Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nowe taryfy dla firm w Orange

[Aktualizacja] Nowe taryfy dla firm w Orange

WitekT 3 Listopada 2008 17:34

0 0

Od 4. listopada Orange wprowadza nową ofertę abonamentową dla firm, składającą się z 5 planów postpaid z pakietami kwotowymi (komunikowanymi jednak jako pakiety minutowe) oraz 5 planów mix.

Abonament

Pakiet kwotowy można wykorzystać na połączenia do wszystkich operatorów, wideorozmowy, SMS-y i MMS-y. Niewykorzystane środki przechodzą na kolejne 6 miesięcy i są wykorzystywane w pierwszej kolejności.

Oferta dla Firm

60

125

250

500

1000

Abonament

29,28 zł

61 zł

106,75 zł

213,50 zł

366 zł

Minuta do wszystkich oprócz Play i Cyfrowego Polsatu

0,49 zł

0,43 zł

0,36 zł

Minuta do Play i Cyfrowego Polsatu

0,73 zł

SMS krajowy / zagraniczny

0,18 zł / 0,60 zł

MMS krajowy / zagraniczny

0,29 zł / 3 zł



Dostępne usługi:
Tanie Rozmowy - niższa stawka za minutę połączenia z numerami Orange i numerami stacjonarnymi - 0,18 zł za minutę połączenia. Usługa działa w ramach abonamentu i po jego wykorzystaniu. Opłata miesięczna w dwóch niższych planach to 12,20 zł, a w pozostałych to 6,10 zł,
Biznes Grupa - tańsze połączenia pomiędzy wybranymi numerami w ramach jednego konta. Abonament miesięczny za usługę to 1,22 zł, 0,12 zł stawka za minutę połączenia,
Taniej do Cyfrowego Polsatu - do 30. kwietnia 2009 roku w ramach promocji połączenia do Cyfrowego Polsatu będą w cenie połączeń do wszystkich sieci (oprócz Play),
Pakiet E-mail - pakiet 10MB do wykorzystania na transmisje danych,
Orange SMS i Orange MMS - 50 MMS-ów i 100 SMS-ów do Orange w promocyjnej cenie (odpowiednio 6,10 zł i 12,20 zł za pakiet). W ramach oferty Spróbuj i Wybierz przez pierwsze 3 okresy rozliczeniowe opłata miesięczna będzie wynosiła 1 zł,
usługa 5 Bezpłatnych Numerów dla Firm będzie działała w nowych planach taryfowych na dotychczasowych zasadach.

Zobacz: pełny cennik oferty Orange dla Firm.
Zobacz: regulamin "Tanie Rozmowy"
Zobacz: regulamin "Pakiet SMS 100"
Zobacz: regulamin "Pakiety MMS 50"
Zobacz: regulamin "Pakiet E-mail dla Firm"
Zobacz: regulamin "Biznes Grupa"

Mix




Dostępne będzie 5 opcji - za 12,20 zł, 24,40 zł, 61 zł, 122 zł oraz 244 zł. Cena minuty, w zależności od opcji, to od 0,49 zł do 0,55zł. Środki z abonamentu do wykorzystania na wszystkie dostępne usługi i połączenia.

W ramach usługi 3 Wybrane Numery w Ofercie Mix dla Firm minuta połączenia z wybranymi numerami w Orange będzie kosztowała 0,12 zł (abonament - 0 zł).

W wypadku podpisania umowy terminowej, klient otrzyma dodatkowy pakiet 50% kwoty abonamentu przyznawany przez 12 miesięcy. Niewykorzystane środku z podstawowego abonamentu przechodzą na kolejne 6 miesięcy, z dodatkowego - przepadają.

Wszystkie ceny brutto (z VAT).

Zobacz: regulamin "50% Wiecej w Ofercie Mix dla Firm"
Zobacz: regulamin "3 Wybrane Numery w Ofercie Mix dla Firm"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 80
  • 0

    61.  2008-11-04 17:37:57

    a ja zauważyłem że w końcu jest możliwość przejścia z firmy na prywatny ... bez ceregieli

  • 0

    62.  2008-11-04 17:58:21

    Od jutra wyprzedaż w pomarańczy http://gsmonline.pl/download/files/wyprzedazowy_cennik_telefonow _orange_abonament_24mc_051108_1.pdf i wycofanie kilku telefonów np. Ku990. Pozdro.

  • 0

    63. ~  2008-11-04 18:43:10  host: arg127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    era daje wiecej minut i podobna promocja jest od pół roku... Ci wszyscy biznesmani mają telefony w orange... na kartę chyba... "orżnij" niech sie schowa...

  • 0

    64. ~sepe  2008-11-04 20:02:37  host: 088156023134.ols.vectranet.pl

    szukam regulaminu Rozmowy bez ograniczen...Panie Witku,gdzie mozna znalezc na stronie?

  • 0

    65. ~sepe  2008-11-04 20:11:51  host: 088156023134.ols.vectranet.pl

    juz mam uuupsss

  • 0

    66. ~~mobilny  2008-11-04 20:21:46  host: public-gprs85733.centertel.pl

    a wiecie co jest najciekawsze w tej nowej ofercie? rozmowy prawie bez konca w orange:) teraz bede gadal i gadal i gadal i gadal... az padnie bateria:)

  • 0

    67. ~nowy  2008-11-04 21:20:40  host: host-181-100.ksknet.pl

    A kiedy jakiś cennik telefonów? I czy będzie możliwość migracji z Orange dla Firm do nowych taryf?

  • 0

    68.  2008-11-04 21:22:04

    Właśnie: migracja i ceny telefonów, to mnie najbardziej interesuje.

  • 0

    69. ~kwistas  2008-11-04 22:15:31  host: w3cache.wignet.pl

    Ceny telefonów nie będą atrakcyjne (znając Orange) co do migracji może lepiej będzie.

  • 0

    70.  2008-11-04 22:25:39

    Migracja do d... np z abo za 160zł nie można przejść na 175zł, tylko od razu na 300zł. Paranoja, w pozostałych taryfach podobnie - mam nadzieję, że komuś coś się pomyliło.

  • 0

    71. ~mobilek  2008-11-04 22:43:00  host: inet20908ni-2.eranet.pl

    śmiech mnie bierze żeby w firmowej ofercie nie bylo jednej stawki do wszystkich polskich sieci komorkowych

  • 0

    72. ~nicramsil  2008-11-04 23:31:28  host: gof13.internetdsl.tpnet.pl

    oferta rewelacyjna nikt takiej nie daje

  • 0

    73. ~lukaszsz  2008-11-05 08:30:39  host: dcj138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *hainasz - skad masz takie info? znalazles uz gdzis pdf'y na ten temat?

  • 0

    74. ~s1k0r3k  2008-11-05 13:50:25  host: ip-94-42-63-137.multimo.gtsenergis.pl

    Ale minuta 49 i 43 gr? Tylko w najwyższym abonamencie 39gr. Przecież w Heyi, telefonie na kartę, dla indywidualnych klientów, minuta jest po 44 gr. Minuta rozmowy jest stanowczo za droga. Właściciel telefonu firmowego miesięcznie rozmawia kilka godzin więc minuta powinna być dużo tańsza w porównaniu do tel. na kartę. I kto mając taki abonament chce się bawić w pakiety,smsy i inne pierdoły. Najważniejszę są tanie minuty, dobry zasięg i dobra obsługa. Chyba, że ktoś bierze tel. dla młodszych domowników;-)

  • 0

    75. ~ziomek13  2008-11-05 19:40:59  host: acll71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 74 : zanim zaczniesz chwalic heyah to przeczytaj najpierw regulaminu usług promocyjnych,wszystko ze wszystkim sie tam wyklucza a ja zatem wykluczam heyah jako marke godną polecenia komukolwiek

  • 0

    76. ~s1k0r3k  2008-11-05 22:14:43  host: ip-94-42-41-85.multimo.gtsenergis.pl

    do 75. Co Tobie się tam wyklucza? Mam kilka telefonów, kartę Heyi również. W nowej taryfie minuta rozmowy kosztuje 44gr. Oprócz Play, ale tutaj również wiecej płaci się do P4. Więc jeśli Heyah może dać minutę za 44gr. to w abonamencie biznesowym Orange z 49gr za minutę "ja wykluczam orange jako marke godną polecenia komukolwiek". W takich taryfach rozmowy powinny być dużo tańsze.

  • 0

    77. ~  2008-11-06 08:51:32  host: nat06-zachod.metronet.pl

    czemu ONI wszyscy tak sie zawzięli na P4 ?

  • 0

    78. ~ziomek13  2008-11-08 13:48:26  host: acmi109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    koles 74,76 : a ja wykluczam wszystko i wszystkich oprócz playa bo chce tanio do wszystkich i ma starczac na dlugo bo nie mam ochoty na zabawy jak kiedys,wisi mi jaka jest stawka w orange bo tam tylko odbieram połączenia

  • 0

    79. ~pracownica  2008-11-09 21:02:46  host: ddn105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~s1k0r3k wyobraź sobie, że klienci biznesowi bardzo chętnie biorą wszelakie pakiety minut (rzadziej sms choć i tacy się zdarzają), darmowe minuty czy rozmowy bez ograniczeń w orange. a wiesz z czego to wynika? najczęściej jedna kontaktują się między sobą - w firmie, gdzie z założenia mają jedną sieć. z reguły to klient dzwoni do nich a nie oni do klienta. a dla takich co dzwoni do klientów również są odpowiednie usługi jak choćby równe stawki. rzekłam

  • 0

    80. ~  2008-11-10 17:33:40  host: c50.servage.net

    #71 & #77: to zapytajcie P4 dlaczego sami chcieli aby do nich stawka MTR byla wyzsza. Mala podpowiedz... splata kredytu.

Dodaj swoją opinię