Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nowe promocje biznesowe w Erze

[Aktualizacja] Nowe promocje biznesowe w Erze

sirmark 20 Maja 2008 20:19

0 0

Era wraz z nowymi taryfami dla biznesu Firma wprowadza nowe promocje.

O cennikach nowej oferty pisaliśmy w tej wiadomości.

Dostępne są dwie wersje promocji - jedna, w której dostępne są tańsze telefony oraz druga, z droższymi aparatami, ale za to z przyznawanymi dodatkowo, na 12 miesięcy, dwoma pakietami minut (do wszystkich sieci oraz do sieci Era).




Zobacz: szczegóły promocji Cennik telefonów - Najwięcej minut w Firmie.
Zobacz: szczegóły promocji Cennik telefonów - Najtańsze telefony w Firmie.
Zobacz: szczegóły promocji Najwięcej minut w Firmie.
Zobacz: szczegóły promocji Najtańsze telefony w Firmie.
Zobacz: szczegóły promocji Witamy: Najwięcej minut w Firmie.
Zobacz: szczegóły promocji Witamy: Najtańsze telefony w Firmie.

Aktualizacja:
Wprowadzony jest także nowy cennik telefonów dla starych taryf Nowy Pakiet Biznes.
Zobacz: szczegóły promocji Cennik telefonów - Nowy Pakiet Biznes.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24.  2008-05-22 15:24:07

    Przydałby się jakiś nowy cennik telefonów w ofertach dla indywidualnych...

  • 0

    25. ~orzełek  2008-05-22 15:25:24  host: 088156065007.bsk.vectranet.pl

    co polecacie tzn na jakie telefony warto zwrocic uwage w nowych promocjach era firma?

  • 0

    26.  2008-05-22 15:51:59

    ~orzełek - no przecież każdy wie czego potrzebuje chyba? Ja Ci powiem, ze zwróc uwagę na Nokię E51 to mi zaraz powiesz, albo ktoś, ze to badziew, bo SE jakiś albo samsung jest lepszy...

  • 0

    27.  2008-05-22 16:18:37

    Orzełek - to zalezy do czego ten telefon będzie ci służył (no oczywiście oprócz samego telefonowania) i jaką taryfę wybierzesz i ile zamierzasz na niego wydać pieniędzy. Wlo poleca ci bardzo dobrą Nokię E51 i to faktycznie jest świetny telefon i nieźle wyposażony. Z nieco tańszych modeli polecam ci Nokie 3110, Samsung D900i oraz Sony Ericsson K660i.

  • 0

    28. ~tymis  2008-05-22 16:30:29  host: user32.195.udn.pl

    Ciekawe :-) Promocja "byznesowa" i od razu pytania o telefon. Mało kogo interesują same usługi (cenniki) i ewentualne upusty właśnie na usługi. Ceny usług to niejako koszt prowadzenia działalności czyli chyba podstawa ;-) Jeśli są mniej korzystne to coś nie tak a dobry telefon można sobie kupić po przyzwoitej cenie już od jakiegoś czasu, uwzględniając rabaty typu dzień bez VAT-u w MM lub spieniężając punkty programu 5Plus (w Plusie) lub ewentualnie korzystać ze sprzedaży ratalnej. Prawdziwe i o wiele korzystniejsze bonusy mamy z umów z rabatem, bez telefonu ale chyba to rozwiązanie mało kogo interesuje bo telefon z promocji rządzi... ;-) Powodzenia.

  • 0

    29.  2008-05-22 16:55:41

    ~tymis - a mnie interesuje ;-) Ostatni telefon kupowałem na przedłużenie 4 lata temu.

  • 0

    30.  2008-05-22 16:57:56

    W moim przypadku, od 3 lat już Plus finansuje 40% usług, z których korzystam ;-)

  • 0

    31. ~tymis  2008-05-22 17:35:28  host: user32.195.udn.pl

    *wlo: kto czyta ten wie ;-) Ale oddajmy hołd prawdzie, wcześniej, zanim Plus Ci finansował 40% usług chwaliłeś się publicznie Nokią 6230 za bodajże 600 PLN przy umowie dwuletniej co było ewidentynym zdzieraniem skóry z Ciebie przez Plusa. To, że było Cię na stać to inna sprawa ;-) Ja pierwszy model "bez dotacji" kupiłem w 2000 roku...

  • 0

    32.  2008-05-22 17:57:15

    ~tymis - owszem... Ale to chyba 5-6 lat temu było? 600 złotych? Może i 600 ale nie wydaje mi się, zeby aż tyle. Sprawdzę to. Pierwszym moim bez dotacji była 6110. Żonie kupiłem bodaj w 99 i potem sobie "wolny".

  • 0

    33. ~tymis  2008-05-22 18:13:46  host: user32.195.udn.pl

    *wlo: sprawdź, tak z ciekawości bo nie chce mi się szukać ;-) Wspomniałym o tym niejako przy okazji, powiedzmy z kronikarskiego punktu widzenia, wielu jest tu takich dla, których dwa tygodnie wstecz to prehistoria :-) Pisząc o sobie nie miałem absolutnie zamiaru licytować sie z Tobą, nie mam zamiaru wciągać żony, dzieci i babci oraz dziadka do kwestii telefonów bez tzw. dotacji. Jeśli Ci tak bardzo zależy "kto był pierwszy" to w tej kwestii przyjmuję Twój prymat bezwarunkowo.

  • 0

    34.  2008-05-22 18:15:36

    no to jasne - sensu nie ma - moje pieniądze nie Twoje ;-)

  • 0

    35.  2008-05-22 18:28:49

    Kurczę... Masz pamięć, nie ma co ;-) Rzeczywiście ponad 600 zł. Ale na numer żony brałem - czyli w niskiej taryfie. Przy okazji przejżałem historię. 2001 - 6210, 2002 - 6310i za punkty 5Plus, 2004 - 6230 i 2005 - 6230i x2 zresztą. Były reż 7110 wcześniej, 6100 żony, i jakieś "zapasowe" 3210, 3500i itp. 6230i to był ostatni mój (zresztą żony też, bo także miała 6230i) telefon na umowę ;-) Do dzisiaj w rodzinie, ale jeszcze miesiąc, dwa góra ;-)

  • 0

    36.  2008-05-22 18:35:51

    I właśnie - zmądrzałem. Chociaż też, co trzeba przyznać, znacznie spadły ceny nowych telefonów. Gdyby E51 nie kosztowała 1049 zł (brutto) w styczniu, na pewno nie zapłaciłbym wyższej (nie o 50 ale znacznie wyższej co jeszcze 2 lata temu miało miesjce) ceny. Co prawda za 6233 też prawie dwa razy więcej zapłąciłem niż dzisiaj kosztuje w sklepie... Ale to było 2 lata temu. Przy obecnych ofertach przedłużeniowych jakie oferuje np. Plus (bo nie znam dokładnie innych) nie warto brać telefonu. Lepiej kupić w sklepie bo, zależnie od telefonu, "zwraca" się zakup już po roku. Czasem wcześniej, czasem później. Ale na pewno nie warto 2-letniego kontraktu podpisywać i blokować sobie możliwości np. zmiany taryfy czy zmianu usług albo wręcz zmiany operatora.

  • 0

    37. ~hansen  2008-05-22 20:20:33  host: ust39.p3.interarena.pl

    wlo - ekolodzy cie ukarza za zbytnie rozpasanie w kupowaniu telefonów bez uzasadnionej potrzeby :)) czy wiesz ile wody zatruwa jeden gram kobaltu czy związków niklu który jest w bateriach tych telefonów? Cos ok 5 ton! Sto milionów komórek laduje co roku na wysypiskach w UE! Ludzie opamietajcie sie w kupowaniu telefonów!

  • 0

    38. ~hansen  2008-05-22 20:22:21  host: ust39.p3.interarena.pl

    pisze tak dlatego że żaden operator nie prowadzi recyklingu aparatów starych czy popsutych (nawet era która kiedys próbowala to robic).

  • 0

    39.  2008-05-22 21:39:23

    Ja tez nie biore telefonow przy podpisywaniu umow. Wole wydac wiecej a potem miec tanie uslugi, Jedyna sensowna oferta byl abonament Playa jak ktos dzwonil w rozne kierunki i nie mial kasy na kupno telefonu, ale teraz przy tych nowych abo to tez jest juz raczej nieoplacalne

  • 0

    40.  2008-05-22 21:50:47

    ~hansen - ja akurat segreguję, nawet to czego nie zbierają ;-) Oddaję tam gdzie przyjmują mocno wyselekcjonowane odpady ;-) W moim przypadku nietrafiona uwaga ;-) Natomiast Nokia zbiera baterie i stare aparaty - problem, ze nikt nie chce się bawić w odbieranie, bo każdy taki popsuty, "może się przydać". A o ekologach nawet mi nie mów - mają nawtykane sloganów w głowach a pojęcia nie mają tak naprawdę o czym mówią. Przynajmniej większość z nich. Bo nie przeczę że są zaangażowani ludzie i rzeczywiście "rozumni" wśród nich.

  • 0

    41. ~signac  2008-05-22 23:54:34  host: 125-mo2-10.acn.waw.pl

    oferta biznesowa kazdy wybierze pod swoj gust, jednym potrzebaq lepszego telefonu, drugim wiecej minut, akurta jest w czym wybierac taryf masa telefonow

  • 0

    42. ~fido  2008-05-23 09:33:13  host: dpw80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgadzam się, że pozostawienie starych taryfy y zróżnicowanie nowej jest dobrym pomysłem, w sumie daję to 3 taryfy do wyboru, plus pakiety , które jeszcze modyfikują ofertę, daję to wiele możliwości wybrania korzytsnej dla swoich potrzeb taryfy

  • 0

    43. ~mareno  2008-05-24 20:34:23  host: apn-77-113-173-25.gprs.plus.pl

    telefonow rzeczywiscie calkiem sporo jest do wyboru, taryf chyba ze 6 i 2000 minut dodatkowo na miesiac. w sumie to duzo, nawet jak na biznesowa

Dodaj swoją opinię