Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nowa opcja w Orange Freedom Pro

[Aktualizacja] Nowa opcja w Orange Freedom Pro

Ringu 2 Marca 2011 11:05

0 0

Orange wprowadzi nowy wariant taryfowy w swojej usłudze Orange Freedom Pro, czyli dostępie do Internetu w technologii CDMA.

Obecnie dostępna jest tylko jedna opcja - 3 GB za 49 zł miesięcznie. Wkrótce będzie można wybrać wariant z 10-gigabajtowym limitem transferu za 119 zł miesięcznie.

Oferta Abonament Aktywacja
Orange Freedom Pro 3GB 49 zł 19 zł
Orange Freedom Pro 10 GB 119 zł 39 zł

Umowa jest podpisywana na 12, 24 lub 36 miesięcy.




Po wykorzystaniu transferu będzie można dokupić jednorazowe pakiety dodatkowe, lub zlecić ich automatyczną aktywację co miesiąc:

0,5 GB za 10 zł
1 GB za 15 zł
2 GB za 20 zł

Aktualizacja
Oferta nie jest jeszcze dostępna (jak napisaliśmy wcześniej), pojawi się najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 53
  • 0

    34.  2011-03-02 15:09:36

    U mnie jest możliwość wzięcia internetu albo od Orange (technologia CDMA, nie ma u mnie 3G) lub Play (3G). Żaden z innych operatorów nie pofatygował się i nie zrobił nadajnika 3G. Na obecnym OFP mam pingi 120ms, na 3G Playa mam 100ms. Prędkość po limicie w Orange jest przerażająca, pliki ściągają mi się po 7-8kB/s a czasami w ogóle się nie ściągają, gdy jest nowy okres rozliczeniowy pliki sciągają się po 50-60kB/s. Zrywa połączenie kiedy chce. W Playu mam sciąganie nawet do 150kB/s - większe limity za mniejszą cene są bardzo korzystne. Cena 10GB w Orange jest kpiną z klienta.

  • 0

    35. ~Scenic  2011-03-02 16:08:14  host: user-109-243-201-242.play-internet.pl

    Cana 10Gb niezadawalajaca,Mam play obecenie 10gb za 45zl.Nie mieszkam w mieście,transfery z rzędu 110,130 kb/s.Nie narzekam.

  • 0

    36. ~ktoś  2011-03-02 16:25:34  host: wifi.pwrnet.pwr.wroc.pl

    Oni chyba na łeb upadli 10GB - 119zł/mies

  • 0

    37. ~  2011-03-02 18:09:10  host: public58360.cdma.centertel.pl

    37@ nie każdy ma możliwość wzięcia internetu biznesowego. A czy w zwykłym free też limit jest wymienny na cdma? Czy można przedłuzyć freedom pro przez internet, bo można kupić wraz z modemem na próbę ale opcji przedlużenia nie znalazłem.

  • 0

    38. ~Sferiowiec  2011-03-02 18:43:57  host: evdo-78-30-101-81.subscribers.sferia.net

    Ja mam internet w Sferii technologia CDMA2000 1x EV-DO Rev.A 850 MHz. Wcześniej miałem neta na 3 lata 1.5 GB na tydzień (6 GB m-c) i płaciłem 65 zł. Teraz mam neta na 2 lata 10 GB i płacę prawie 56 zł. Mój najniższy ping na modemie Anydata ADU-530c osiągnął 59 ms, http://www.speedtest.net/result/1181347868.png a prędkość max download prawie 2 Mb/s (teoretycznie 3.1 Mb/s) http://www.speedtest.net/result/1181355104.png Chodzi o cenę 119 zł w sieci Orange to dużo.

  • 0

    39. ~  2011-03-02 19:18:16  host: sub202-110.elpos.net

    Widzę, że redakcja ostro cenzuruje. Już nawet imbecylem nie można kogoś nazwać, chociaż na to zasługuje. Jeszcze raz napiszę. Ciekawe, czy wykasują ? W Orange są oferty pro w zwykłym biusiness every....Tak, więc biorąc premium pro a 99zł masz 20 GB, Standard masz 8 GB. Do tego od 24 do 8 rano poza limitem i maile z programu pocztowego też. Wystarczy wziąć modem obsługujący cdma.

  • 0

    40.  2011-03-02 19:22:49

    mam BE i modem ADU 635 WA, prędkość: http://www.speedtest.net/result/1181477651.png ale w nocy po 24 zasuwa ponad 1 Mbit i pingi na granicy 40-50. Ale wieczorami to masakra!!

  • 0

    41.  2011-03-02 19:23:15

    oczywiście piszę o CDMA ORANGE :P

  • 0

    42. ~  2011-03-02 20:46:52  host: public58360.cdma.centertel.pl

    39, 40@ no tak ale żeby wziąć biznes e. trzeba mieć firmę czyli jest to dla niektórych ograniczenie, no chyba że można kupić ofbe nie mając firmy? I kolejne moje pytanie czy można przedłużyć freedom pro przez internet bo nie mogę znaleźć.

  • 0

    43. ~  2011-03-02 21:16:12  host: sub202-110.elpos.net

    Możesz kupić orange free i włączyć cdma przez BOK. Co do przedłużania przez net to nie wiem. Ale jeśli przedłużacie biznes przez kumatego konsultanta ( nie telefonicznie tylko kkb ) to dostaniecie 50% rabatu na cały okres umowy, czyli np za 49 zł 20GB + kilka dodatkowych.

  • 0

    44.  2011-03-02 21:25:45

    dokładnie wystarczy orange free :) tam nawet nie ma potrzeby włączania CDMA bo jest dostępne od razu tak jak w BE. teraz już lepiej działa CDMA ORANGE: http://www.speedtest.net/result/1181669780.png a po 24 będzie jeszcze lepiej :) pzdr

  • 0

    45. ~idiota  2011-03-02 21:48:27  host: z27-07.opera-mini.net

    Niestety ale Orange nie ma się czym chwalić. Bardzo wysokie ceny, sama technologia słaba, gra nie warta świeczki. Zdecydowanie lepszy, a zarazem tańszy jest internet w Plusie. Studiując mapy zasięgu nie ulega najmniejszej wątpliwości, że Orange ma niedostateczną ilość nadajników. Przypomina mi się polski film, chcą z nami, klientami ubić interes, po tym co zobaczyłem to nie ubił bym z nimi muchy w kiblu.

  • 0

    46. ~mirekb  2011-03-02 22:54:07  host: v06-16.opera-mini.net

    tak w ogóle to strona z zasiegiem orange od dluzszego czasu mi sie nie otwiera..pewnie szybko chca zaktualizowac hspa+dc ;-))sparwdzcie sami czy Wam otwiera czy nie..w centku relacja cena/jakosc zawsze jest na niekorzysc ceny bo z jakoscia zle nie jest jednak tak powazne zaniedbanie cdma przyniesie ft.pl duże straty choc mogloby byc wiecej tego na czym najbardziej im zalezy-kasy i dlatego uwazam ze wlasciwie fakt zapadania decyzji poza granicami kraju wobec rozwoju sieci ogranicza nasz Nasz dostep do szerokopasmowego netu.na szczescie orange to nie wszystko

  • 0

    47. ~Sferowiec  2011-03-03 22:37:44  host: evdo-78-30-68-233.subscribers.sferia.net

    Poprawka z punktu 38 dla sieci Sferia najwyższy ping 107 ms DL 0.96 Mb/s UL 0.41 Mb/s http://www.speedtest.net/result/1181347868.png najniższy ping 59 ms DL 1.59 Mb/s UL 0.57 Mb/s http://www.speedtest.net/result/1181355104.png ping 65 ms max DL 1.91 Mb/s UL 0.56 Mb/s http://www.speedtest.net/result/1181356778.png

  • 0

    48. ~  2011-03-06 17:44:08  host: 178.73.48.137

    @45 nie do końca jest tak jak piszesz. Wszystko jest kwestia rozeznania i potrzeb. Mobilny możesz mieć właściwie za jakieś 19 zł, co do technologii to przynajmniej nie stoją w miejscu. Już uruchomili HSPA+DC. Może jeszcze nie wszędzie działa, ale przecież na to potrzeba czasu.

  • 0

    49. ~kris86  2011-03-10 10:59:34  host: public85938.cdma.centertel.pl

    10Gb za 120zł to kpina,i jeszcze ten głupi limit.Niech pomyślo o obecnych klientach,a dokupywanie limitu 2Gb za 20zł,to ja sobie zgrzewke piwa kupie,a co mam pobrać to pobiore,bez wględu na limit.Kończy mi się umowa i biore coś z oferty Polsatu.

  • 0

    50. ~Szanowny  2011-03-14 10:41:47  host: public80721.cdma.centertel.pl

    W marcu konczy mi sie umowa i chyba wezne idnego przez pierwsze 6 miesiency byl bez limitu ale puzniej 3 giga to zal limit prez 4 dni sie konczy i sciongam po 8kB/s zal tego internetu nieche go za darmo!!!!!!!!!

  • 0

    51. ~lol  2011-08-27 13:50:51  host: public78908.cdma.centertel.pl

    *** mi 3 gb na 2 tygodie starczają

  • 0

    52. ~majsel  2011-09-03 20:09:33  host: 62-47-230-76.adsl.highway.telekom.at

    a ja chciałem powiedzieć, że ten internet to porażka!!!!!!!! nie chodzi o prędkość. tylko o to, że nawet jak nie korzystamy z internetu to sam router zużywa ok. 3,5mb na godzinę utrzymując połączenie z masztem!!!!!! potwierdzenie takiego faktu dostałem z działu technicznego. wychodzi na to, że jeśli router jest włączony i nie korzystamy z internetu to SAM WYKORZYSTA przez miesiąc 3,5mb X 24h X 30dni = 2,5gb bez naszego udziału!!!!!!!!

  • 0

    53. ~  2012-01-30 00:27:39  host: public27583.cdma.centertel.pl

    Nabyłem ten żałosny internet 3GB limitu i potwornie tego żałuję. Limit 3GB wystarcza na pół dnia zwyczajnego użytkowania i cały miesiąc jestem bez internetu gdyż po tym limicie zwalnia do tak skandalicznych prędkości że komputer zwyczajnie nie wykrywa łącza. Żadna strona nie chce mi się otworzyć. Wcale nie trzeba oglądać filmików czy zdjęć, wystarczy zwyczajne przeglądanie stron a po połowie dnia limit się jakimś cudem kończy! Tak więc w ciągu całego miesiąca otrzymuję pół dnia internetu i na tym koniec a płacę tak jakby to był super szybki internet bez limitów. To skandal!

Dodaj swoją opinię