Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nowa kampania marketingowa Play: "Łap łup!"

[Aktualizacja] Nowa kampania marketingowa Play: "Łap łup!"

LuiN 17 Stycznia 2008 20:09

0 0

play lap lupTym razem motywem przewodnim jest napad na salon Play. Groteskowa kampania zachęca do uzyskania własnego łupu za kilka groszy, w najbliższym salonie. Równolegle prowadzona jest loteria z nagrodą główną wysokości 100 tys. zł.



Nowa kampania rusza od 18. stycznia. Play w swoim komunikacie podkreśla groteskowe podejście do zagadnienia napadu. Promowane modele aparatów to Nokia 6151, Samsung J400 i Sony Ericsson K530i od 3 gr w ofercie abonamentowej i Nokia 6151 od 1 zł w ofercie Playfon.




Playfon to promocja w ramach oferty Play Mix. Uczestnik promocji podpisuje umowę na 24 lub 36 miesięcy, podczas trwania której zobowiązuje się do utrzymywania ważności połączeń wychodzących numeru prepaid. W zamian za zobowiązanie, operator proponuje jeden z czterech telefonów (Nokia 6151, LG KU 250, Huawei Playset i Samsung Z170) w promocyjnej cenie 1 zł. Ceny obowiązują w obu wariantach czasu trwania umowy, za wyjątkiem Nokii 6151, która w wariancie 24-miesięcznym kosztuje 299 zł.

Zobacz: Regulamin promocji "Playfon".

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10.  2008-01-17 21:07:13

    Jaka jest różnica między Playfon a Mixem w Play? Ktoś wie?

  • 0

    11. ~neon  2008-01-17 21:09:34  host: w3cache.wignet.pl

    Odradzam wszystkim W880i nie jest strasznie nie wygodny w obsłudze. Taniej wyjdzie kupić wygodniejszy K530i i wgrać soft W660i. :) Promocja nawet fajna ale jak zwykle ma swoje wady i zalety ale nie chce mi się tutaj tego wszystkiego wypisywać... :)

  • 0

    12.  2008-01-17 21:12:54

    @10: Za chwilę o tym napiszemy, w skrócie jest to wydzielenie 4 najtańszych telefonów z oferty Play Mix.

  • 0

    13. ~W  2008-01-17 21:13:21  host: elv178.internetdsl.tpnet.pl

    Poczekajcie na nowe cenniki, które wchodzą od jutro w PLAY :) Ceny niektórych telefonów powalają na kolana, np W880i w Abo50 za 0.03 zl :P

  • 0

    14. ~  2008-01-17 21:16:01  host: 87-205-254-137.adsl.inetia.pl

    hmmm chyba żadna....przynajmniej ja się żadnych różnic nie dopatrzyłem.

  • 0

    15. ~ubik  2008-01-17 21:30:18  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    za duzo kasy wydaja na ta swoja promocje juz wystarczy tego a i tak wszystko jest łudzaco podobne do siebie

  • 0

    16.  2008-01-17 21:37:31

    Zawiodłem się na Play!!! Pojechałem do odległego o 30 km Elbląga, a ta sucz za kasą powiedziała że nie da mi telefonu bo na zaświadczeniu o zatrudnieniu nie pisze że firma w której pracuje "nie jest w stanie rozwiązania"(skoro mam umowe na czas nieokreślony to firma sie nie rozpada bo jak by sie waliła to bym mial okres wypowiedzenia) od kiedy taki dopisek jest potrzebny? u innych operatorów by dali bez problemu. Na kartę rencisty też nie mogłem wziąć bo jest ważna do 31.10 a musi być na co najmniej dwa lata. Ogromny minus dla Play.

  • 0

    17. ~  2008-01-17 21:44:51  host: 87-205-254-137.adsl.inetia.pl

    http://web.playmobile.pl/resources/_files/Wykazdokumentxw_v_0_19 _.pdf to wszystko jeżeli chodzi o dokumenty wymagane do zawarcia umowy w play:]internet jest piękny;)

  • 0

    18. ~te`  2008-01-17 22:12:17  host: ztpnet-79-043.ztpnet.pl

    17 Wykaz moze i ladny ale ja chcialem skorzystac z oplaty za TV ASTER i tez mi na dobra sprawe podziekowano (mimo ze oficjalnie na stronie pisze) 13 Nie wiem po co ta zmiana ceny bo on moglby byc w cenniku za darmo i tak go nie ma i co ciekawe nie ma u mnie wedlug sprzedawcow opcji by go zamowic, chcialem nawet umowe podpisac i na niego czekac ale tak tez nie mozna bo musi byc sluchawka wydana w dniu zawarcia umowy oO

  • 0

    19. ~jarekt  2008-01-17 22:25:48  host: edg67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *BartekMk W takich wypadkach dzwon na infolinie. Jesli na infolini powiedza Ci ze mozesz wziac to popros o nazwisko konsultanta i jestes kryty. Infolinia zawzse jest nadrzedna :)

  • 0

    20. ~ANTYPLUS65  2008-01-17 23:07:37  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    BARDZO DOBRZE PLAY ABY DO PRZODU.KUR... W KAZDEJ SIECI MIXY SA TAKIE SAME MOGBY KTOS ZROBIC MIXA TAKIEGO CO NIKT NIE MA.

  • 0

    21.  2008-01-17 23:32:05

    Play zrobil tak: dali news o czyms "nowym", ale to niby nowe jest w starym opakowaniu...Szkoda, liczylem na wiekszy przejaw inwencji twórczej z ich strony.

  • 0

    22.  2008-01-18 00:57:34

    17 skąd moglem wiedzieć że mają gotowe druczki?, a poza tym biorę nie pierwszy telefon Era,Orange i księgowa zawsze pisze to samo i jest w porządku a ci mają warunki jakbym brał kredyt na dom albo firmę otwierał.

  • 0

    23.  2008-01-18 07:44:47

    No i jednak Playfon to m.in. Nokia 6151 w Playmixie. Juz niedlugo powinnien tez pojawic sie milionowy playowiec.

  • 0

    24.  2008-01-18 12:27:41

    A Playfon obowiązują pakiety z Play Karta? Tak jak TakTak i TakTak Fon?

  • 0

    25.  2008-01-18 12:48:25

    @lukastel: nie, doładowania mają skróconą ważność w porównaniu z Play Karta np. 50 zł - 50 dni a nie 90 jak w ofercie na kartę.

  • 0

    26.  2008-01-18 17:07:19

    Średnia ta ofera ...

  • 0

    27. ~  2008-01-19 12:20:16  host: apn-77-113-23-155.gprs.plus.pl

    Ja pracuję od 5 lat na umowę zlecenie i NIGDZIE telefonu na ten papier nie dostałbym. W Erze dostałem telefon na abonament po pokazaniu karty kredytowej (to, że mialem TT zarejestrowanego od 6lat nie zrobiło na nich żadnego wrażenia). Teraz uciekłem do PLAY'a i wystarczyła im... legitymacja studencka i dowód. Widać byle jaki student moze mieć telefon a jak człowiek pracuje i zarabia to się musi nawysilać i udokumentować :)

  • 0

    28. ~patryk siergiej  2008-01-19 14:23:58  host: 87-205-236-133.adsl.inetia.pl

    @27: w erze tez mozesz wziac abonament na legitymacje studencka i dowód osobisty.

  • 0

    29.  2008-01-20 12:13:30

    28. w erze od samego poczatku istnienia tej sieci mozna bylo brac na legitymacje studencka abonament.

Dodaj swoją opinię