Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nowości w biznesowych promocjach Plusa

[Aktualizacja] Nowości w biznesowych promocjach Plusa

LuiN 10 Marca 2008 17:47

0 0

Od 10. marca ruszyły dwie nowe biznesowe promocje Plusa. Pojawiły się także nowe telefony w kolejnych odsłony pozostałych promocji biznesowych.



W ramach promocji Za grosze do wszystkich na 2 lata klient otrzymuje pakiet dodatkowych minut do wykorzystania na połączenia ze wszystkimi operatorami. Ilość przyznanych minut jak i koszt pakietu zależne są od podstawowej kwoty abonamentu.

Elastyczna

Pakiet minut

Cena

30

20

8,54 zł

50

30

6,10 zł

75

50

2,44 zł

100

75

2,44 zł

150

100

1,22 zł

200

150

1,22 zł

300

200

1,22 zł


Minuty z dodatkowego pakietu wykorzystywane są po zużyciu minut zawartych w standardowym abonamencie i nie przechodzą na kolejny miesiąc.




Plus wprowadził tez drugą promocję Elastyczne konto. Promocyjne Pakiety Kwotowe podzielone są na 2 części. 50% wartości Pakietu Kwotowego dostępnego w każdym promocyjnym planie cenowym może być wykorzystane tylko przez kartę SIM, na której dany Pakiet Kwotowy został aktywowany. Pozostałe 50% może być wykorzystane przez wszystkie karty SIM przypisane do danego konta abonenta.
W ramach jednej karty SIM jako pierwsza wykorzystywana jest część pakietu dostępna tylko dla tej karty SIM.

W pozostałych promocjach biznesowych wprowadzono nowe telefony: Nokia 5200 z kartą 1GB, Motorola W510 z kartą 1GB, Nokia 6151, Samsung SGH-J700. W wybranych opcjach abonamentu spadły ceny następujących modeli: Nokia 6233, Nokia 6288, Nokia 6300, Nokia 6500 classic, Nokia E51, Nokia E65, Nokia N73 i Sony Ericsson W880i.

Zobacz: szczegóły promocji Za grosze do wszystkich przez 2 lata.
Zobacz: szczegóły promocji Elastyczne konto.
Zobacz: szczegóły promocji Za grosze do wszystkich.
Zobacz: szczegóły promocji Za darmo w sieci dla Firm.
Zobacz: szczegóły promocji Elastyczna.
Zobacz: szczegóły promocji Elastyczna Bezpłatna Piątka.
Zobacz: szczegóły promocji Elastyczna dla klientów Plusa.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 62
  • 0

    43. ~a  2008-03-11 11:59:28  host: 239.85-237-183.tkchopin.pl

    wlo - - zapomialem ze wystarczy wysalc maila i dostac lepsza oferte niz sie czlowiek spodziewa - wez otworz firme kredytowa skoro masz takie zdolnosci negocjatorskie ha bha ha - dawno tak sie nie usmialem ale ty zawsze dasz mi szanse na dobre rozpoczecie dnia :) . Pozostan tu jak jurek owsiak.... do konca swiata i jeszcze jeden dzien dluzej - tego juz nie musze dodawac iz ostatnim wpisem bedzie twoj " A NIE MOWILEM " ha ha

  • 0

    44.  2008-03-11 12:01:36

    ~a - żebyś wiedział - to wystarczy ;-) Ale nie musisz wierzyć...

  • 0

    45. ~  2008-03-11 12:06:22  host: 239.85-237-183.tkchopin.pl

    wlo-- w firmach gdzie jest okreslona ilosc kart uwierz mi ze wyslesz maila ha ha ha . rozmowy trwaja miesiacami a ceny za polaczenia sa nieosiagalne dla zwyklych zjadaczy chleba ... gdyz to wlasnie te firmy generuja w plusia najwiekszy dochod. to co dostaje firma 5-10 kartowa to namiastaka tego co moze dostac koncern. Nalezy tez obalic mit o polaczeniach miedzyoperatorskich za 5 gr bo to bajki. Nie chodzi tu o to czy masz racje czy nie ale o fakt ze zachowujesz sie ...... Zastanow sie nad swoim zachowaniem a moze beda z ciebie jeszcze ludzie. Pozdrawiam ( a moze sie nie zmieniaj bo nie bedzie tu wesolo )

  • 0

    46.  2008-03-11 12:07:49

    ale nie rozumiesz że mnie ... nic to nie obchodzi? ja mówię o sobie a nie o firmach z twarzami! Czy Ty dzisiaj dobrze się czujesz?

  • 0

    47. ~  2008-03-11 12:08:39  host: 239.85-237-183.tkchopin.pl

    UWAGA kto zarejestrowany widzial umowy WLO ? niech sie wpisuja

  • 0

    48.  2008-03-11 12:09:10

    Debilem jestem, ale Ty widać też coś masz dzisiaj słabą kondycję psychiczną skoro potrafisz w ten sposób od dupy strony czytać to co mówię ;-)

  • 0

    49. ~a  2008-03-11 12:09:19  host: 239.85-237-183.tkchopin.pl

    sorki zapomialem dodac login do powyzszego komunikatu

  • 0

    50.  2008-03-11 12:10:49

    umowa jest prosta - promocja http://www.plus.pl/oferta_dla_firm/plus_abonament/promocje/dla_o becnych_klientow/dla_przedluzajacych_umowe/darmowe_minuty_i_smsy /regulaminy/regulamin_pakiet_minutysms.pdf :-) Sorry Witek, ale ni chce mi się tego skracać ;-)

  • 0

    51. ~  2008-03-11 12:12:27  host: 239.85-237-183.tkchopin.pl

    wlo - widzisz swoje odpowiedzi - zero argumentow i 100 % sarkazmu i obrazy dla przeciwnika. Widzisz pschychotestu bys nie zaliczyl... wez obrazaj kogos kogo znasz.

  • 0

    52.  2008-03-11 12:15:38

    wiesz... Ty albo głupi rzeczywiście jesteś, albo mocno głupiego udajesz. Rzeczywiście masz rację - moje zalecenie jest takie, że aby nie wyszło, że podtrafisz się z debilem dogadać - co może negatynie wpłynąć na Twój wizerunek, po prostu z debilem nie rozmawiaj. Po co przedłużasz głupimi zaczepkami dyskusję?

  • 0

    53.  2008-03-11 12:18:37

    wlo ma po części rację. Operator określa kilka stopni negocjacji, czyli ile % profitów udzieli klientowi. Natomiast ile wyjściowo da klientowi operator to nie jest negocjowalne i jest opracowane jedynie na podstawie ARPU. Czyli kto jaki dochód przyniósł. Nie ma tu znaczenia WYSOKOŚĆ abonamentu. Jeżeli ktoś dużo odbiera poł z innej sieci to się nawet zdarza, że ma HTC Kaisera po 1 zł z abo za 27,50zł. Jeżeli ktoś tylko dzwoni krótko to ma tego samego HTC w abo za 300zł w cenie 900zł. TZW stopnie negocjacji tu niewiele różnicy robią. TYLKO ZYSK. dlatego zastanawia mnie polityka Play jak będą pierwsze przedłużenia

  • 0

    54.  2008-03-11 12:24:26

    S!D - ale ile razy mam powrtarzać, zę akurat te oferty nie są indywidualnie ustalane! Może rzeczywiście w yjątkowych przypadkach nie dają tyle - jak ktoś nie płaci czy coś. Ale od dwóch lat już regularnie z nich korzystam, korzystają inni znajomi i każdy dostaje 20 zł do taryfy za 30 zł np. ALbo 50 zł do taryfy za 75 zł. I nie mówię tu o telefonach - bo to są oferty na usługi i z rocznym kontraktem ;-)

  • 0

    55.  2008-03-11 12:27:23

    Indywidualnie podeszli tylko w przypadku zmiany taryfy na Elastyczną, z obniżeniem abonamentu - wg zasad okreslonych w umowie czy w regulaminie promocji, przepadają środki zgromadzone. Mi natomiast część tych środków pozostawiono - zanim podjąłem decyzję napisałem tylko jeden e-mail do BOK z zapytaniem czy to możliwe?

  • 0

    56. ~luki  2008-03-11 16:20:35  host: nat-tar.aster.pl

    znowu Plus zanotuje przyrost klientów abonamentowych jak to miało miejsce ostatnio.widze ze wchodza coraz lepsze promocje i oferty.

  • 0

    57. ~gre  2008-03-11 19:01:05  host: eku162.internetdsl.tpnet.pl

    W sumie to nic ciekawego w ofercie Plusa nie znalazłem, szukałem i nie ma... Ach, szkoda gadać, moze mnie ktos oswieci???

  • 0

    58. ~kaja  2008-03-11 21:27:46  host: dmg223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    plus jest super - ciągle jakies promocje, udogodnienia, czasoumilacze i żartofony - nie dość, że solidna firma i fajne warunki, to jeszcze jest całkiem wesoło :)

  • 0

    59. ~  2008-03-11 22:51:08  host: 239.85-237-183.tkchopin.pl

    wlo - ups ... jak tez wczesniej powiedzialem nie znize sie do twojego poziomu ale bede od dzis twoim stalym ukochanym komentatorem wypocin ktore drecza twoj mozdzek. proponuje mniej wyzwisk a wiecej argumentow. Nic nie pokazuj bo juz sie boje... a i pamietaj ze grozby karalne i obraza sa scigane z urzedu wiec jak kogos wyzywasz ... mnie to nie rusza ale innych moze. jest juz pozno wiec czekam na jutrzejsze twoje wywody w kazdej dziedzinie naszego smutnego zycia. pozdrawiam i czekam z utesknieniem. ps co oznacza skrot wlo ? moze ktos ma jakies sugestie :)

  • 0

    60.  2008-03-12 08:38:40

    59. z urzędu? A wiesz co to znaczy? Jeśli tak, to powinieneś prokuratorowi jakiemuś doneść, ze Cię wyzywam, ze groże, a ten, stosując klasyczne metody, powinien mnie bez problemu wyśledzić i oskarżyć ;-) Polecam się. Do usług... Co do mojego nicka... Masz jakiś problem? Ty nie używasz żadnego, więc nie powinno Cię interesować jaka jest geneza mojego.

  • 0

    61. ~gre  2008-03-12 09:32:42  host: w3cache.zetosa.krakow.pl

    Przecież z tych pakietów mogą skorzystać dopiero ci którzy wykorzystają wpierw pakiet kwotowy. To jest bez sensu... A w Erze granie na czekanie jest juz od dawna!

  • 0

    62. ~gekon  2008-03-18 14:58:34  host: aan120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w PLUSIE cały czas jest jeszcze regulamin Extra Godziny Do Wszystkich gdzie minuty schodza przed abonamentem

Dodaj swoją opinię