Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nowa oferta T-Mobile 1 Bez limitu

[Aktualizacja] Nowa oferta T-Mobile 1 Bez limitu

orson_dzi 3 Lipca 2017 14:43 Aktualizacja: 4 Lipca 2017 08:20

11 22

t mobile bez limitu

T-Mobile 1 Bez Limitu to oferta gwarantująca nielimitowane usługi darmowy pakiet Netflix. Nietrudno zauważyć w niej podobieństwa do zaprezentowanej niedawno oferty Play.

Nowa oferta T-Mobile, to nielimitowane - rozmowy na komórki i stacjonarne, SMS-y i MMS-y w Polsce i roamingu na terenie Unii Europejskiej, nielimitowany Internet w Polsce i dodatkowy pakiet internetowy w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Do tego darmowy dostęp do Netflixa przez 12 miesięcy.

Ceny pakietu w opcji bez telefonu prezentują się następująco:
  • 50 zł dla pojedynczej oferty,
  • 40 zł za kartę SIM dla duetów,
  • 30 zł za kartę SIM dla oferty rodzinnej.

Oferty ze smartfonami zaczynają się od dodatkowych 20 zł miesięcznie. Promowanymi modelami są Huawei P9 Lite 2017 i LG X Power 2, które razem z abonamentem kosztują:
  • od 80 zł dla pojedynczej oferty,
  • od 60 zł za kartę SIM dla duetów,
  • od 50 zł za kartę SIM dla oferty rodzinnej.

Osoby przenoszące numer do T-Mobile otrzymają 10 zł rabatu na abonament przez cały okres trwania umowy.

Dodatkowy pakiet Netflix pozwala na oglądanie treści w jakości HD na maksymalnie dwóch urządzeniach jednocześnie. Serwis będzie korzystał z dostępnego w ofercie pakietu danych. Dodatkowo można dokupić pakiet dla samego Netflixa - Supernet Video.

Oferta będzie dostępna od 4 lipca i zapewne dopiero jutro poznamy jej szczegóły po udostępnieniu regulaminów.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Jak oceniasz nową ofertę abonamentową T-Mobile 1?

Bardzo atrakcyjna
16.34%
Atrakcyjna
16.34%
Nie wyróżnia się
18.85%
Mało atrakcyjna
13.69%
Bardzo mało atrakcyjna
30.45%
Nie mam zdania
4.33%

Wszystkich głosujących: 716




Aktualizacja

Na stronie internetowej T-Mobile pojawiły się regulaminy i trzeba przyznać, że wyglądają one przejrzyście. Znajdziemy w nich m.in. informację o tym, że opłata aktywacyjna dla nowego numeru to 49,90 zł, a dla przenoszących numer z innej sieci lub oferty Heyah i T-Mobile 1,01 zł. Jedynym rabatem udzielanym na abonament jest rabat za wyrażenie zgody marketingowej w kwocie 5 zł. Jeśli chodzi o pakiet danych, to zarówno w kraju jak i w roamingu lejek do 1 Mb/s uruchamia się po wykorzystaniu 10 GB.

Zobacz: Regulamin oferty T-Mobile 1 Bez Limitu bez telefonu
Zobacz: Regulamin oferty T-Mobile 1 Bez Limituz telefonem na raty
Zobacz: Regulamin oferty T-Mobile 1 Bez Limitu 2w1 lub 3w1 bez telefonu
Zobacz: Regulamin oferty T-Mobile 1 Bez Limitu 2w1 lub 3w1 z telefonem na raty

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | t-mobile 1 bez limitu

w sumie: 203
  • -1

    190.  2017-07-05 08:31:25

    189 - nie rozumiem więc, dlaczego tak kategorycznie twierdzisz w 185, że to ja pięknie skomentowałem nową ofertę Lyca w innym serwisie?
    Podpisując się Nickiem zarejestrowanego użytkownika potwierdzasz, ze jesteś nikim, kto może używać każdego innego nicka. Dlatego podtrzymuję - jeśli w Telix ktoś podpisał komentarz niezarejestrowanym nickiem wlo - to Ty ;-)

  • -1

    191.  2017-07-05 08:37:27

    Tak w ogóle... wlo to nie jest nazwa własna, nie jest imieniem itp. To nick. Tak właśnie pisany - wlo. Pochodzi z początku lat '90, kiedy admini mojej sieci w pracy którą wówczas w administracji rządowej wykonywałem, ustalili do wewnętrznej poczty i komunikatora. Wg zasad powinien mieć inicjały imienia i nazwiska oraz inicjał wydziału... Niestety ze względu na to, że były 2 osoby o takich samych inicjałach, mój, z racji że byłem młodym pracownikiem, został zmodyfikowany ;-)
    Znając pochodzenie i prośbę o właściwe stosowanie mojego nicka, jeśli będziecie pisać Wlo, WLO itp. potworki, będę uznawał, ze to nie do mnie piszecie ;-)

  • 1

    192. ~*pabloki#  2017-07-05 09:32:50  host: n12-03-05.opera-mini.net

    @wlo to master i guru tej boardy!

  • 1

    193. ~pabloki  2017-07-05 09:35:07  host: user-94-254-130-214.play-internet.pl

    190). Nikim? To dlaczego często wchodzisz ze mną w dyskusję, mimo mam niezarejestrowany nick?

  • 0

    194. ~Instytut badania opini  2017-07-05 09:38:17  host: n12-03-05.opera-mini.net

    Panie wlo, co Pan sądzi na temat osiągnięcia przez PLAY najwyższego wskaźnika NPS wśród wszystkich operatorów w Polsce?

  • 0

    195. ~władek  2017-07-05 09:38:55  host: cpo250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    191. wlo = włodek. :)

  • -1

    196.  2017-07-05 09:41:19

    193 - nie zauważyłeś, że zawsze wskazuje numer posta a nie Twój nick? W przeciwieństwie do zarejestrowanych użytkowników?
    194 - nic. Nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia ;-)

  • -1

    197.  2017-07-05 09:44:05

    A propos... Co to za wskaźnik jest w ogóle? ;-)

  • 0

    198. ~Instytut badania opini  2017-07-05 09:53:09  host: n15-01-04.opera-mini.net

    Wskaźnik NPS (net promoter score) informuje o poziomie chęci polecenia swojego obecnego operatora innym osobom i jest obecnie najważniejszym wskaźnikiem pomiaru satysfakcji i lojalności klientów. Wartości NPS należą do przedziału -100 i +100, przy czym -100 odpowiada sytuacji gdy każdy z badanych jest krytykiem danej marki niepolecającym jej innym, a +100 odpowiada sytuacji gdzie każdy promuje i jest gotów polecić daną markę znajomym. Wartości dodatnie NPS uznawane są za wynik dobry a wartości powyżej 50 za doskonały.

    Najwyższy wskaźnik spośród 4 polskich dużych operatorów komórkowych posiada PLAY. Według badania firmy Analysys Mason Limited za 2016, dla PLAY wynosił on 28. Pozostali operatorzy uzyskali NPS na znacząco niższym poziomie: Orange 18, T-Mobile 9, a Plus tylko 4.

  • -1

    199.  2017-07-05 10:01:09

    198 - no to potwierdzam - nic nie mam do powiedzenia na ten temat. Nie ma dla mnie żadnego znaczenia co kto komu poleca. Ja nie polecam nikomu mojego operatora. Jak mi będzie za to płacił - wtedy owszem ;-)

  • 0

    200. ~Instytut badania opini  2017-07-05 10:05:45  host: n05-01-01.opera-mini.net

    Ponadto według badania SMARTSCOPE (ośrodki miejskie), kampanie reklamowe PLAY mają najwyższą znajomość i przyciągają najwięcej uwagi. W 2016 r. wskaźnik dla PLAY wynosił 30%, dla T-Mobile 20%, dla Orange 19%. W marcu 2017 r. wskaźnik dla PLAY był wyższy i wynosił 35%, a dla Orange (2 pozycja) 20%.

    Panie wlo, czy może się ustosunkować do powyższych danych?

  • 1

    201. ~  2017-07-05 10:21:33  host: apn-31-0-68-20.dynamic.gprs.plus.pl

    Łobze, ale drogo!

  • 1

    202. ~Instytut badania opini  2017-07-05 10:22:21  host: n08-09-03.opera-mini.net

    Szanowny Panie wlo, pańskie odniesienie się do tematu, dogłębna analiza i ocena wskaźników jako - niewątpliwie - znawcy tematu, można by rzec eksperta ds. telekomunikacyjnych, byłoby dla nas swoistym podsumowaniem oraz jednoznaczną oceną zebranych i zaprezentowanych przez nas wyników. Jako Instytut badania opini liczymy na Pańską opinię, będzie dla nas zaszczytem współpraca z Panem. Łączymy wyrazy szacunku, jednocześnie czekając na informację zwrotną!

  • -1

    203.  2017-07-05 10:28:24

    200/202 - mam zajmować stanowisko w sprawie danych? Że co? Mam je potwierdzić czy je zakwestionować?

  • 1

    204. ~Instytut badania opini  2017-07-05 10:45:30  host: n15-07-06.opera-mini.net

    Absolutnie nie prosimy o potwierdzanie czy kwestionowanie. Pytamy tylko co Pan sądzi na ten temat.

  • -1

    205.  2017-07-05 10:51:22

    204 - nic. Już mówiłem. Ile razy mam powtarzać? Temat zupełnie mnie nie interesuje. Aż tak tępy jesteś, że nie rozumiesz?

  • 1

    206. ~Instytut badania opini  2017-07-05 11:20:58  host: n12-07-01.opera-mini.net

    Panie wlo, proszę bez wyzwisk, wystarczy grzecznie odpowiedzieć. Okazywanie zupełnego braku kultury osobistej na tak szacownym portalu jak Telepolis jest zupełnie nie na miejscu. Apelujemy zatem o powściągnięcie emocji, uspokojenie nerwów oraz zachowanie powagi.

  • 1

    207. ~pabloki  2017-07-05 12:31:32  host: apn-46-215-6-154.dynamic.gprs.plus.pl

    ten wlo to klepie posty na ilość . teraz wyszłą prawda. o tmobile nic nie mówi ale naklepał postow. o play nie chce powiedzieć ale postów naklepał.

  • 0

    209. ~  2017-07-06 22:33:39  host: public-gprs352229.centertel.pl

    Chciałem przejść do tej "świetnej" sieci, 19czerwca wypełniłem formularz, 21dostałem przesyłkę kurierską z stosownymi drukami. Data przeniesienia była wyznaczona na 3lipca i *** brak kontaktu od tej pory, numer nadal jest u starego operatora. Gratuluje wysokich standardów obsługi !!! Chyba,że chodzi jedynie o powiększenie bazy do sprzedania telemarketerom, niestety wszędzie zaznaczyłem, że nie wyrażam zgody oprócz informacji potrzebnych do przeniesienia.

  • 0

    210. ~Okrutn1k  2017-07-14 10:47:52  host: hdo198.internetdsl.tpnet.pl

    209 - Haha, o jakim standardzie obsługi mówisz? Przecież obsłużyłeś się sam przez internet! Chcesz obsługę - idziesz do salonu, proste! :D

Dodaj swoją opinię