Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] "Niemożliwe, a jednak..." przedłużona do odwołania

[Aktualizacja] "Niemożliwe, a jednak..." przedłużona do odwołania

WitekT 14 Listopada 2006 12:21

0 0

W Simplusie przedłużono do odwołania promocję Niemożliwe, a jednak..., w której minuta połączenia wewnątrz sieci całą dobę kosztuje 5 groszy (pakiet 100 minut za 5 zł).

W regulaminie jest jednak pewna nieścisłość - najprawdopodobniej zapomniano o zmianie daty wykorzystania pakietu. Powinien zostać tylko termin 30 dni, a pozostawiono także datę z poprzedniej wersji regulaminu - "15. grudnia". Podobny błąd istniał przy poprzednim przedłużaniu promocji.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.




[Aktualizacja]

Polkomtel usunął z zapisów regulaminu feralny punkt o możliwości wykorzystania pakietu tylko do 15. grudnia.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21.  2006-11-14 21:40:17

    Ej Joaśka, czepiasz się. Jak mówią, że nie ma problemu, to problemu nie ma. *Rcicho: w twoim rozumowaniu jest jeden błąd: klienci Orange nie muszą jeszcze przez 10-15 lat przepłacać. Mogą wybrać tańszą ofertę konkurencji (chociaż w przypadku TP na razie jest to trochę utrudnione, rzekłbym logistycznie, ale idzie lepsze - mam nadzieję).

  • 0

    22.  2006-11-14 21:42:45

    Swoją drogą, nie martwiłbym się, gdyby wierzciele FT zażądali spłaty owych 45 mld E

  • 0

    23. ~wms  2006-11-14 21:45:50  host: apn-99-41.gprspla.plusgsm.pl

    Witam.Dla tych co ich to interesuje.W Styczniu kończy mi się umowa.Mam biznesklase 30 plus iplusa.Zaproponowali mi BK 50 plus 50 min do wszystkich, umowa na 12 mies.Jesli chce telefon no to standartowa umowa na 24 mies. Telefony w cenie jak dla nowych.UWAGA przez 24 MIESIĄCE nie moge zejść na pakiet o nizszej kwocie.

  • 0

    24. ~marcin  2006-11-14 22:25:51  host: eds142.internetdsl.tpnet.pl

    Jakosc w Plusie gdzie ja mieszkam...jest tragiczna...zadna inna siec nie ma takich problemow co Plus:(...Wieczorem czasami zeby zadzwonic gdzies... trzeba 5 minut sie omeczyc zeby bylo polaczenie...Rozliczanie z pakietow u mnie tez nie dziala jakos normlanie...Mimo ze dobrze ujmuje czas z pakietow...to przychodza pozniej ze rozmawialem np 40 minut a rozmawialem tylko np 4 minuty i z pakietu ujmuje na szczescie te 4 minuty. Pozdro dla czytlenikow telepolis.

  • 0

    25.  2006-11-14 22:33:28

    Lukasm, nie czepiam się takie są fakty. Chyba, że takie nieprawidłowości są czymś oczywistym i naturalnym, nieprzeszkadzającym użytkownikom Simplusa?

  • 0

    26. ~  2006-11-15 00:00:13  host: inet20909-1.eranet.pl

    Wlo/ Likwidator twierdzi, że na platformie sim+ nie ma padów i wszystko działa ok. To tak jakby Jarek K. do spółki ze swoim bratem twierdzili, że w ZUSie są niezawodne i wydajne systemu komputerowe.

  • 0

    27. ~pESTEK  2006-11-15 00:25:45  host: 82.146.252.153

    TEZ MI PRZYSLALI ZE BLAD AKTUALIZACJI sim .. I CO ? NIC DZIALA NORMALNIE

  • 0

    28. ~  2006-11-15 10:36:20  host: ate235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    joasia_23 - a powiedz... aktywowałaś kartę w sieci przed tą zmianą?

  • 0

    29.  2006-11-15 11:46:23

    Tak, aktywowałam.

  • 0

    30. ~  2006-11-15 20:38:25  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    "joasia_23", a w jakiej sieci masz komórkę?

  • 0

    31. ~j  2006-11-16 12:45:15  host: byw228.internetdsl.tpnet.pl

    Wytłumaczcie mi, co to jest ta nowa platforma i co się z tym robi? Mam 3 numery w simplusie. Jedyna wada to przy zwrocie środków na konto potrącają zawsze 3 do 5 gr.

  • 0

    32. ~misia  2006-11-16 17:29:24  host: lokis04.lokis.net.pl

    ja w ogóle nie moge sprawdzić stanu konta.. kupiłam karte jakiś tydzień temu :/ może ktos mi wyjaśnić co uruchomić aby sprawdzić konto?? mam sony ericsson k500i

  • 0

    33. ~anakonda  2006-11-17 10:02:10  host: 213.25.189.50

    Wpisujesz kod *100#.Jeśli pojawi Ci się "niepoprawne polecenie" to musisz sobie aktywowac (za darmo)tą usługę kodem *101*11*99#,potem uruchamiasz ponownie phone i działa;-))Pozdroofka;-)))

  • 0

    34. ~ani  2006-11-22 11:06:23  host: cyq98.internetdsl.tpnet.pl

    Mam w simplusie i byłoby wszystko ok, gdyby nie pobierali oplat za nie wysłane sms bo zawsze jest jakaś kwota potrącona. Nikt inny nie korzysta z mojego telefonu,a sms wysyłam tylko z internetu.Czy komuś to się przytrafiło jeszcze? Pozdrawiam.

  • 0

    35. ~airflow  2006-11-24 00:51:20  host: backup.evolution.net.pl

    dziwne mieszkam na pomorzu i czesto podróżuje po polsce w sprawach sluzbowych a czasem turystycznych i nie zdazylo mi sie by mi plus nie dzialal nie jestem jakims fanem sieci ale np orange nie zawsze dzialal i nie zawsze mial zasieg wiec umowe zerwalem jestem w plusie brat pracuje ze mna i jezdzi ze mna ma simplusa i nie ma najmniejszego problemu zadnego z tych ktore macie jego zona tez ma simplusa tyle ze nowego i tez nie ma problemu zastanawiam sie czy poprostu ktos tu antyreklamy nie robi typu"wyrzucilam te karty do kosza" smiech na sali wybaczcie... co do orange jedziesz gdzies w las nad jezioro powiedzmy bieszkowice (pomorskie) to jaka siec ma zasieg ? plus i era bo orange go nie ma wiec przenioslem numer do plusa i jestem naprawde zadowolony co do problemow to kazda siec czasem ma przestoje ale dodajmy kwestie wysylania smsów mam SE k750i w orange na identycznym modelu sms wysyla sie kolo 8 - 20 sekund 8 to zadkosc zwykle 15 zadziwiające :) a w erze i plusie po 2-5 sekund wydaje sie to smieszne ale np napiszcie sms laczony w orange np z 4 sms bedzie sie wysylal minute ..... simplus jest swietny i mam nadzieje ze jak go troche ulepsza to polozy na lopatki wiekszosc sieci co do tak taka tez jest swietny tylko za dobry pakiet trzeba tez slono zaplacic

  • 0

    36. ~mm  2006-11-24 13:52:58  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    co do kwesti zasięgu to byłym ostrozny w ferowaniu tego typu sądów, często zmieniam modele telefonów i opertaorów i z pełną swiadomością mogę stwierdzić że zasięg zalezy w dużym stopniu od modelu telefonu. Jeśli chodzi o Plusa i SIM+ to ostatnio wykonałem taki test w małej miejscowość niedaleko Ciechanowa. Te same karty Plusa i Sim+ zostały umieszczone w trzech telefonach i oto rezultat: karty w aparacie N6030 miały pełny zasięg, w Motoroli V3 był na poziomie jednej kreski i przerywało a czasami nie pozwalało nawiazać połączenia, SE k750i działał bez problemu na pełnym zasięgu. Stąd moje sądy iż dobry zasieg tak do końca nie zależy tylko od operatora mam nadzieję ze juz niedługo uda mi się przeprowadzić taki teścik z kartami pozostałych operatorów. O jego wynikach na pewno Was poinformuję pozdrawiam

  • 0

    37.  2006-11-24 16:21:32

    airflow, czytaj ze zrozumieniem, ja nie piszę o problemach z zasięgiem.

  • 0

    38. ~marta  2006-12-26 21:53:09  host: ari108.internetdsl.tpnet.pl

    Plis... ma ten tel 3dni i niewiem jak sie konto sprawdza w sony etikssonie k310i

  • 0

    39. ~lola  2007-03-07 19:09:09  host: dun114.internetdsl.tpnet.pl

    ja tes mam sony ericssona i tes ne wiem jak sie sprawdza qrwa;/

  • 0

    40. ~anusia  2007-06-28 14:10:25  host: gw-nat-c35a6a40.nitronet.pl

    A u mnie da się sprawdzić stan konta. Tylko nie mogę zamówić taryfy bo pojawia sie niepoprawne polecenie? Ktoś wie o coc chodzi??

Dodaj swoją opinię