Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nokia N8 w Polsce miesiąc później

[Aktualizacja] Nokia N8 w Polsce miesiąc później

LuiN 21 Września 2010 08:43

0 0

nokia n8Nie pod koniec września, lecz pod koniec października Nokia N8 będzie dostępna w Polsce. Według pierwszych planów N8 miała trafić na rynek już w sierpniu.

Przedsprzedaż Nokii N8 ruszyła w Polsce dokładnie w tym samym czasie co w innych krajach Europy, czyli 9. sierpnia. Telefon miał być dostępny we wrześniu i na Nokia World termin ten został potwierdzony - sprzedaż miała ruszyć 30. września.

W przypadku Polski będzie jednak nieco inaczej - na stronie sklepu internetowego Nokii pojawiła się informacja o dostępności dopiero pod koniec października. Multimedialna propozycja Nokii kosztować będzie u nas 1999 zł.

Obok bardzo dobrego aparatu fotograficznego urządzenie zaoferuje m.in. ekran AMOLED, odtwarzacz plików DivX/XviD, wyjście HDMI i funkcję nagrywania wideo jakości HD.




Aktualizacja
Przesunięcie terminu premiery nie dotyczy tylko Polski. Nokia przesunęła datę rozpoczęcia sprzedaży globalnie z powodu wykrytego błędu oprogramowania.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    7.  2010-09-21 09:06:08

    Jest literówka w trzecim akapicie i brak "ZA" przed liczbą :"... będzie u nad 1999zł. ". Co do opóźnienia polskiej premiery, to nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo przynajmniej polscy biznesmeni z alledrogo będą mogli poszaleć z ceną przez miesiąc ;)

  • 0

    8. ~Plum  2010-09-21 09:15:09  host: v02-15.opera-mini.net

    ale skucha Nokia poniesie kolejne straty na rzecz Apple i Samsunga

  • 0

    9.  2010-09-21 09:34:34

    Miałem okazję pobawić się tym cudem. Niestety, kolejny spóźniony telefon. Nie powala szybkością, choć nie powiem jakość wykonania bardzo dobra.

  • 0

    10. ~  2010-09-21 09:44:54  host: t13-07.opera-mini.net

    Mają tyle zamówień nie są stanie nasycić rynek

  • 0

    11. ~bender  2010-09-21 10:00:56  host: t20-16.opera-mini.net

    Ja czekał nie będę, nie to nie. zbieram na HTC.

  • 0

    12. ~KK  2010-09-21 10:07:29  host: public36221.xdsl.centertel.pl

    Tylko Nokia tak potrafi: zapowiedzieć taki-sobie telefon, zwlekać prawie rok z jego wypuszczeniem, żeby konkurencja zdążyła się szybko uzbroić w modele znacznie lepsze, a potem jeszcze opóźnić jego premierę w kraju, który jest dla Nokii ważnym odbiorcą. Powodzenia w dalszej degradacji firmy.

  • 0

    13. ~KK  2010-09-21 10:09:34  host: public36221.xdsl.centertel.pl

    @3 sprzeda się! Fanatyków jak i tych, którzy wciąż tkwią w błędnej opinii "Nokia jest najlepsza" u nas nie brakuje :). A tymczasem nawet LG ma ciekawsze portfolio telefonów, niż Nokia. NAWET LG!!

  • -1

    14.  2010-09-21 10:45:51

    w ogole nowe nokie sa super hehe nie pamietam teraz nazwy tego fona to ten w ktorym laseczka biegnie po lesie i tworzy prezentacje ? chodzi mi o modeel z full qwerty ! jezeli tez to tez super chyba ze cbodzi ci o mocnejsza wersje c6. ogolnie wszystki nowe nokie sa dla mnie super zarowno pod wzgledem wygladu i funkcji. zadowolil bym sie nawet nokia x3 touch and type! jest poprostu ladna ! akcje nokii ida w gore nowe modele sa coraz lepsze. zauwazcie tez ze ceny sa atrakcyjne !. pZdr

  • 0

    15. ~qba  2010-09-21 11:02:40  host: 87-205-177-82.adsl.inetia.pl

    będzie jak z N97;) ten telefon jest spóźniony o 1,5 roku i już na starcie przestarzały. tylko fanboye nokii wybulą taką kase, gdy można mieć taniej duuuużo lepsze smartfony.

  • 0

    16. ~  2010-09-21 11:42:52  host: 62.152.130.91.dsl.dynamic.eranet.pl

    pod koniec pazdziernika to kazdy bedzie mysla o fonach z windows phone 7 a nie o starym symbianie

  • 0

    17. ~wilk100  2010-09-21 11:47:36  host: 81.168.254.12

    Mysle ze sprzedaz nie zwroci kosztów produkcji. Za pozno na takie modele z tym systemem. To ze hdmi fajnie dziala to nie przysloni minusow symbiana. Uzytkujac nokie juz dosc długo , nie chce tego systemu widziec wiecej na oczy.

  • 0

    18.  2010-09-21 12:18:00

    prze123: jeżeli tak bardzo się zainteresowałeś danym modelem to wypada chociaż pamiętać jaki to model. Mówisz zapewne o E7.

  • 0

    19.  2010-09-21 17:14:28

    http://www.youtube.com/watch?v=DA1pfX1D5S8&feature=player_em bedded no tak :) to mi chodziło a no i o to : http://www.youtube.com/watch?v=zULDfSS7h20&feature=player_em bedded

  • 0

    20. ~  2010-09-21 17:16:52  host: 178.56.145.163

    Mam 2 telefony nokie n82 i od niedawna samsunga galaxy spica, ktoty w porownaniu do nokii kest demonem szybkosci, no i ten wyswietlacz tez w porownaniu z nokia super no i internet rewelacja. Reszta ma kor zysc nokii

  • 0

    21. ~  2010-09-21 17:19:39  host: 178.56.145.163

    20@ sorry za bledy alr pisze z dotukpwca galaxu i jal widac nie jest latwo przestawoc sir na dptyk

  • 0

    22. ~  2010-09-22 08:38:53  host: t18-14.opera-mini.net

    Skąd Geogle mają dostep do bankowego emaila i wrzucają reklamy wiec dla bezpieczeństwa wruciłem do Noki N95 a Samsunga dałem synowi

  • 0

    23. ~mr. Wolf  2010-09-26 23:05:05  host: public-gprs14453.centertel.pl

    Hm... Dziwna decyzja,bo fucktycznie - konkurencja nie śpi i Nokia może mieć poważny problem z przekonaniem ludzi,że warto czekać... Ja akurat poczekam;-),nie ze względu na fanatyzm:-),lecz finanse,ale ilu będzie takich,co czekać nie zechcą? Z drugiej strony: jeśli przyczyna,podana przez Finów jest prawdziwa,to przesunięcie premiery jest dobrym posunięciem - przy błędzie oprogramowania konkurencja i legion frustratów zawyłby z radości...

  • 0

    24. ~N-I-N_D-0U-S-T-R-I-A-L-N-Y  2010-09-28 17:12:19  host: chello084010188224.chello.pl

    Wiec. Ten telefon kusi mnie swietnym aparatem i video. Aczkolwiek widzialem probki filmow na necie i niestety widzialem klatkowanie. Moze i jest HD ale 25 klatek. Zobaczymy. Nie jestem zadnym fanbojem androida czy iOS i mnie potrzebny jest porzadny aparat i video. Nie musze miec tez milionow aplikacji z ktorych i tak NIE korzystam jak wiekszosc z was.

  • 0

    25. ~  2010-09-29 15:59:59  host: 178.73.48.159

    No faktycznie Apple który jest 10 lat za murzynami i 15 lat za nokią, bo wprowadza na rynek tylko już sprawdzone i przestarzałe rzeczy i samsung który poza super amoled nic nie zrobił (nie stać ich na flasha i na migawkę). Brawo panowie

  • 0