Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nowe rachunki osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe

[Aktualizacja] Nowe rachunki osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe

orson_dzi 30 Maja 2016 08:45 Aktualizacja: 31 Maja 2016 07:40

4 21

T-Mobile Usługi Bankowe wprowadza do oferty dwa nowe konta osobiste. Wiąże się to z wyraźną podwyżką prowizji dla banku.



Od 1 czerwca w T-Mobile Usługi Bankowe uruchamia dwa rodzaje rachunków osobistych - Freemium (jako zamiennik dotychczasowego wariantu konta) oraz Premium. Klienci korzystający obecnie ze standardowego konta, jeśli z niego nie zrezygnują, od 1 czerwca zostaną automatycznie przeniesienie do Freemium. Wiąże się to z pojawieniem się szeregu opłat:
  • opłata 6 zł za kartę (nawet jeśli nie będzie aktywowana) jeśli nie zostaną wykonane transakcje gotówkowe na minimum 200 zł miesięcznie,
  • opłata 6 zł za wypłacenie gotówki z bankomatu (darmowe będą trzy transakcje w miesiącu),
  • wpłatomaty Euronetu będą bezpłatne tylko raz w miesiącu (do tej pory były to trzy razy), a kolejna wpłata naliczy prowizję w wysokości 0,5% wpłacanej kwoty,
  • opłata 6 zł za przelewy ekspresowe (do tej pory darmowych było 10 przelewów ekspresowych w miesiącu).

Posiadacze konta Premium będą musieli liczyć się z prowizją w wysokości 18,9 zł miesięcznie, chyba że wykonają miesięcznie transakcje bezgotówkowe na minimum 500 zł. Największą zaletą tego typu konta będzie możliwość skorzystania z darmowego abonamentu komórkowego lub Internetu mobilnego. Dotyczy to jednak tylko nowych numerów, nie będzie można znieść opłat za posiadany już numer. Abonament telefoniczny obejmować będzie nielimitowane rozmowy (w tym na stacjonarne), SMS-y, MMS-y i pakiet danych 1 GB, z kolei w Internecie mobilnym dostępny będzie pakiet 35 GB, a za jednorazową opłatą 9 zł będzie można dokupić router.

Zobacz: Tabela opłat i prowizji
Zobacz: Regulamin T-Mobile Usługi Bankowe
Zobacz: Tabela oprocentowania





Aktualizacja

Jak informuje na swoim blogu T-Mobile, dotychczasowe informacje na temat opłaty w wysokości 10 zł za abonament telefoniczny i internetowy są częściowo prawidłowe. 10 zł miesięcznie będą płacić nowi klienci, którzy skorzystają z usług bankowych i telekomunikacyjnych. Obecni klienci T-Mobile, którzy zdecydują się na nową aktywację, będą mieć darmowy abonament.

T-Mobile wkrótce przekaże więcej szczegółów oferty.

Źródło tekstu: Cashless     

w sumie: 184
  • 0

    168. ~  2016-06-02 00:54:55  host: user-94-254-225-91.play-internet.pl

    do wlo i mikkel - czytam i widze przed soba jakieś dwa gimbiusy do których nic nie dociera. A już pohukiwanie, że NIGDY zaden bank nie zablokował czegos przez pomyłkę swiadczy o nadpobudliwosci. Wiele osób pisuje dosyc czesto o tego typu problemach. To ze jestes biały nie znaczy, że masz oceniac zycie czarnego ze swojej perspektywy. inteligencja to cos wiecje niz zdolność wypisywania głupot na forach.

  • 0

    169.  2016-06-02 08:54:17

    168 - ja mówię o sobie. Mi się nie zdarzyło. To, ze jakieś błędy się zdarzają - to normalne. Ale opowiadanie, ze to jest standardem, to już przesada.

  • 0

    170.  2016-06-02 08:55:47

    Jeśli ktoś woli zapobiegać... No może mieć konta w 20 bankach. Ale niech nie pieprzy, ze nie wyrabia progu darmowości i dlatego konto jest do d...

  • 0

    171.  2016-06-02 13:48:04

    Błędy się zdarzają. Osobiście miałem problem kiedy wpłatomat połknął mi kartę. T-MUB wydał nową bezpłatnie, tylko się naczekałem. Potem TEN SAM wpłatomat (sic!) połknął mi +/- 2000 zł wpłaty. Też procedura poszła przez Euronet, mówią żeby do banku - ok. Zadzwoniłem, załatwiłem, parę dni później pełen zwrot. Ale są gorsze przypadki, wystarczy poczytać niebezpiecznik albo zaufaną trzecią stronę.

  • 0

    172.  2016-06-02 18:05:51

    "Jeśli w danym miesiącu nie zostaną wykonane i rozliczone transakcje na kwotę 500 zł, zostanie pobrana opłata za konto (18,90 zł) i zostanie anulowana promocja telekomunikacyjna. Powrót do warunków promocji telekomunikacyjnej nie będzie już możliwy."

  • 0

    173.  2016-06-03 08:34:53

    W którym to regulaminie jest?

  • 0

    174.  2016-06-03 09:47:54

    Taki kwiatek znalazłem na stronie T-MUB (Konta > Konto wraz z ofertą telekomunikacyjną (czy jakiś tak) i rozwijając zakładki). Zapewne w regulaminie którymś też jest..

  • 0

    175. ~egon  2016-06-03 11:21:36  host: do-atman.nettel.pl

    @Planet Potwierdzam. Gdzieś czytałem o tym w regulaminie. Dodatkowo zabierają promocję cash backu jeśli chce się skorzystać z opcji telekomunikacyjnej. Wychodzi na to, że te 35GB nie kosztuje nas 10pln a 35pln.

  • 0

    176. ~Adam  2016-06-04 19:47:03  host: user-94-254-179-45.play-internet.pl

    Witam. Jest tu jakaś kompetentna osoba, która przeczytała te regulaminy? Jak i gdzie zlikwidować te konto z wszystkimi rachunkami? I do kiedy to można zrobić w związku ze zmianami. Dzięki z góry za odpowiedz.

  • 0

    177. ~egon  2016-06-06 09:22:21  host: do-atman.nettel.pl

    Mamy 6 czerwca a oferty jak nie było tak nie ma. Cały T-Mobile.

  • 0

    178. ~MaRiO  2016-06-08 12:48:46  host: static-68-219.is.net.pl

    egon dlaczego opowiadasz glupoty? pokaz mi pkt. regulaminu ktory mowi ze promocje sie wykluczaja? ze jak wezme abonament za 10 zl to trace 5% zwrotu? brak slow przyjdzie taki egon palnie glupote zwykla NIEPRAWDE bo gdzies czytal gdzies bu sie obilo o uszy tylko pytanie gdzie? bo nie w regulamini! BRAK SLOW!

  • 0

    179.  2016-06-09 06:29:37

    @178: zadzwoń sobie na infolinię a potem się odzywaj...

  • 0

    180. ~Wiktor0021  2016-06-09 12:07:50  host: 91.198.194.12

    Na infolinii mówią, że abonament będzie kosztował 10 zł ale wiąże się to z rezygnacją ze zwrotu kasy za transakcję kartą. Czyli 25 zł miesięcznie. De facto abonament będzie kosztował 35 zł.

  • 0

    181. ~MaRiO  2016-06-09 12:12:21  host: static-68-219.is.net.pl

    a co mnie infolinia interesuje? konsultanci tam pracujacy w wiekszosci przypadkow nie znaja regulaminow.. i nie wiedza co mowia.. gdzie w regulamnie jest napisane ze promocje sie wykluczaja?

  • 0

    182. ~MaRiO  2016-06-09 12:13:25  host: static-68-219.is.net.pl

    PS. jak mozna wierzyc konsultantowi na infolinii hehe :)

  • 0

    183. ~egon  2016-06-09 14:06:17  host: do-atman.nettel.pl

    @178 Poszukaj informacji w internecie. Google nie boli. Nie chce mi się wdawać z tobą w polemikę.

  • 0

    184.  2016-06-09 16:38:11

    MaRiO, lubisz się widzę rzucać i wmawiać ludziom kłamstwo zamiast sprawdzić info na własną rekę, jakie to słabe..
    Infoliniom w małej próbce można wierzyć w ograniczonym zakresie, ale jeśli parę niezależnych osób mówi tak samo, to warto się nad tym zastanowić.
    A teraz jeśli nie potrafisz znaleźć informacji (przyznaj się - nawet dupy nie ruszyłeś : ) to pozwól że wkleję:
    http://tlp.is/a5i
    II. Zasady promocji, par. 5, punkt 9.

    I naucz się, żeby odzywać się wtedy, kiedy masz coś do powiedzenia : )

  • 0

    185. ~kuba  2016-06-10 08:28:43  host: 185.40.115.178

    moje konto automatycznie przekształcono w konto Freemium, czy jeśli wydam w czerwcu 500 zł kartą to dostanę 25 zl (wg starego regulaminu) czy 15 zł (nowy regulaminu)?

  • 0

    186. ~egon  2016-06-11 17:32:40  host: 46.31.33.44

    @kuba Do 1 sierpnia obowiązuje stary regulamin. Dostaniesz 25pln.

  • 0

    187.  2016-06-28 15:15:39

    abo w tej ofercie dla każdego bez łaski kosztuje 29,99zł
    w ofercie dla klientów z kontem niby 10zł ale zabierają moneyback (25zł) więc w sumie jak powyżej kilka osób zauważyło wychodzi aż 35zł
    no i do tego rozbój w biały dzień czyli 49,99zł opłata AKTYWACYJNA!
    no sorry, gdyby nie te pół stówy to bym się skusił ale tak to niech się gonią!

Dodaj swoją opinię