Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nowy pakiet minut w Simplusie

[Aktualizacja] Nowy pakiet minut w Simplusie

WitekT 25 Maja 2010 15:33

0 0

26. maja w Simplusie pojawi się nowy pakiet 1500 minut do wykorzystania na połączenia w sieci Plus. Klienci ze stażem powyżej pół roku, dostaną dodatkowe 500 minut ekstra - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.



Pakiet 1500 minut (użytkownicy ze stażem do pół roku) uruchamia się kodem *121*11*55#, a 2000 minut (staż powyżej pół roku) - *121*11*56#.




Pakiet będzie kosztował 10 zł i będzie ważny 15 dni.

[Aktualizacja]
Promocja nazywa się "Pakiety Największe". Dzięki reklamie popularnie zwana także Simplus Maximus.

Zobacz: regulamin promocji "Pakiety Największe" (plik .pdf; 353 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 186
  • 0

    167. ~Poll  2010-06-01 14:28:45  host: 195.245.213.9

    @166 co ja na to poradzę że ktoś sie pyta gdzie mu lepiej będzie niż w Plusie gdy dzwoni 150 minut do Plusa?

  • 0

    168. ~Łukasz_  2010-06-01 14:41:16  host: system-1.pansa.pl

    A co w tym złego, że się pyta? Odpowiedź jest prosta, ale jak widać nie każdy ją zna.

  • 0

    169. ~Poll  2010-06-01 16:27:08  host: 195.245.213.9

    To złe że pyta a my nie mamy pojęcia jak on dzwoni . Znamy tylko kawałek z jego profilu więc jak mozemy dać mu poprawną odpowiedź.

  • 0

    170. ~Łukasz_  2010-06-01 18:28:17  host: system-1.pansa.pl

    Otrzymałeś wystarczająco dużo informacji.

  • 0

    171. ~draw  2010-06-01 19:06:39  host: public8320.xdsl.centertel.pl

    żenua. proponuję 1000000 minut z 3- dniową ważnością.

  • 0

    172. ~Poll  2010-06-01 22:43:56  host: tr1-97.netfala.pl

    @170 nie nie dostałem wystarczającej informacji bo nie wiem ile gada poza sieć i ile ma przychodzących zarówno z sieci jak i spoza niej. Dodatkowo nie wiem ile za to płaci. Równie dobrze może 150min rozmawiać z Plusem a poza nim 1500minut lub poza Plusem może rozmawiać 5 minut w miesiącu i nie mieć w ogóle przychodzących. Póki tego nie napisze nie może dostać odpowiedzi na pytanie "gdzie będzie mu lepiej jak nie w Plusie?"

  • 0

    173. ~Poll  2010-06-01 23:34:51  host: tr1-97.netfala.pl

    Łukaszu ,liczenie 150 min za XX zł jest trochę śmieszne bez sprecyzowania gdzie ile dzwonisz.

  • 0

    174.  2010-06-02 18:28:21

    @165, dlaczego mieszasz pojęcia? Sim+ to prepaid, Lond Play to abonament. A na moje oko na prepaidzie można wyjść lepiej. Jeśli dzwonisz dużo w sieci: masz pakiet 1000 minut w TT, 1000 minut w Popie i 1500 minut sim+. Wszędzie stawka 29gr/min, do tego w TT znowu podwójne, czyli w Hot stawka spada prawie o połowę, do ok. 15gr przy maksymalnym doładowaniu promowanym bonusem.

  • 0

    175. ~Poll  2010-06-02 19:22:11  host: tr1-97.netfala.pl

    pablo_79, i znowu jest to prawdą, że prepaidy są korzystniejsze nieznacznie od abo ale 1000 w TT, 1000 w Popie i 1500 w S+ nie będzie najlepszym rozwiązaniem jeśli dzwonisz bardzo dużo w sieci i sporo poza nią. Znowu W3 ma tu pewne ograniczenia .

  • 0

    176. ~Simplusowiec  2010-06-04 18:45:29  host: 130.138.227.40

    Decyzja zapadła, przenoszę numer simplusa po 11 latach do Gadu Air. Jest to 3-krotnie tańsza oferta od simplusa, do tego 3 razy dłuższy okres na wychodzące rozmowy po doładowaniu. Sms w GA to 6gr, sms w simplusie:18gr, 3 razy większe pakiety internetowe za taką samą cene, taktowanie co 1bajta a nie co 100kB jak w simplusie. Do widzenia simplusie! Papa!

  • 0

    177. ~  2010-06-04 22:03:48  host: v03-15.opera-mini.net

    @176: Czyli musisz mało dzwonić do Plusa.

  • 0

    178. ~Simplusowiec  2010-06-04 22:44:45  host: 116.2.rev.vline.pl

    Ad.177 coraz więcej znajomych odchodzi z plusa i simplusa.To bardzo prestiżowa i droga sieć się zrobiła. Coś jak Orange ze 2-3 lata temu. Tylko w sieci:)

  • 0

    179. ~  2010-06-04 23:19:53  host: t08-15.opera-mini.net

    gdyby pol na pol zostalo na zawsze..miliony minut w sieci nie zalatwia uciekajacych z simplusa.mirekb

  • 0

    180. ~Simplusowiec  2010-06-05 21:23:17  host: 130.138.227.40

    Nie dość że pół na pół zabrali to jeszcze myślą że ktoś głupi 20zł/m-c wyda tylko na połączenia do Plusa.Sms 3 razy droższy niż w Gadu Air, okres ważności konta 3 razy krótszy niż w Gadu Air po takim samym doładowaniu,żadnych gratisów po doładowaniu w simplusie, pakiety internetowe w simplusie 3 razy droższe, taktowanie gorsze, brak billingu w simplusie, brak tanich rozmów na stacjonarki- a w Gadu Air to wszystko jest -nawet za 10zł/min. mozna dzwonić na wszystkie stacjonarki w Europie bez pakietów!!! (poprzez nr 133-VoIP). Simplus w tyle. Namawiam wszystkich do przejścia do Gadu Air działającego na infrastrukturze Plusa.

  • 0

    181.  2010-06-11 17:24:56

    A dlaczego zabrali pół na pół? To była jedyna szansa na obniżenie kosztów połączeń do wszystkich w simplusie. Teraz tylko w TT i Heyah można za pół ceny rozmawiać po podwojeniach. Pakiet minut pojemny, ale nie znam nikogo, kto by wygadał nawet 1000 minut.Ilość minut ma raczej usprawiedliwić cenę pakietu (10zł)- taka jak w Orange, ale więcej minut. Do 15 czerwca 1000 minut najtańsze jest w TT, pewnie przedłużą pakiet. Oby nie podnieśli ceny.

  • -1

    182.  2010-06-11 17:29:38

    181@ Przecież nadal jest Profil 29gr za minute do wszystkich oprócz Play za 1,50zł na 30dni.W tamtym musiałeś bulić 5zł.

  • 0

    183. ~Łukasz_  2010-06-14 12:39:49  host: user-109-243-101-50.play-internet.pl

    @182: Opłata 1,50 jest jednorazowa, jest jedynie warunek żeby wychodzące były aktywne. "W tamtym" musiałeś płacić 5zł, ale łączyło się to z 29gr, więc cena leciała w dół niemal o połowę.

  • 0

    184.  2010-06-21 15:12:15

    Pół na pół za 5zł miesięcznie obcinała też cenę tych 29gr. Kiedy promocję wycofali, można obniżyć cenę połączenia 29gr tylko w podwójnych doładowaniach TT.

  • 0

    185. ~pytająca  2010-07-05 15:22:47  host: bhn226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy pakiet 1500min działa jeśli ma sie 0 zł na koncie? np: doładuję konto za 10zł, kupię pakiet 1500min. mogę z niego korzystac? czy zawsze trzeba miec coś na koncie? bo słyszałam że tak . proszę o szybka odpowiedź.

  • 0

    186. ~plusowiczka  2010-12-23 22:30:39  host: w3cache.lukman.pl

    mam pytanie czy wie ktoś czy w simplusie to istnieje jakiś pakiet smsów do wszystkich sieci?

Dodaj swoją opinię