Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nowe taryfy biznesowe w Plusie

[Aktualizacja] Nowe taryfy biznesowe w Plusie

sirmark 4 Września 2007 10:17

0 0

Od 6. września, zarówno nowi jak i dotychczasowi klienci biznesowi Plusa będą mogli korzystać w ofercie Plus dla Firm z nowej taryfy "Elastyczna".



Marketing to sztuka właściwego identyfikowania potrzeb klientów oraz dostarczania odpowiednich produktów i usług lepiej i szybciej niż konkurencja. Przy tworzeniu oferty przeprowadziliśmy wiele badań, spędziliśmy wiele godzin na rozmowach z ludźmi, którzy prowadzą własną bądź też pracują w niewielkich firmach. Dlatego jestem przekonany, ze nowa oferta jest świetnie dopasowana do potrzeb biznesu - mówi Piotr Gaweł, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Marketingu i Zarządzania Relacjami z Klientami Polkomtel S.A. Jej główne atuty to elastyczność, komplementarność i konkurencyjność. Jestem przekonany, ze oferta odniesie sukces, a Plus będzie nadal mógł się szczycić największymi wzrostami bazy klientów.

W taryfach "Elastyczna" skierowanych do firm stawki za minutę połączenia w ofercie podstawowej są najniższe na rynku. Ich wysokość zależy od pakietu kwotowego wybranego przez abonenta - od 30 do 300 zł. Kwotę pakietu można wykorzystać na wszystkie połączenia głosowe, pakietową transmisję danych, komutowaną transmisję danych i wysyłanie faksów, wiadomości SMS i MMS. Niewykorzystane środki przechodzą zaś na 6 kolejnych miesięcy.

Oferta Plus dla Firm składa się z taryfy podstawowej, trzech bezpłatnych zniżek oraz usług dodatkowych, które umożliwiają większe dopasowanie oferty do potrzeb telekomunikacyjnych firmy.

Oferta podstawowa:




Elasty- czna 30 Elasty- czna 50 Elasty- czna 75 Elasty- czna 100 Elasty- czna 150 Elasty- czna 200 Elasty- czna 300
Pakiet Kwotowy 30 zł 50 zł 75 zł 100zł 150 zł 200 zł 300 zł
36,60 zł z VAT 61 zł z VAT 91,50 zł z VAT 122 zł z VAT 183 zł z VAT 244 zł z VAT 366 zł z VAT
Stawka za minutę połączenia Krajowego. 0,50 zł 0,48 zł 0,44 zł
0,61 zł VAT 0,59 zł VAT 0,54 zł VAT
Stawka za krajową wiadomość SMS 0,18 zł
0,22 zł z VAT


Klient może wybrać bezpłatnie jeden z trzech rodzajów zniżek:
• 10% zniżki na połączenia do wszystkich sieci - dla osób dzwoniących dużo do wszystkich sieci;
• 30% zniżki do Plus i sieci stacjonarnych - dla osób dzwoniących w sieci, do urzędów, firm partnerskich;
• 50% zniżki do Plus - dla dzwoniących do rodziny, współpracowników;

Elasty- czna 30 Elasty- czna 50 Elasty- czna 75 Elasty- czna 100 Elasty- czna 150 Elasty- czna 200 Elasty- czna 300
Stawka za minutę połączenia krajowego po zastosowaniu zniżki 10% do wszystkich 0,45 zł 0,43 zł 0,40 zł
0,55 zł VAT 0,52 zł VAT 0,49 zł VAT
Stawka za wiadomość SMS po zastosowaniu zniżki 10% do wszystkich 0,16 zł
0,20 zł VAT
Stawka za minutę połączenia krajowego do sieci Plus i sieci stacjonarnych po zastosowaniu zniżki 30% do sieci Plus i sieci stacjonarnych 0,35 zł 0,34 zł 0,31 zł
0,43 zł VAT 0,41 zł VAT 0,38 zł VAT
Stawka za wiadomość SMS do sieci Plus i sieci stacjonarnych po zastosowaniu zniżki 30% do sieci Plus i sieci stacjonarnych 0,13 zł
0,16 zł VAT
Stawka za minutę połączenia krajowego do sieci Plus po zastosowaniu zniżki 50% do sieci Plus 0,25 zł 0,24 zł 0,22 zł
0,31 zł VAT 0,29 zł VAT 0,27 zł VAT
Stawka za wiadomość SMS do sieci Plus po zastosowaniu zniżki 50% do sieci Plus 0,09 zł
0,11 zł VAT
Aktywacja /Opłata miesięczna za usługę Zniżki na połączenia Bezpłatnie
Dezaktywacja 5 zł
6,10 zł VAT


Usługi dodatkowe:
• Kontakt Plus - usługa w ramach której Klient może wybrać do 30 numerów w sieci własnej lub sieciach stacjonarnych z którymi może kontaktować się taniej (tańsze rozmowy i SMS-y).
• Kontakt Plus 2000 - dodatkowy pakiet 2000 minut na rozmowy z wybranymi numerami w sieci Plus. Uwaga: by aktywować KP 2000 musi być uruchomiony Kontakt Plus i posiadać wybrane numery w sieci Plus
•System Plus - usługa w ramach której Klient może rozmawiać taniej z należącymi do niego numerami telefonów (z numerami "firmowymi"). Aktywowanie usługi możliwe jest jedynie gdy Klient posiada minimum 5 telefonów w sieci Plus.
• System Plus 2000 - pakiet 2000 minut na rozmowy z numerami firmowymi.
• Oferta roamingowa - wprowadzenie "eurotaryfy" oraz płaskich stawek w roamingu wychodzącym i przychodzącym
• Wybrany kierunek międzynarodowy - tańsze połączenia do wybranych krajów z pierwszej strefy międzynarodowej.

[Aktualizacja]

Zobacz: pełny cennik Taryfa Elastyczna

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 215
  • 0

    196. ~  2007-09-08 21:15:52  host: ami172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przestancie

  • 0

    197. ~gremium  2007-09-09 19:34:29  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    faktycznie jak to napisai marketing to sztuka i najwyrazniej plus jej jeszcze nie opanowal czego znakiem jest tak slaba oferta biznesowa:(

  • 0

    198.  2007-09-09 19:47:24

    ~gremium - słaba bo już czy słaba w stosunku do innych ofert? A może słaba w stosunku do przyszłych ofert innych operatoró? ;-)

  • 0

    199. ~LIO  2007-09-09 19:54:22  host: 212.160.172.70

    ~GREMIUM - PLUS MA NAJLEPSZA ODERTE BIZNESOWA I MIXA TO FAKT.

  • 0

    200. ~frytko  2007-09-10 10:55:45  host: ahk99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    troche zakrecona ta nowa oferta. z obliczen uogolnionych rzeczywiscie wynika ze do wszystkich poza siec lepsza byla BK, ale na polaczenia do wszystkich w sieci, oraz stacjonarnych lepsza jest Elastiko. niektorzy biznesowi korzystaja z SMSow, wiec znow uogolniajac lepiej jest w Elastiko. nigdy nie dogodzisz wszystkim, bo zaraz ci napisza ze play i tak jest najlepszy.

  • 0

    201.  2007-09-10 11:10:51

    ~frytko - lepsza BK "wszędzie? No przestań - płasko 50 groszy było, teraz jest 50/48/44 z możliwością zniżki 10% bez opłat dodatkowych... Gdzie niby była lepsza?

  • 0

    202. ~zeniu  2007-09-10 12:46:43  host: static-ip-194-106-214-246.promax.media.pl

    powiedzcie mi coś....te wszystkie abonamenty na firme sa funta kłaków nie warte....chcialem wziac jakis niewysoki, do 100 zł bo nie wiem ile będę dzwonił i po przeliczeniu bardziej opłaca sie zwykly abonament w PLay, nie byłem orłem z matmy, ale Play 48 gr chyba a w plusie, orange czy erze wszedzie powyzej 60 gr , a np w orange daja takie telefony, ze .....rece opadaja.Sony eriksona k800i za 900 zł....gdie na allegro nowego z salonu mam za mniejsza kase wiec...gdzie tu jkas logika? Czu abonament na firme opłaca się tylko przy najwyzszych kwotowo abonamentach czy sie myle? Dzwoniłem do laya i wiem, ze maja w połowie wrzesnia wrpowadzic abon na firme więc poczekam.....byłemw szkocji poł roku i widziałem jak tam wyglądaja abonamenty....kosmos, umowa na rok, SEk800i darmowe minuty i smsy za 25 funtów miesiaecznie (śmiesznie małe pieniade) wiec szukam czegos taniego ale no.....cięzko.Wszedzie bajer i reklama z a któa nic nie idzie....ściema na maksa.Najbardziej rozcarował mnie orange....

  • 0

    203.  2007-09-10 13:00:13

    ~zeniu - masz rację jak najbardziej... Opłaca się Play. Jednak jak widząć firmy nie migrują masowo d Play i moigrować raczej nie będą. Ma znaczenie np., że za 20 zł masz 2 tys. minut do numerów w systemie kontakt plus ;-) W Play nie licz na takie cuda. Jak zwykle - zależy jak będziesz wykorzystywał telefon.

  • 0

    204. ~po  2007-09-10 20:00:15  host: edd180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zeniu masz racje z tym że w Plusie niewykorzystanie środki NIE PRZEPADAJĄ w przeciwieństwie do oferty playa. Dodatkowo Play nie posiada żadnych usług obniżających koszty jak rozmowy po 10 gr czy za darmo co jest standardem w Plusie Orange i Erze. Teraz już wiesz dlaczego firmy nie przechodzą do playa?

  • 0

    205. ~~~  2007-09-10 20:35:00  host: chello083144094188.chello.pl

    a dodatkowo już niedługo w Plusie SE P1i:)

  • 0

    206. ~raffaello  2007-09-11 10:28:50  host: aco250.internetdsl.tpnet.pl

    204 wiesz czemu masowo firmy nie przechodza do Playa? Bo Play nie ma jeszcze taryf biznesowych jak pozostale sieci, ale jak wejda to mysle,ze wiele firm zacznie sie powaznie zastanawiac nad zmiana sieci. A tak na codzien to widze, ze dosyc duzo przechodzi na Play mikrofirm czyli osoba fizyczna prowadzaca dzialanosc gospodarcza. A takich osób troche w Polsce jest:)

  • 0

    207.  2007-09-11 11:14:17

    ~raffaello - jak wejdą to wcale nie będą atrakcyjne. Z oczywistych przyczyn. Formy bardzo dużo korzystają z połączeń w sieci. Na tto samo konto nawet - bo mają kilka czy kilkanaście albo kilkadziesiąt telefonów na jednym koncie ;-) Jak wejdą to pogadamy. Ale nie sądzę by było o czym. Nie będzie taniej. Może będzie korzystniej z rozliczeniami, pakietami itp. Ale taniej nie będzie na pewno. Tak - jednoosobowa firma to też firma. Zarejestrowany w gminie sprzedawca pietruszki na zielonym rynku to też biznesmen... Ale weź przestań z porównaniami i potrzebami, ok?

  • 0

    208. ~ziomek13  2007-09-12 08:45:00  host: aclw40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dawno nie byłem na stronie plusa bo wiem z doswiadczenia ze jak tam wejde to na ogół zawsze stwierdzam ze to był stracony czas ale nic,zaryzykowałem,przejrzalem co tam nowego sie pojawiło ale niestety wnioski jak zwykle te same niepotrzebnie tam wchodziłem,burdel jaki tam od zawsze był przemienił sie tylko w wielki bałagan i najwazniejszy wniosek: plus i jego nowe a takze starsze taryfy jest jak lokata-bez sensu

  • 0

    209. ~ziomek13  2007-09-12 08:51:55  host: aclw40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    swoja droge to plus w szukaniu frajerow na telefony za złotowke jest mistrzem swiata nie ma niby abonamentu tylko np 36 doładowan,na karte po prostu zaden tam abonament jak np w erze ojj,dlaczego ludzie sa tacy głupi

  • 0

    210. ~kazimu  2007-09-12 10:14:39  host: dpl183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nowa taryfa malo czym sie rozni od popredniej taryfy... niczym mnie nie zaskoczyla. a w sumie teraz jest taki duzy wybor na rynku, ze konkurencja, np Era ma lepsza taryfe.

  • 0

    211.  2007-09-12 11:53:42

    ~kazimu - którą?

  • 0

    212. ~KTOS  2007-09-13 16:08:03  host: axd174.internetdsl.tpnet.pl

    nie trzeba być farjerem ziomek13 żeby kupic telefon na karte bo to nie abonament tylko karta kupuje 36 kart od razu i jestem po umowie a nie męcze się 2 albo 3 lata z umowa i kto tu jest FRAJEREM

  • 0

    213. ~214  2007-09-13 21:18:44  host: apn-99-39.gprspla.plusgsm.pl

    No tak, 36x30 to nie jest chyba dużo, ale za 1080 to kupię sobie prawie każdy fon i nie muszę do tego podpisywać żadnej umowy, co najwyżej powituję odbiór kurierowi. I KTO TU JEST FRAJEREM ?? -:

  • 0

    214.  2007-09-13 21:38:11

    ~213 - tyle, że kupując telefon za tę kwote, ani minuty nie pogadasz ;-) Durne podejście...

  • 0

    215. ~nielojalny  2007-09-16 22:22:33  host: apn-99-10.gprspla.plusgsm.pl

    Żałosne. Taniej jest już w ordynarnym Playu na kartę, jeśli się telefonu naprawdę używa, a nie tylko nosi dla szpanu (przy doładowaniach po 150 zł wychodzi wtedy po 25 gr do wszystkich, bez łaski). Ja utrzymuję 4 telefony w Orange dla firm, 3 z nich grzeją się do czerwoności, a miesięczna faktura opiewa na 100-150 zł netto (za wszystkie 4 numery). Wystarczy, że nie biorę od operatora telefonów i wykorzystuję do oporu bonusy za przedłużanie umowy (takie jak 5 darmowych numerów). W Plusie trzymam tylko jeden numer - wyłącznie do transmisji danych, bo tu mają najlepszą ofertę. Czy naprawdę nie chce się Wam spędzić kilkudziesięciu minut na analizie ofert? Jeśli ktoś jest osobą prywatną, niewiele więcej za minutę rozmowy zapłaci korzystając z Play na kartę (jeśli rozmawia dużo) lub z Orange na kartę (jeśli rozmawia mniej.

Dodaj swoją opinię