Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] "No limit" w Orange One

[Aktualizacja] "No limit" w Orange One

WitekT 29 Października 2012 13:04

0 0

Orange wprowadza promocję no limit w prepaidzie One. Tak, jak u konkurentów, promocja nie łączy się z roczną ważnością konta.

Po doładowaniu konta odpowiednią kwotą otrzymuje się nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych:
 25-39 zł - przez 5 dni,
 40-99 zł - przez 10 dni,
 100 zł i więcej - przez 20 dni.

Aby skorzystać z promocji posiadając taryfę Orange One, należy użyć kodu *101*62#. Promocja trwa do 30. listopada. Zmiana taryfy na Orange One odbywa się z kolei kodem *101*65#.




[Aktualizacja 15:40] Ostateczne przedziały doładowań i darmowych dni są inne niż podane pierwotnie. Wiadomość poprawiliśmy. Wcześniej Orange informowało, że przedział 40-99 daje 20 dni, a doładowanie za 100 zł i więcej - aż 25 dni.

Zobacz: regulamin promocji "Nielimitowane rozmowy i SMS-y" (plik .pdf; 128 kB).

Który operator ma najlepszą ofertę "no limit" w prepaidzie?

T-Mobile
9.81%
Orange
15.54%
Plus
16.21%
Play
39.33%
Nie mam zdania
19.11%

Wszystkich głosujących: 1345



Źródło tekstu: blog.orange.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 196
  • -2

    281.  2012-10-31 12:43:28

    OK. Poprawię się. Mówisz i masz. Ale bardziej krytycznie będę wskazywał zachowania innych.

  • -2

    282.  2012-10-31 12:52:26

    Mam jedyną ogólną uwagę, że nie będziesz "systemowo" przepuszczał postów, w których użytkownicy piszą o abonamentowcaj jak o dojnych krowach, baranach, owcach itd. Ja jestem cżłowiekiem a nie krową, albo przedstawicielem gatunku owca (domowa czy jakakolwiek inna) i czuję się znieważony każdorazowo takim tekstem. Bo to moja sprawa komu , ile i za co płącę i niikogo to nie powinno obchodzić ;-) OK?

  • -2

    283.  2012-10-31 13:03:48

    I jeszcze jednaa ogólna uwaga... Biorąc pod uwagę, ze przepuszczacie posty ze słowami "brzydkimi", "gwiazdkując" je tylko - co wg mnie akurat w najmniejszym stopniu nie zmienia wulgarnej formy wypowiedzi, jeśli sam siebie "wygwiazdkuję", rozumiem, ze sprawa będzie załatwiona? Jeśli powiesz, ze nie - uznam, ze pokłady hipokryzji w redakcji są znaczne i należałoby z tym zrobić porządek?

  • -1

    284.  2012-10-31 13:05:15

    Źle - nie mam na to wpływu, więc durna uwaga o porządku... ;-)

  • 3

    285. ~  2012-10-31 13:46:28  host: pat209.kwsa.pl

    Wreszcie wzięli się za wlo. Najwyższy czas zrobić porządek z " wszystkowiedzącymi " przemądrzałkami.

  • 0

    286. ~zdziwiony  2012-10-31 17:50:40  host: centrum1.clubnet.pl

    Włączyłem dziś "no limit" i jakimś cudem nie skasowali mi rocznej ważności konta. Jakiś chyba błąd w orange, na ich niekorzyść. Miał ktoś podobną sytuacje?

  • 0

    287. ~  2012-10-31 18:17:54  host: ip-78-30-107-52.free.aero2.net.pl

    @251 napisałem wyraźnie że jeden sim będzie miał no limit a pozostałe simy np. po 40 zł. każdy. Na pozostałych simach może być przecież włączona roczna ważność konta i nic nie trzeba przedłużać.

  • 0

    288. ~  2012-10-31 18:29:12  host: dnq101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    poco ładawac za 40 i nic niemieć

  • 0

    289. ~  2012-10-31 18:35:10  host: ip-78-30-107-52.free.aero2.net.pl

    @288 a co można mieć ładując ?

  • 0

    290. ~  2012-10-31 18:58:47  host: ip-78-30-107-52.free.aero2.net.pl

    Jeszcze jest promocja kumulacja okresu ważności środków. Czyli jak dobrze rozumiem po doładowaniu co 10 dni za 40 zł. będzie 120 dni ważności środków ?

  • 0

    291.  2012-10-31 19:54:46

    290: Tak, tylko że trzeba wysyłać kod doładowania smsem. Nie przydatne gdy ładuje się konto elektronicznie.

  • 0

    292. ~  2012-10-31 20:22:45  host: ip-151-248-46-246.free.aero2.net.pl

    291 przez terminal elektronicznie dają ponoć 14 cyfrowy kod. Pewnie na allegro da się taki kod kupić ? Po to taka aktywacja promocji żeby nie skorzystać z innych ? No limit z tym powinien działać.

  • 0

    293. ~  2012-11-01 15:35:07  host: a3-me.krak.tke.pl

    W prepaid nolimit to, jak ktoś pilnuje wydatków, jednorazowa promocja. Lepiej niech opy tworzą coś na kształt 1000 smsów w Heyah do wszystkich za 3,90, a nie bonus, który po kilku dniach wyparuje.

  • -1

    294. ~  2012-11-01 16:28:00  host: v43-03.opera-mini.net

    lyca mobile wprowadzila pakiet odnawialny 150min za 15zl i to jest lepsze niz ten caly no lymit.

  • 0

    295.  2012-11-08 11:57:49

    #294 - nie ma się czym podniecać - toż to jest ukryty abonament ,więc słabo :P

  • 0

    296. ~syla  2012-11-15 21:46:53  host: a80-101-81-147.adsl.xs4all.nl

    a ja was nie rozumie mam orange one i mam rok waznosci konta oraz nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich wiec o co tu chodzi???

  • 0

    297. ~syla  2012-11-15 21:49:01  host: a80-101-81-147.adsl.xs4all.nl

    mam rowniez plusa mix i jestem zadowolona z no limit:)

  • 0

    298. ~  2012-11-30 21:53:09  host: v42-03.opera-mini.net

    Jak ktos chce ten no limit w Orange, to niech sie pospieszy - wazne do 23:59 30.11.2012 (po tym terminie aktywacja nie bedzie dostepna dla nowych chetnych).

  • 0

    299.  2012-11-30 21:56:46

    298, jest nowy regulamin, który jednocześnie przedłuża promocję do 14 stycznia i wyklucza się poprzez sformułowanie, że przystąpienie do promocji oraz doładowania realizowane po 30 listopada nie są brane pod uwage :D

  • 0

    300.  2012-12-01 00:08:04

    299). Właśnie telepolis się tym zajął, więc rozjaśnią nam te zawiłości lub pomyłkę w tym wspaniałym no limicie ;-)

Dodaj swoją opinię