Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nowe telefony w Orange

[Aktualizacja] Nowe telefony w Orange

sirmark 6 Maja 2009 09:42

0 0

Od 6. maja Orange wprowadza nowe telefony w ofertach dla klientów indywidualnych oraz Mix.



W ofercie dla klientów indywidualnych Orange abonament oraz Orange Mix pojawiły się modele Nokia E63 oraz Samsung C3050.




Aktualizacja

Od 8. maja w ofercie Zetafon pojawią się Samsung C3050 oraz SonyEricsson W350i.

Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (36)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (30)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)
Zobacz: cennik telefonów w promocji Zetafon w ofertach Orange POP, NGo oraz Orange Music.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~zjadacz_pomaranczy  2009-05-06 10:14:05  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    e63 w abo 55zł po 550, gdy cena rynkowa to 600zł... cóż, oranż jak zwykle ma ofertę dla debili...

  • 0

    4. ~bla bla bla  2009-05-06 10:36:52  host: 188.33.23.24

    nokia e63 za 549zł w abo 55zł, dobry dowcip;]Przy okazji znalazłem jeszcze lepszy dowcip e51 za 599zł w abo 55zł.

  • 0

    5. ~  2009-05-06 10:42:51  host: 94.254.166.98

    No co się dziwicie, kryzys mamy od 8miesięcy! Wszyscy naokoło o tym trąbią, biedota to kupuje i daje zarobić tym u góry którzy na owym kryzysie zarabią i żyją w luksusie do końca śmierci + 50 ich następnych pokoleń.

  • 0

    6. ~  2009-05-06 10:44:50  host: 94.254.166.98

    do końca śmierci - ale żem palnął :D

  • 0

    7. ~hahah  2009-05-06 11:03:50  host: chello081018196226.chello.pl

    Oferta dla dojnych krów bo tylko tacy korzystają z tej sieci. Do dziś pamietam 850 zł za Samsunga f480 przy abo za 55zł , gdy w playu ten tel był za 1zł w podobnym abonamencie. LOL

  • 0

    8. ~gosc  2009-05-06 11:09:36  host: dqg89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja nie wiem, pierwszy telefon w ORange za zlotowke przy abo 750 zl a wy nadal narzekacie...

  • 0

    9. ~gosc  2009-05-06 11:14:56  host: dqg89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sorry 75 zł... :) zero za duzo :)

  • 0

    10. ~wazo  2009-05-06 11:15:59  host: dpd253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefony w Orange nigdy nie słynęły z "taniości", więc nie ma co robić "pojazdu" po sieci. Poza tym w końcu mają jakieś 6,5 milionów klientów abonamentowych, którym jakoś nie przeszkadzają takie cenniki.

  • 0

    11.  2009-05-06 11:16:19

    A tu panie ~gość się nie zgodze, bo telefony za złotóweczke w orange są już w abonamentach za 29 zł brutto w taryfach dla firm.. nie wierzysz? sprawdź.;] co prawda nie są super fajne, ale dzwonią ;p

  • 0

    12. ~kiko  2009-05-06 11:24:02  host: dpf193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 10 - no nie słynęła, ale czy to wystarczy, aby nie komentować polityki cenowej tej firmy? jakoś inni operatorzy mają te same telefony w analogicznych abonamentach nawet o kilkaset złotych tańsze...

  • 0

    13. ~  2009-05-06 11:30:49  host: zs3.vlan158.nemes.lubman.net.pl

    Zal mi ich. Oferta dla frajerów.

  • 0

    14. ~Hipol  2009-05-06 12:13:05  host: dop28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak się dobrze bedzie kalkulować to ta oferta może być nawet opłacalna...

  • 0

    15. ~  2009-05-06 14:14:30  host: dpd253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mi się nokia e63 za 1pln podoba w abo za 75pln a tak naprawdę za 60coś bo przez pierwszy rok jest jakaś zniżka w tej ofercie Orange Poleca

  • 0

    16. ~  2009-05-06 14:34:58  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    #9: nie szkodzi, jeszcze dożyjemy takich czasów :)

  • 0

    17. ~mike278  2009-05-06 19:47:23  host: 77-254-112-11.adsl.inetia.pl

    AD 15 chetnys podpisac abo na 3 lata?

  • 0

    18. ~BLUE  2009-05-06 21:01:48  host: 91.192.78.161

    PRZESTANCIE SIE GLUPIO NAIGRYWAC Z CEN ORANGE. DOBRZE WIEDZA CO ROBIC, JAKOS NIE NARZEKAJA NA ILOSC ABONENTOW, A WASZE BIADOLENIE RACZEJ CEN NIE OBNIŻY. CO KOMU PO ABONENCIE, KTORY DAJE 15ZL MIES. ZYSKU A CHCE SUPERTELEFON ZA 1ZL. BEZSENS.

  • 0

    19. ~  2009-05-07 13:28:03  host: dov35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A to na 3 lata jest umowa? No trochę długo ale niektórym może to odpowiadać. Nie wszyscy mają czas żeby latać po salonach i przedłużać umowę co chwila.

  • 0

    20. ~Dina  2009-05-08 10:48:45  host: f96-051.opera-mini.net

    Nie trzeba latać po salonach "co chwila",bo przedłużenie umowy może samo przylecieć do domu. ;)

  • 0

    21. ~tomekjot  2009-05-10 08:59:13  host: apn-77-112-37-148.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja nie wiem, pierwszy telefon w ORange za zlotowke przy abo 75 zl a wy nadal narzekacie.. raczej za 25 zł- patrz Zetafon oferta od 8 maja, ja już zamowiłem

  • 0

    22. ~  2009-05-12 15:25:11  host: dpb81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zetafon nie jest zły głównie dlatego że nie ma obowiązku doładowywania konta co miesiąc, ważne by mieć aktywne konto. A to można sobie załatwić doładowując za 200pln i 10 miesięcy z głowy wtedy a do tego można dostać fajne telefony od złotówki.

Dodaj swoją opinię