Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] nju mobile - nowa marka polskiego Orange

[Aktualizacja] nju mobile - nowa marka polskiego Orange

Piszemy o tym pierwsi WitekT 22 Kwietnia 2013 13:44 Aktualizacja: 22 Kwietnia 2013 14:00

27 8

Jeszcze w tym tygodniu Orange wystartuje z nową marką komórkową "nju mobile" - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. Oferta będzie kierowana do bardziej wrażliwych na cenę klientów.


 

Zobacz: Orange wejdzie z "tanią banderą"?.


Prace nad ofertą trwały od początku roku. Ma być ona podobna do Sosh, taniej marki fracuskiego Orange. Główny nacisk ma być położony na oferty SIM-only i walkę z Play. Oferta - prepaid i postpaid - ma być dostępna tylko przez Internet.


Zobacz: "No limit" we francuskim Orange za 42 zł.


Ruszyła już strona internetowa operatora - njumobile.pl.


[Aktualizacja 14:00]




To marka dla klientów, którzy szukają tańszych alternatyw. Lepszej nie znajdą. Oferta nie będzie miała żadnych gwiazdek i haczyków - powiedział Michał Paschalis-Jakubowicz z Orange dodając, że będzie to oferta tylko z podstawowymi usługami.


Wygląd startera:
nju nju


Taki produkt trudno byłoby zrobić w ramach mainstreamowych ofert bez uszczerbku dla głównej marki. Mamy podstawy sądzić, że próba zrobienia "kserokopiarki" w ciągu 24 godzin jest nierealne - dodał Paschalis-Jakubowicz.


Będzie dostępna oferta prepaid i postpaid. Ma nie być żadnych długoterminowych umów.


Nju mobile to kolejny element realizacji strategii w latach 2013-16, której celem jest dostosowanie działań marketingowych Orange do aktualnej sytuacji na rynku i utrzymaniu pozycji lidera - powiedział Maciej Witucki, prezes telekomu.


Czy nowa marka - nju mobile - może pomóc Orange w walce z Play?

Zdecydowanie tak
34.32%
Raczej tak
20.30%
Raczej nie
22.88%
Zdecydowanie nie
17.10%
Nie mam zdania
5.41%

Wszystkich głosujących: 1626



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile | orange

w sumie: 368
  • 0

    361. ~hansik  2013-04-25 11:40:31  host: 91.244.188.174

    strona nju juz dziala

  • 0

    362. ~hmmm  2013-04-25 11:47:26  host: 94.42.201.114

    5 PLN za połączenie z BOK , dobrze że nie 50 ale oferta w sumie niezła.

  • 0

    363. ~cymbał któtemu WitoldT obiecał  2013-04-25 13:14:07  host: public-gprs641419.centertel.pl

    352 cofam przepraszam miałes gotowca jednak , po drugie muwiłes że oferta na 5+ a co tu masz czego nie dostaniesz taniej u innych, nawet jak coś będzie ciekawego to i tak zlikwiduja to w ramach walki z frojdem , tak więc czekam że tak jak obiecałeś nam tu złote góry które jak zwykle okazały sie kupą śmieci w lesie dla jeleni , tak dotrzymasz słowa przeprosiśz mnie , odszczekasz i oczywiście przyznasz sobie guchy telefon pozdrawiam

  • 0

    364.  2013-04-25 14:00:37

    363: po pierwsze - pokaż mi gdzie mówiłem, że oferta jest na 5+. Po drugie - co KONKRETNIE obiecałem. Zacytuj.

  • 0

    365.  2013-04-25 20:42:06

    363 jak juz coś to kojarzę 4+ do -5

  • 0

    366. ~  2013-04-25 22:01:39  host: public-gprs490441.centertel.pl

    319. 1 WitekT 2013-04-25 09:42:11 316: powiem tak: nie ma lipy, postarali się. Jest wyraźnie lepiej niż u konkurencji. :-)328. 0 WitekT 2013-04-25 10:22:00 325: Orange zapłacił mi za nagananie

  • 0

    367. ~  2013-04-25 22:13:02  host: public-gprs490441.centertel.pl

    364 nie odwracaj kota ogonem

  • 0

    368.  2013-04-25 23:21:10

    366: wyrywasz zdania z kontekstu, żeby udowodnić swoją tezę. Nie zacytowałeś całości. A to oznacza, że doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że nie masz racji. Polecam Ci także zajrzenia do słownika pod pozycję "ironia". Myślę, że na tym możemy zakończyć tę bezproduktywną dyskusję.

  • 0

    369.  2013-04-25 23:24:51

    exvigo: widzisz, Ty po prostu umiesz przeczytać i normalnie podejść do tematu... Zaraz usłyszysz, że jesteś moim poplecznikiem, być może opłacanym przeze mnie... Zobacz, z jakimi osobami na co dzień przychodzi mi dyskutować w komentarzach - są w stanie udowodnić wszystko posuwając się do kłamstwa.

  • 0

    370. ~Calm7  2013-04-25 23:36:24  host: v43-14.opera-mini.net

    368). Najlepiej panie, to nie bierz do siebie tych banialuków, po co se nerwy psuć. Tak, wiem, łatwo się mówi, ale tak trzeba, bo się pan wypalisz, albo warsztat zamkniesz. Powodzenia w cierpliwości!

  • 0

    371. ~Ksiezniczka Ranowalona  2013-04-26 09:45:32  host: 147.110.251.38

    No wiec sytuacja jest zupelnie jasna: Oferta NJU na karte odpada. Oferta NJU abonamentowa jest dla tych ktorzy rozmawiaja przez wiecej niz 229 minut miesiecznie. Dla tych ktorzy rozmawiaja ponizej 229 minut miesiecznie jest Virgin Mobile na karte. To wszystko.

  • 0

    372.  2013-04-26 10:04:22

    WitekT - nie mów, że Cię to rusza, jedna zasada - z koniem się nie kopię :), szans brak

  • 0

    373. ~  2013-04-27 10:16:14  host: v52-02.opera-mini.net

    witek jest obiektywny jak baba z salonu orange

  • 0

    374. ~  2013-04-27 10:35:15  host: v42-13.opera-mini.net

    jeszcze raz powtarzam te nju to lipa nawet jak będzie coś dobrego to momentalnie to zantyfrojdujo pamiętać jak poprawiali promocję gwiazdkowa, przelew sms , pakiet 1000minut, i tak można bez końca

  • 0

    375. ~  2013-04-29 21:45:34  host: 146.busko.bajtbusko.com.pl

    http://www.redbullmobile.pl/fileadmin/files/pdf/Regulaminy/Regul aminy_Red_Bull_MOBILE_No_Limit/Regulamin_Promocji_Oferta_Promocy jna_Red_Bull_MOBILE_NO_LIMITS_39_50.pdf

  • 0

    376.  2013-05-09 07:22:38

    UWAGA!!! OSOBY PRZENOSZĄCE NUMER Z INNYCH SIECI DO NJUMOBILE!!!!! UWAŻAJCIE NIE UZYWAJĆIE NUUMERU TYMCZASOWEGO. TEN NUMER NIE OBEJUJĄ NIELIMITOWANE OPCJE. NIE ZNAJDZIECIE TYCH INFORMACJI NA STRONIE GŁOWNEJ. DOPIERO PO ZAREJESTROWANIU KONTA PO JAKIMŚ CZASIE POJAWI SIE WAM W OPCJI www.njumobile.pl/mojekonto/moja-oferta a oto treść nju zerowy Jest to tymczasowy plan taryfowy obowiązujący do czasu przeniesienia numeru docelowego od innego operatora (nie dłużej niż 6 miesięcy dla przejscia z oferty na abonament lub 1 miesiąc dla przejścia z oferty na kartę). W tym planie nie obowiązują warunki promocyjne oferty czyli: nielimitowane rozmowy do sieci krajowych po wykorzystaniu 29 zł nielimitowane SMSy i MMSy po wykorzystaniu 9 zł nielimitowany internet po wykorzystaniu 19 zł nie obowiązuje także minimalna kwota rachunku. Korzystasz ze standardowego cennika usług w nju z rachunkiem. cena za minutę 0,19 zł cena za SMS 0,09 zł cena za MMS 0,19 zł cena za 1 MB 0,19 zł (taktowanie co 100 kB)

  • 0

    377.  2013-05-09 07:24:27

    NJU MOBILE - PTK CENTERTEL TO PARODJA!!! KTO BĘDZIE CZEKAŁ 6 miesięcy? NOMA MARKA TE SAME PODEJSCIE DO KLIENTA... ORANGE JAK ZWYKLE PRAKTYKUJE SEKCIARSKE METODY!

  • 0

    378. ~  2013-05-13 13:44:05  host: user-46-112-195-224.play-internet.pl

    Co z kartami nano sim, czy będą w Nju?

  • 0

    379. ~  2013-07-20 12:40:24  host: 80.54.254.122

    czy da sie zrobic przelew sms?

  • 0

    380. ~  2013-07-20 12:50:25  host: v50-02.opera-mini.net

    379 Nie! Wydaj kasę na kody premium, itp, i wtedy przejdź do NJU

Dodaj swoją opinię