Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nocne ściąganie: iPlusopobieracz

[Aktualizacja] Nocne ściąganie: iPlusopobieracz

LuiN 21 Grudnia 2009 20:39

0 0

22. grudnia Plus uruchamia nową usługę promocyjną dla abonentów iPlusa: iPlusopobieracz.Usługa pozwala na bezpłatny transfer danych w godzinach nocnych, poza wynikającym z abonamentu pakietem danych.



iPlusopobieracz to usługa skierowana do wszystkich abonentów mobilnego Internetu iPlus, którzy pobierają lub wysyłają pliki o dużych rozmiarach. Dzięki tej usłudze ściągnięcie filmu z kina internetowego, gry kupionej przez Internet lub nocna aktualizacja systemu operacyjnego nie będzie stanowić problemu.

iPlusopobieracz umożliwia niemal nieograniczoną transmisję (do 100 GB miesięcznie) w godzinach - od północy do 9 rano. W ten sposób wszystkie dane wysłane i odebrane przez 9 godzin nie są wliczane do limitu iPlus, dzięki czemu można swobodnie korzystać z zasobów sieci.




Z usługi mogą skorzystać wszyscy abonenci, którzy podpisali umowę w ramach oferty iPlus. Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego. W okresie promocyjnym od 22. grudnia do 21. stycznia wszyscy abonenci iPlusa mogą włączyć usługę z opłatą 0 zł miesięcznie na stałe.

Aby włączyć usługę należy wykonać jedną z trzech poniższych czynności:
wysłać z numeru iPlus na numer 2612 nieodpłatną wiadomość SMS o treści: DODAJ IPLUSHH Pluskod5 (Pluskod5 jest wymagany tylko dla Klientów biznesowych)
zadzwonić do Działu Obsługi Klienta pod numer 2601 - usługę aktywuje Konsultant
zalogować się do Plus Online i przejść do listy dostępnych usług.

Zobacz: regulamin promocji iPlusopobieracz (plik .pdf; 136 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 187
  • 0

    169.  2009-12-23 22:06:24

    Dlatego w ogóle nie jestem zainteresowany wskazywaniem mi - bo tak traktuję newsy dnia - co mam czytać a co nie jest godne mojego zainteresowania. Poza tym... Czy nie sprowadzałoby się to tylko do czytania newsó dnia? Głupota. Dlatego uważam, ze wystarczy, ze jest np. lista - gdzieś z boku - najbardziej poczytnych wątków. I to wystarczy.

  • 0

    170.  2009-12-23 22:54:25

    Abstrahujac od nieobiektywnosci czy obiektywnosci , news dnia jest chyba forma wyroznienia tresci , stosowana przez sama Redakcje dla jakichs donoslejszych wydarzen o szerszym oddzialywaniu na portfele i czytelnika/uzytkownika , niz nowy silnik gier do iPhona czy kolejny telefon w Orange czy Erze. Ta oferta jest przelomowa , uwazam , ze ta akurat wiadomosc zdecydowanie zasluzyla na wyroznienie w postaci newsa dnia , nie mam ambicji i nie aspiruje do roli sedziego prac Redakcji , ale 100 GB (gigabajtow!!!) to az sie naturalnie prosilo o co najmniej wzmianke w krotkim streszczeniu newsa pod tytulem , jesli nie w samym tytule , a jesli nie , to niech mnie drzwi scisna. Dla mnie 100GB to ok. 3 lat korzystania z internetu , ale jakos docenienie niesamowitego ruchu Plusa jest dla mnie oczywiste i jasne jak slonce , a wszelkie watpliwosci w tym temacie (news dnia czy nie news dnia) mnie dziwia.

  • 0

    171. ~  2009-12-23 23:18:15  host: 88.220.105.186

    @168: No i właśnie to tylko pokazuje, że hasło "news dnia" jednak jakoś działa na ludzi. Jednych zachęci do przeczytania newsa, innych (myślę, że tych jednak mniej) wręcz do tego zniechęci - jak Ciebie.

  • 0

    172.  2009-12-24 00:14:07

    171. - głupiś... co ma mnie zniechęcać? samo hasło? no głupie wnioski. Jeśli mówię, ze nie patrzę czy news jest newsem dnia to nie ma znaczenia i wpływu na moje decyzje o kliknięciu na dany news. jedyne co na mnie dział to to, ze jak są 2-3 newsy dnia to musze przewijąc stronę, zamiast zobaczyć kolejne newsy - bo regularnie codziennie i często zaglądam na tę stronę ;-)

  • 0

    173. ~  2009-12-24 01:45:50  host: 88.220.105.186

    Trochę pohamuj ze słowami, ok?

  • 0

    174.  2009-12-24 08:18:53

    Na media2 dosc czesto zdarza sie ze jakies news widnieje wsrod newsow dzien caly , a dopiero po kilkunastu godzinach wskakuje na miejsce dla newsa dnia. Tutaj nie wiem o co ta cala awantura bo sie spoznilem i nie moglem nic "dolozyc" do piekielka :D Oczywiscie zartuje ... duzo zdrowia zycze wszystkim i rosnijcie szybko :)

  • 0

    175. ~kpsel  2009-12-24 08:56:08  host: iwy166.internetdsl.tpnet.pl

    WitekT Dajmy już spokój z tym dogryzaniem ,idą święta :) Bądźmy szczęśliwi :)

  • 0

    176. ~sympatyczny  2009-12-24 10:26:22  host: chello089079048202.chello.pl

    na litosc kogo obchodza jakies dziwne testy UKE, jak to jest oferta chyba pierwsza taka gdy mozna miec net do przegladania szybkiego w dzien i do sciagania w nocy. czyli PIERWSZY RAZ W HISTORII POLSKICH KOMOREK to moze w pelni zastapic komus stale lacze. jak sie ma do tego niewiele wnoszacy news o testach UKE? jak sie ma do tego jakistam test jakiegostam telefonu? Witku, wszystko jest OK, macie zdecydowanie najlepszy serwis telekomunikacyjny w tym kraju, podziwiam i uwielbiam ze znajdujecie czas na rozmowy z nami w komentarzach, a ponadto to *jest* teraz news dnia. chcialem tylko zaznaczyc, ze Twoje wyjasnienie mnie nie przekonalo. dziekuje za uwage. :) wesolych swiat :)

  • 0

    177. ~Gormar  2009-12-24 13:42:10  host: 217.96.62.235

    @176. Sympatyczny. Dla mnie znowu ważniejszy jest test zrobiony przez UKE, gdyż dotyczy on wszystkich użytkowników i być może ich decyzji co do wyboru sieci. Nocne ściąganie nie jest złe, ale w domu i tak mam stałe łącze i to o prędkości HSDPA+ (16Mbps) i do pobierania dużych ilości danych nie muszę wykorzystywać iPlusa. Poza tym to jest promocja i zdaje się w 21 stycznia się zakończy. A co dalej?

  • 0

    178. ~tomek  2009-12-24 16:29:48  host: 94.254.187.139

    177. do 21 można ją bezplatnie włączyć. ;-)

  • 0

    179. ~Gormar  2009-12-24 18:54:15  host: 217.96.62.235

    @178. Tylko w momencie, gdy ktoś posiada aktualnie umowę na dostęp do Internetu z innym operatorem to nie koniecznie musi mieć na tyle szczęścia, że skończy się ona przed 21 stycznia. Oczywiście można podpisać drugą, ale nie każdego na to stać.

  • 0

    180.  2009-12-24 21:01:42

    173. - bo co?

  • 0

    181. ~  2009-12-25 15:44:06  host: 212.2.99.202

    @Gormar: Ale nie każdy ma szybkie stałe łącze i nie każdy ma umowę z innym operatorem. Dlatego ta opcja w iPlusie dla wielu (oj, bardzo wielu!) będzie przydatna. @180: Bo jak nie to jesteś po prostu pospolitym chamem. Ale Twoja sprawa...

  • 0

    182. ~sati  2009-12-26 10:23:31  host: apn-77-115-46-28.dynamic.gprs.plus.pl

    Super pomysl. Brawo dla PLUSA. Juz aktywowalem 22 grudnia.

  • 0

    183. ~pshemo  2009-12-26 14:10:55  host: apn-77-115-218-60.dynamic.gprs.plus.pl

    i co dupa dla tych co po limicie ściagnąc w nocy to można gaćie

  • 0

    184. ~Adam  2009-12-26 21:29:36  host: apn-95-41-7-164.dynamic.gprs.plus.pl

    183.To sobie ściągaj gacie. Wykupiłem najtańszy pakiet MB,pełna prędkość przywrócona,więc można dalej pobierać:) Jak dla mnie super oferta.

  • 0

    185. ~thad  2009-12-27 14:08:21  host: apn-95-41-87-167.dynamic.gprs.plus.pl

    Mam niemal od 2 lat iPlusa, wiem zatem dobrze jak trzeba się z nim nawalczyć i wydzierać jak psu z gardła większe limity. Plus wykorzystuje swój monopol w klasyczny sposób.Dziwi mnie bardzo narzekanie na Playa, ktorego chetnie bym wziął , ale nie mam zasięgu. 100 G po północy to oferta nie dla normalnych ludzi. Plus z obawy przed ucieczką klientów do CP tak naprawdę niewiele zaoferował. Neostrady na mojej wsi pewnie nie doczekam się nigdy ale mam nadzieję, że CP będzie już niedługo. Zegnaj wówczas iPlusie, Orange itd bo tak jak to ktoś już napisał, większość użytkownikow tych sieci ma mobilny bo nie ma innego wyjścia.

  • 0

    186. ~  2009-12-27 19:13:39  host: 88.220.105.186

    Super, to przełomowe wydarzenie i obecnie najlepsza oferta na rynku!

  • 0

    187. ~savo  2009-12-31 01:14:33  host: apn-77-112-122-40.dynamic.gprs.plus.pl

    iplus to badziew mam to gowno ponad rok ale niedlugo skonczy mi sie umowa i wtedy koniec bede szukal innej opci

  • 0

    189. ~thad  2010-01-09 14:27:34  host: apn-95-41-82-196.dynamic.gprs.plus.pl

    w odpowiedzi napastliwemu -nienormalnemu podaję, że mialem kiedys, mieszkając w mieście neostradę bez limitów i zadnych filmów nie ściągałem , bo nie oglądam. Zona ogląda oferty na allegro, syn na You-tube i ten nędzny limit 1,5 G za 60 zl miesiecznie znika po kilku dniach. Zastanów się nad tym równiez. Nie oczekuję 100 G w dzień, ale uważam , ze do normalnego funkcjonowania netu jest niezbędne ok. 10 G . 60 zl to w dzisiejszych czasach i tak za duzo za taka ofertę! 100G po północy to dobra oferta dla bezrobotnych i napalonych na ściąganie małolatów. Czekam na ofertę Polsatu i pewnie podziekuję wówczas Plusowi.

Dodaj swoją opinię