Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nielimitowane rozmowy za 19 zł w Fakt Mobile

[Aktualizacja] Nielimitowane rozmowy za 19 zł w Fakt Mobile

orson_dzi 3 Czerwca 2016 18:12 Aktualizacja: 3 Czerwca 2016 18:31

14 2

Jak informuje na swojej stronie internetowej Fakt, 6 czerwca zobaczymy nową ofertę Fakt Mobile.



Od 6 czerwca klienci sieci Fakt Mobile będą mogli rozmawiać bez limitu z numerami komórkowymi i stacjonarnymi za 19 zł miesięcznie. Więcej szczegółów oferty poznamy już w najbliższy poniedziałek.

Również w poniedziałek, 6 czerwca wraz z egzemplarzem Faktu będzie można kupić starter sieci za 4,99 zł.




Aktualizacja

Jak się okazuje, pakiet można uruchomić już dzisiaj. Jest w nim dostępnych 44640 minut do sieci komórkowych i stacjonarnych.

Włączenie usługi
  • kod *111*579*1#,
  • SMS o treści START pod nr 579 (koszt SMS-a 0 zł),
  • po wybraniu na klawiaturze telefonu *111#, a następnie w sekcji promocje należy wybrać odpowiednią opcję,
  • po zalogowaniu w serwisie Play24,
  • w salonie Play,
  • pod nr infolinii 799599999.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Fakt     

Dodaj do:

Tagi: fakt | fakt mobile

w sumie: 118
  • 0

    102. ~  2016-06-05 16:44:16  host: n24-05-06.opera-mini.net

    Ostatnio Play znowu zrobił odświeżanie kart i w ramach niespodzianki zablokował roaming Orange. Owszem, po ponownym kontakcie włączają ale niestety trzeba takich spraw pilnować i nie jest tak, że roaming krajowy to same zalety, bo dla niektórych więcej z tym problemów niż pożytku.

  • 0

    103. ~  2016-06-05 16:45:07  host: n20-01-04.opera-mini.net

    Ale macie problemy. Level chce kotzystać z Plusa niech korzysta, jego sprawa. Mamy wolny rynek i dowolność ofert. Zamiast się cieszyć, że jest wybór i ceny spadają w dół, to polemizujecie zupełnie bez sensu.

  • -1

    104. ~Level  2016-06-05 16:58:15  host: user-94-254-193-17.play-internet.pl

    103. I z Tobą można dyskutować bo nie jesteś zamknięty na inne niż swoje myślenie.
    Niektórzy nie rozumieją, że komuś coś może przeszkadzac, bo im pasuje i koniec. Będą ublizac, atakować i wyśmiewać. Szczególnie fani pleja są z tego znani a później dziwią się że ktoś ich nie szanuje w dyskusji.

  • 2

    105.  2016-06-05 17:33:20

    @Level (98) - koleś, trochę grzeczniej, bo zgłoszę twoje wypociny do moderacji. To po pierwsze. Po drugie nie próbuj się teraz w tak nieudolny sposób wymigać ze swojej idiotycznej pisaniny. W poście @93 stwierdziłeś, że FM nie działa na innej infrastrukturze po za Play, co jest nie prawdą.
    Tyle z mojej strony. EOT

  • -2

    106. ~Level  2016-06-05 17:57:13  host: user-94-254-129-95.play-internet.pl

    at105. nie pouczaj durni u skoro sam masz kiepskie pojecie o sprawach. taki pseudoznawca jak ty robi wiecej szkody wprowadzajac w bład. myslisz ,ze jak tu zarzucisz nas swoim spamem to w ogóle merytorycznie ma to jakiś sens ?

  • -1

    107. ~Marcin  2016-06-05 19:43:21  host: n26-06-08.opera-mini.net

    DanielR zachowujesz się jak dziecko lub rozpieszczona panienka.. oj nie podoba mi się co piszesz więc zgłosze Twoja wypowiedź. Nie staje po żadnej stronie bo bezsensownie tworzycie konflikty. Dla mnie z kartą plusa tel działa najdłużej na baterii natomiast w Play mam mam możliwość korzystania z nadajników innych opow a mimo wszystko korzystam z Orange bo tak.. no i? to mój wybór i nikomu nic do tego. używam tego co ja chcę a nie ktoś inny. nauczcie się w końcu że nikogo do niczego nie zmusicie i zawsze będzie ktoś kto ma inne zdanie od waszego.

  • 0

    108. ~  2016-06-05 20:05:52  host: user-94-254-227-104.play-internet.pl

    105. Jo-jo a zgłaszam sobie co chcesz,mnie tobo roblem ze twój młody wiek Ciebie denerwuje ale nigdzie nie napisałem nieprawdy.
    Wiem co piszę i jeszcze raz powtórzę ze działanie w wymuszonym roaming krajowym na Plusie nie jest równoznaczne z jakością działania kart macierzystych Plusa. Gdyby Plus był głównym partnerem infrastrukturalnym a nie Play albo gdyby można było zablokować zasięg Play, tak żeby na automacie logować się do Plusa to owszem ale tak nie można. BOK stwierdzi ze nie mogą wyłączyć mi zasięgu Play.

  • -1

    109. ~  2016-06-05 20:11:48  host: user-94-254-227-104.play-internet.pl

    Jojo kolesiem to możesz nazywać chłopców z klasy. Z racji różnicy wieku jaką nas dzieli nie pozwalam sobie na spoufalosc taką. Zrozumialo dziecko? To teraz się do książek żeby oceny wyciągnąć na koniec semestru.

  • -1

    110. ~  2016-06-05 20:17:27  host: user-94-254-227-104.play-internet.pl

    Do dzisiaj pamiętam wpisy jojo bo takiego Nicka używał DanielR, kiedy wyliczył stawki za minutę do 3go miejsca po przecinku. Był posmiewiskiem więc postanowił zmienić Nick ale jego znajomość tylko nadal obejmuje tylko stawkę za minutę połączenia.

  • -2

    111.  2016-06-05 21:29:15

    Ale gimbusy macie problem, każdy sam liczy swoje złotówki, i nie wyręczajcie nas w tym. Swego czasu matura (nie test dla ćwierćgłówków jak dzisiaj) pisemna i ustna z matematyki była obowiązkowa, w związku z czym umiemy bardzo dobrze dodawać, odejmować, mnożyć, dzielić a jak zajdzie potrzeba to policzyć całkę tudzież przejść z całki liniowej podwójnej na powierzchniową, poradzimy sobie bez waszych złotych rad ;)

  • 0

    112. ~  2016-06-05 22:21:36  host: 89-64-27-124.dynamic.chello.pl

    111. Brawo! Widać nauka została w głowie. Pewnie ibrownania rozniczkowe II go rzędu, transformate La Place'a także pamiętasz. To już się nie martwię o twoja umiejętność liczenia

  • 1

    113.  2016-06-06 01:07:24

    WitekT możesz zajrzeć na swoje forum i ustawić do pionu jakiegoś administratorka, który kasuje posty.
    Bo panuje tam lekki burde*! Przez jakiegoś cwaniaczka.

  • 1

    114. ~Marek  2016-06-06 06:41:08  host: n26-04-01.opera-mini.net

    To jest nokaut w ofercie dla osób wykorzystujących telefon tylko do rozmów. Próbują trafić do pewnej niszy, najwierniejsi czytelnicy Faktu to seniorzy. Idealna oferta by wykopać stacjonarny i przestać płacić prawie 40 zł miesięcznie za buuu w słuchawce. Ktoś dobrze pomyślał, tylko czy oni na tym zarabiają? Pewnie tak, chociaż ciężko mi to sobie wyobrazić.

  • 0

    115. ~aro  2016-06-06 08:41:48  host: 5.134.65.181

    co do zachwalanego roamaingu na kartach Playa. Ilu z was zgłaszało reklamacje na działanie partnera roamingowego playa?
    Ja zgłaszałem na Plusa i Orange i Tmobile za kazdym razem play odpisywał , że On za działanie sieci roamingowych nie odpowiada. Sieci roamingowe nie odpowiadają za działanie kart sim playa które zawsze dążą do powrotu do 26006 i to wyzwala problem błąd sieci gdzie zasięg jest słabszy .'
    OD tego czasu na kartach W3 zasięg i błędów nie ma . NA play cały czas trzaski wycia szumy studnia. Jak masz znajomych i rodzinę i dzwonisz to wiesz... ta wirtualna sitwa fb to iluzja dla bardzo samotnych ludzi...
    p4 jest sieć tylko dla biedoty i miernot(intelektualnych nie finansowych) dla których nie liczy się jakość usługi a tylko cena, która w playu jest droższa niż w W3 biorąc pod uwagę ryzyko zerwań, błędów sieci.
    Jednak fanatyków playa którzy pokazują swój zaścianek na poziomie fanatyzmu Daesh nie przekona tę tępote umysłowa.
    Nawet krytyka i prawda jest dla nich językiem nienawiści.
    takie podwójne standardy jak w usa pod wodzą Husajna Obamy (osoba kßóra dostała Nobla za wojny i terroryzm i imigrantów w EU) może napadać i mordować wolne narody(Iran,Afganistan, Syria, w wkrótce Polska) inni są złem... to samo fanatycy playa obłuda ! hipokryzja

  • -2

    116. ~  2016-06-06 09:07:58  host: user-94-254-226-244.play-internet.pl

    @115, wielokrotnie zgłaszałem reklamację na działanie roamingu krajowego i także otrzymywałem w odpowiedzi formułkę, o tym, że P4 nie odpowiada za działanie partnerów roamingowych. Ostatnio wyłączyli mi znowu zasięg Orange, zadzwoniłem i znów włączyli pie.prząc głupoty, że to musiałem sam zgłosić chęć wyłączenia Orange. Minęły 2tyg. i zasięg Orange jest ale net nie działa. Na karcie nju wszystko hula. Tak wygląda roaming krajowy w Play. Na TM, Plusie i Orange nie ma dostępu do LTE.
    Tylko fanatyczni wyznawcy mogą zachwalać protezę zasięgu jaką jest kulawy roaming krajowy.

  • 0

    117. ~Radar  2016-06-06 09:59:31  host: 85.8.84.98

    A czy taki starter Faktu można migrować do RBM na stare oferty z LTE no limit za 0zł ?

  • 0

    118. ~  2016-06-06 10:18:09  host: user-94-254-226-244.play-internet.pl

    117, można ale czas darmowego LTE w RBM dobiega końca. W jednej taryfie nie można już włączyć a w drugiej pewnie też niedługo wyłączą.

  • 0

    119.  2016-06-06 20:49:03

    Cytuję ,,105. Jo-jo a zgłaszam sobie co chcesz,mnie tobo roblem ze twój młody wiek Ciebie denerwuje ale nigdzie nie napisałem nieprawdy. Wiem co piszę i jeszcze raz powtórzę ze działanie w wymuszonym roaming krajowym na Plusie nie jest równoznaczne z jakością działania kart macierzystych Plusa. Gdyby Plus był głównym partnerem infrastrukturalnym a nie Play albo gdyby można było zablokować zasięg Play, tak żeby na automacie logować się do Plusa to owszem ale tak nie można. BOK stwierdzi ze nie mogą wyłączyć mi zasięgu Play"

    To nie prawda można wyłączyć zasięg macierzysty play ja mam na 3 numerach wyłączony. Jeden numer w fakcie po telefonie bez problemu mi wyłączyli teraz siecią macierzystą pierwsza jaką szuka telefon jest plus. Dwa pozostałe numery mam w samym play jeden na kartę drugi na abonament i na obu także wyłączyli mi macierzysty zasięg play mam tylko roaming 3 sieci i tyle. Telefon trzyma zawsze zasięg plusa i nie mam problemu z brakiem zasięgu. Zasięg macierzysty tylko na play24 można wyłączyć dodatkowo za pewne po 1 zgłoszeniu odpiszą, że nie można mi średnio za 3 zgłoszeniem jak byłem uparty i wprost w zgłoszeniu pisałem, że wiem że mogą wyłączyć i wprost pisałem, że będę pisał zgłoszenia do skutku po 3 zgłoszeniach wyłączali macierzysty play. Trzeba być konsekwentnym a wyłączą nie rezygnować jak odmówią wyłączenia za którymś ustąpią być stanowczym w zgłoszeniu i tyle.

  • 0

    120. ~  2016-06-07 21:37:25  host: n11-04-08.opera-mini.net

    @119, czyli w ten sposób pozbyłeś się możliwości korzystania z technologii LTE ponieważ Play LTE udostępnia jedynie na zasięgu macierzystym.
    Niestety na Play nie ma złotego środka, zawsze jakiś problem i dlatego ludziska narzekają.

  • 0

    121.  2016-06-08 21:19:15

    Nie pozbyłem się bo mam telefon dual sim i tam druga kartę z aero2 i pakietem danych z lte a na tej karcie co najwyżej awaryjny net a tak tylko do rozmów. Dodatkowo po co w telefonie więcej niż 4 czy 5 megabitów prędkości to telefon nie komputer żeby odbywał się wyścig szczurów na prędkość a taka prędkość jest optymalna dla telefonu i dla zwykłego śmiertelnika wystarczająca dlatego trzy czwarte postów tu na forum sama w sobie jest bez sensu jak czytam rozpacz ludzi że tylko 10 megabitów im chodzi w telefonie i to prawdziwa tragedia.

Dodaj swoją opinię