Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nowe telefony w Play

[Aktualizacja] Nowe telefony w Play

sirmark 13 Marca 2008 19:55

0 0
14. marca Play wprowadza do swojej oferty sześć nowych telefonów.

Nowo wprowadzane telefony to: Samsung SGH-F330, Samsung SGH-J200, Samsung SGH-i780, SonyEricsson T650i, SonyEricsson W660i i SonyEricsson W910i. Operator obniża także ceny telefonów: Huawei U121 (Playset) oraz Toshiba G900.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Abonament 40.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28.  2008-03-13 22:16:53

    Kwitas kup sobie telefon na allegro i przestań w końcu spamować telepolis swoimi wielce subiektywnymi, filozoficznymi opiniami :/ Ty chyba naprawdę uważasz Play za fundację charytatywną! Wiem i rozumiem że twoim marzeniem jest mieć telefon z najwyższej półki(jak większości z nas) ale tak już jest że telefony z wyższej półki są dla tych, którzy nie skąpią ani na abonament a tym bardziej nie patrzą na cenę telefonu. Moja propozycja Napisz już teraz list do Świętego Mikołaja a jak będziesz GRZECZNY może dostaniesz swój wymarzony telefon... Tego Ci życzę :D

  • 0

    29.  2008-03-13 22:20:10

    Zatem generalnie nie mam powodów do narzekań ale również oczekiwałbym jakiejś niespodzianki dla już obecnych klientów. Myślę , że to mógłby być choćby program lojalnościowy w którym z okazji urodzin dostajemy na przykład ekstra pakiet punktów. Chodzi o pewną symbolikę, rzecznik wspominał na konferencji o poziomie identyfikacji klientów z siecią, przypuszczam zatem że jakieś prace nad programem lojalnościowym trwają. Tyle że pewnie nie będzie to premiera urodzinowa jednak....

  • 0

    30.  2008-03-13 22:22:55

    #27 no weźmy ten i780 który właśnie wchodzi na rynek: Samsung sprzedaje go za około 1700 zł a w Play abonament 50 płacisz za niego ~800 zdaje się. Abonament to jest spłacanie komórki ale w TRÓJCY, nie w PLAY.

  • 0

    31.  2008-03-13 22:40:02

    AD 27 1. telefony takie jak k800i, 6288, G500, L760 czy k530i to nie są telefony z najniższej półki !!! a można je mieć za 1zł już przy abo 40zł brutto miesięcznie 2. Telefony takie jak i780, T650, P1, G900, KU990, E90 to ekskluzywne maszyny z najwyższej półki Sony Ericssona, Samsunga, LG, Nokii i Toshiby nie oczekuj więc że będą tanie... Przecież nie każdego stać na Lamborghini czy Maybacha, większość z nas może sobie tylko o nich pomarzyć! Pak samo jest z telefonami... 3. Nie zgodzę się że lepiej kupić tel za 500zł i mieć z głowy bo żeby dzwonić też min te 25zł miesięcznie też trzeba wydać pod 2 latach daje to 500+25*24= 1100zł a umowa w abo40 z k800i przez 2 lata wyniesie 901zł brutto! Ja tam wolę abonament :P

  • 0

    32. ~Traszql  2008-03-13 22:43:18  host: d90-129-66-244.cust.tele2.pl

    29: przy podpisywaniu umowy w Play podpisuje sie taki zalacznik, ktory pozwala analizowac sieci nasze polaczenia i na podstawie tego za 2 lata ma nam przedstawic najlepsza dla nas oferte. nie mam doswiadczenia z innymi sieciami, wiec sie zastanawiam czy bedzie to tylko dopasowanie do istniejacych ofert Play (no za rok czy dwa na pewno bedzie bardziej urozmajcony wybor) czy zupelnie indywidualna oferta? czy ja jestem naiwny czy optymista?

  • 0

    33. ~  2008-03-13 22:48:23  host: aeai74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://www.youtube.com/watch?v=ufE6S6SD0Yo

  • 0

    34.  2008-03-14 08:22:08

    k800i i nokia 6288 to naprawde dobre telefony i w cenie 1zł w play abonamencie to nie do pobicia oferta. zaden zabieg z allegro nie ma sensu. mysle ze niektore ceny nowosci w cenniku play wkrotce spadna, tak to juz jest :-)

  • 0

    35. ~  2008-03-14 09:27:59  host: p07-10.opera-mini.net

    Dlaczego w cenniku play mix niema trzech modeli fonow LG ?

  • 0

    36.  2008-03-14 12:01:21

    ku 250, ku311 i ku385 są dostępne w ofercie Playfon za 1zł przy zobowiązaniu na 24 i 36 miesięcy.

  • 0

    37. ~  2008-03-14 13:00:39  host: p08-04.opera-mini.net

    @ksd2 dzieki

  • 0

    38. ~  2008-03-14 13:02:33  host: p08-04.opera-mini.net

    @kds2 dzieki za oswiecenie a z cena t650 to sie osmieszyli w play 40 bo w poruwnywarce cen jest juz od 799zl nawet w mpunkt jest jak widzialem w caneo za 1019zl

  • 0

    39. ~pabllo  2008-03-14 13:20:14  host: abab34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i co z tego ze jest w paly za 1zł jak musisz podpisac umowe na 2 lata i byc wieznienm sieci play

  • 0

    40.  2008-03-14 15:37:34

    pabllo jak kogos stac na taki sam telefon w allegro to go sobie kupuje, a nie wszyscy wychodza z tego zalozenia i nie dotuja sobie na start sluchawki. Gros osob woli abonament poniewaz liczy sie dla nich oprocz oferty wlasnie telefon za zlotowke ...

  • 0

    41.  2008-03-14 16:10:51

    kds2 dla twojej informacji mam kupywanego SE w salonie SE... ;) LG i Samsungi to gówno i nic tego nie zmieni. ;)

  • 0

    42. ~adamski8  2008-03-14 16:18:12  host: 217.14.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl

    ty kwistas to sam jestes gowno... co ty masz do takiego Samsunga? sa dobrze wykonane, dobre funkcje i design.. LG to samo. a co do toshiby to wogule nie rozumiem :P a mieles wogule toshibe jakas w rece? a moze nie potrafisz obslugiwac systemu operacyjnego w telefonie? Zal jak ktos mowi ze wszystko jakiejs marki jest do dupy, jego argument? Rzaden, bo tak i juz, bo to on powiedzial i tak juz jest. Żal.pl

  • 0

    43. ~  2008-03-14 19:50:55  host: chello087206030004.chello.pl

    Może i w abo 40 w Playu 6288 i K800i są supertanie... ale jak znajdziesz je w jakimś punkcie to jesteś "MISZCZ".

  • 0

    44. ~  2008-03-14 20:27:29  host: 217.14.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl

    zal bo w kazdym punkcie w jakim bylem w Toruniu(w 4 bylem) to wszedzie bylo i k800i i 6288. za to nie moge narazie dostac nigdzie toshiby g500 ;/ ale ma dojsc jutro, takze noproblem

  • 0

    45. ~agatka  2008-03-14 23:19:30  host: gw-www.lublin.enterpol.pl

    U nas w salonie bez najmniejszego problemu można dostać,se k800i,nokie 6288, nokie e51, fakt g500 na razie nie mamy ale i tak bijemy inne sieci na głowę,a najlepiej telefon dobierać indywidualnie do potrzeb klienta, wiec nie każdy musi mieć g500

  • 0

    46.  2008-03-17 00:31:15

    kwistas słuchaj... Miałem pokolei: Siemensa (S55), Motorolę (v3), Nokię (6310i), Samsunga (Z370), Sony Ericssona (k800i) i teraz Toshibę (g500). Gdyby nie bateria i to że telefon mi pada po dwóch dniach to byłby najlepszy telefon którego używałem. I w przeciwieństwie do Ciebie mam pewne doświadczenia odnośnie używania różnych marek. Mój brat używał po mnie Samsunga i uważa, że to najlepszy telefon. Teraz jest szczęśliwym posiadaczem Samsunga U700. A teraz odnośnie twojego zdania z punktu 41. Twoje twierdzenia, gdzie stwierdzasz, że samsungi i LG są gó.no warte, pewnie oparte są na tym samym. Czyli na gó.wno znaczących słowach... a nie doświadczeniu!

  • 0

    47.  2008-03-21 14:12:41

    WESOŁYCH ŚWIĄT :) http://playwielkanoc.pl/

Dodaj swoją opinię