodzi łączna liczba dostępna w danym abonamencie.

  • 0

    117. ~TomekO  2008-09-23 15:11:58  host: h238045.net.pulawy.pl

    wlo mnie sie wydaje ze nie wiesz o czym pisze. 15 gr do wszystkich to cena dostepna od bodajze paru lat. Szczegoly dostepne w sieci.

  • 0

    118.  2008-09-23 15:19:37

    ~TomekO - nie wiem o czym piszesz w takim razie ;-)

  • 0

    119. ~Loczek  2008-09-23 15:57:36  host: krap1.lom.netster.pl

    @112 to są tak jak napisalam kwoty pakietów złotówek w poszczególnych taryfach. Drogi wlo mnie chodzilo o to, ze szanowny Luin napisal "Niestety w dalszym ciągu SMS-y i MMS-y rozliczane są poza pakietem abonamentowym." Co jest kompletną nieprawdą gdyż w poprzednich taryfach tak nie było (juz nie bedę opisywać szczegółów). Dla mnie jest to wymienne i nie zabronisz mi tego tak traktować, bo mogę albo zadzwonić (za określona cenę za minutę), albo napisać esa (za okresloną cenę). Jeśli to nie odpowiada twojemu słownictwu to przepraszam. A od prostaków to mozesz sobie wyzywać np swojego syna. Skoro szczytem wyrafinowania na tym forum jest pisanie nieprawdy to przepraszam. A jak brak Ci argumentów, to zamiast sprostować, czy potwierdzić moje słowa wolisz się czepiac słówek i tej nieszczęsnej ulotki, którą akura miałam pod reką to ok. Dodam tylko, ze tamto zdanie o reklamie bylo do ~mirekb, ale jak to mówią - uderz w stół...

  • 0

    120.  2008-09-23 16:27:10

    mi nigdy nie brakuje argumentów ;-) to nie słówka - to zasady - brak zrozumiena zasad prowadzi do braku porozumienia ;-) i potem to co jest zasadą, staje się nic nie znaczącycm "słówkiem" - śmieszne ;-) Ulotki nie są niueszczęsne... Twoje zachowanie jest takie niestety.

  • 0

    121.  2008-09-23 16:39:02

    Loczek - http://dlafirm.playmobile.pl/pl/pomoc/ dokumenty/cenniki-i-regulaminy/ - żebyś niepotrzebnie nie chodziła po sklepach po zirytowaniu się ;-) Jest na stronie. Ja wiem co miałaś na myśli - doskonale, tylko dlatego, ze znamjęzyk reklamy nie daję się w konia robić. Ale widać należysz do tegj grupy, która musi widzieć ile minut jest w abonamencie, bo jak jest pakiet kwotowy to już za trudne...

  • 0

    122. ~ziomek13  2008-09-23 17:50:20  host: acma123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do wlo: tacy jak ty ze swoim profilem sa w mniejszosci wiec nie zamierzam ani cie zaczepiac ani wchodzic w jakies dłuzsze dyskusje

  • 0

    123. ~denis  2008-09-23 18:42:03  host: 195-205-75-50.mtk-tv.pl

    # za wprowadzanie w błąd klientów nieprecyzyjnymi reklamami nakładane są kary, vide: laptopy "niby" za 1zł

  • 0

    124.  2008-09-23 19:50:34

    ~denis - i bardzo dobrze ;-)

  • 0

    125. ~playowiec  2008-09-23 21:00:17  host: user-89-108-219-162.mobile.playmobile.pl

    kuiplem PLAY ONLINE i pytanie do naszych specjalistow: jak w panelu statystyk zmienic pokazywanie szybkosci up/down z kb/s na kB/s (!!) i pytanie nr 2 jaki program uzyc by monitorowac sile sygnalu(nie wiem czy dobrze sie wyrazilem) na mojej HUWAI 870 uzywanym z notebookiem???

  • 0

    126.  2008-09-23 21:18:18

    125 - co do pierwszego pytania; dzielenie przez 8 nie jest wcale takie trudne:) Pytanie nr 2: będziesz potrzebował zupełnie innej aplikacji do obsługi modemu i ręcznej konfiguracji połączenia. W tym celu trzeba przejrzeć oprogramowanie jakie oferują inni operatorzy (warunkiem jest dostępność danego modemu w ofercie operatora). Podobno najlepsze parametry połączeń da się obecnie uzyskać na oprogramowaniu do modemów Plusa (przynajmniej gdy chodzi o to, co dają polscy operatorzy).

  • 0

    127. ~Tyler  2008-09-24 20:54:52  host: adcv246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Minut jest duzo i tanie nokie dla biznesu sa. Czego chciec wiecej? :D

  • 0

    128. ~  2008-09-25 16:51:12  host: ip-89-174-127-202.multimo.gtsenergis.pl

    powiem tyle. ta oferta to chała. Był okres (normalny) gdy firma (Era) dawała pakiet kwotowy do wykorzystania na wszystko co się chciało. Widzę że odchodzą od tego na rzecz jakichś minut, których i tak pewnie większość nie wykorzysta. Do tego roaming, jk wszystko inne płatne dodatkowo. Chłam nie oferta.

  • 0

    129.  2008-09-25 19:14:30

    Uwielbiam takie komentarze jak ten ostatni, jak to jest chlam to napisz co nie jest chlamem, chetnie zmienie opa, mam to w nosie w jakiej sieci jestem, chce placic mniej i tyle. dawaj!

  • 0

    130. ~jany  2008-09-29 16:51:14  host: aawl247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chłamem nie jest chociażby plus dla firm. Podobna oferta ale lepiej dopracowana. Play co i rusz wypuszcza na rynek jakies nowe buble, ze nieby najtaniej. Naciągacze. Plus ma duzo wiecej klientow w biznesie. To swiadczy o ich ofercie.

  • 0

    131.  2008-09-29 18:47:11

    Jeden redaktor - znany większości red. Wacław pisze, że poprzez odchodzenie od pakietów kwotowych (pisze to w kontekście oferty dla klientów indywidualnych w Plusie akurat, ale to nie ma znaczenia) i wprowadzanie pakietów minutowych to "tylko namiastka względem tego, co proponuje konkurencja" ;-) Osobiście uważam, ze pakiety kwotowe to najlepsze co można sobie życzyć. Nie wydaje się jednak, że tego potrzebują klienci. Nie rozumiem dlaczego, ale nie muszę rozumieć - większość wie lepiej ;-) Biorąc pod uwagę takie same ruchy Playa... No cóż... Red. Wacławie - proszę o stosowny komentarz do oferty Playa ;-) Wiem, ze Pan czyta Telepolis...

  • 0

    132. ~oll  2008-09-30 14:28:58  host: nat-tar.aster.pl

    Chyba nie skorzystam,zresza jak porównuje oferte Plus dla firm to ona wydaje mi sie znacznie korzystniejsza.

  • 0

    133. ~xyz  2008-10-29 14:54:45  host: chello089076221253.chello.pl

    nie wiem gdzie widzisz ze oferta Plusa jest lepsza: "stary" Play dla firm - wysokosc abonamentu 50zl a pakiet zlotowek 70zl, minuta do wszystkich 0,4zl natomiast w Plusie taryfa elastyczna - wysokosc abonamentu 50zl i pakiet zlotowek 50zl, minuta do wszystkich 0,5zl. Przewaga Playa az razi po oczach, staram sie zorientowac w temacie i niech mnie ktos poprawi jesli sie myle bo zamierzam przeniesc do Playa 3 numery firmowe z ukochanego Orange po 9 latach spedzonych u nich...

Dodaj swoją opinię