Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Niektóre prepaidy Orange od wczoraj nie logują się do sieci

[Aktualizacja] Niektóre prepaidy Orange od wczoraj nie logują się do sieci

WitekT 15 Lipca 2012 10:36

0 0

Klienci prepaid Orange od wczoraj borykają się z poważnymi problemami. Karty SIM części z nich nie logują się do sieci, a dzwoniący na ten numer słyszą, że jest nieprawidłowy.



Ciągle diagnozujemy przyczynę, jest to najprawdopodobniej system billingowy - mówi TELEPOLIS.PL Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska dodając, że przeprasza wszystkich klientów za kłopoty, jakie ich spotykają.

Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że problem wyniknął w związku z pracami nad systemem billingowym, które trwały w zeszłym tygodniu.




[Aktualizacja 14:21]

Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że problem dotknął mniej niż co setnego, aktywnego użytkownika, czyli około 40 tys. kart SIM.

Klienci, których dotknęła awaria, na pewno dostaną od nas rekompensatę - powiedział TELEPOLIS.PL Wojciech Jabczyński.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 86
  • 0

    85. ~  2012-07-16 10:18:45  host: v03-15.opera-mini.net

    @84, od i całe orżnąć hahaha.

  • 0

    86. ~  2012-07-16 10:19:04  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    NIe miałem problemów dzwoniąc do numerów na kartę w orange, obawiam się, że Jabczyński da marną rekompensatę...

  • 0

    87. ~obiektywny  2012-07-16 10:20:40  host: cxr42.internetdsl.tpnet.pl

    Szanowni uzytkownicy - wiecej pokory i zrozumienia [zapewne Wy jestescie nieomylni i dzialacie ze snajperska precyzja ;)]- awarie zdarzaly sie i beda sie zdarzac dalej - nie bronie wcale sieci "Orange" - napewno naprawia w/w problem bowiem jak to w biznesie - problem = strata finansowe...

  • -1

    88. ~  2012-07-16 10:25:46  host: ip-78-30-103-135.free.aero2.net.pl

    Jabczyński rządam 7 dni nielimitowanych rozmów do Orange jako rekompensate.

  • 0

    89. ~  2012-07-16 10:30:19  host: z23-03.opera-mini.net

    88. A ja rządam byś się puknął w czoło!

  • 0

    90.  2012-07-16 11:00:31

    89 wg ciebie ta rekompensata jest wygórowana? Jak od tygodnia niektórzy nie mogą praktycznie dzwonić, bo pakiety nie działają, to uważam, że takie odszkodowanie to nadal mało...

  • 0

    91. ~tenen  2012-07-16 11:03:16  host: 213.216.109.178

    powinni każdemu doładować za 25 i dać do wykorzystania na miesiąc, albo 40zł do wykorzystania na siec Orange ;)

  • 0

    92. ~  2012-07-16 11:42:57  host: afu207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To zaskakujące, że dużo narzekających na Orange ludzi nie chce zmieniać swoich przyzwyczajeń :D

  • 0

    93. ~centertel  2012-07-16 11:57:46  host: public99163.xdsl.centertel.pl

    ja mam starego sima jeszcze z centertela z logo IDEA i takie się logują do sieci. mam tez z centertela internet. probuje jeszcze nakłonić BOK do tego aby zrobili mi skrzynke mailowa na domenie centertel.pl ale mowia`ze to niemozliwe, a na orange.pl nie chce. Drzewiej wszystko co z centertela było oznaczało prestiż i jakość. Oby Orange brał z nich przykład.

  • 0

    94. ~Dlgobogldlxlrvgo  2012-07-16 12:56:30  host: 89-73-204-103.dynamic.chello.pl

    Marku, to tak jak produktami spożywczymi... Po otwarciu opakowania, nadrukowany termin przydatności do spożycia już się nie liczy..

  • 0

    95. ~abc  2012-07-16 14:10:10  host: ip-37-209-139-145.free.aero2.net.pl

    dzis patrze na telefon w ktorym jest moj zapasowy orange free a tam karta sim nieaktywna!! jednak mnie dotknelo :/ ale po resecie telefonu juz sie loguje i przychodza smsy sprzed 2 dni

  • 0

    96. ~  2012-07-16 17:33:07  host: z29-11.opera-mini.net

    zmieniam zdanie o orange! Właśnie mi dali 15 zeta na konto główne za "niedogodności związane z dzienną gadką" ;)

  • 0

    97. ~  2012-07-21 17:45:21  host: 078088096087.lomza.vectranet.pl

    O proszę, jak niewiele trzeba niektórym do szczęścia. A ja w związku z zaistnieniem problemów wyłączyłem "gadkę" i uruchomiłem pakiet 1000 minut. I mnie nic nie dali, a nawet gdyby dali to i tak by te 15 pln nie wyrównało poniesionych strat w ciagu tych kilku dni!

  • 0

    98. ~  2012-07-21 17:46:23  host: 078088096087.lomza.vectranet.pl

    #88 - popieram! Te 15 pln to chyba jakiś żart!

  • 0

    99.  2012-07-21 19:36:26

    To może napiszcie ile kasy waszym zdaniem operator powinien wam oddać?

  • 0

    100.  2012-07-22 02:29:12

    100zł + bilet PKS

  • 0

    102.  2012-07-22 10:20:26

    To mamy już zarys oczekiwań, 105zł (łącznie z biletem pks 5zł). Czy 105zł was usatysfakcjonuje? :-D

  • 0

    103. ~koks  2012-07-24 11:09:25  host: 25.100.211.91.static.bait.pl

    Darmową wejściówkę do wszystkich szaletów w Polsce na 30 dni.

  • 0

    104. ~POPaki nie płaczą  2012-07-24 13:23:36  host: 80.50.133.230

    do #93, prawdy bliski jesteś, też lepiej wspominam czasy pierwszych lat IDEI - na kartę oczywiście:)

  • 0

    105. ~simplusowiec  2012-07-25 20:53:55  host: dynamic-78-9-73-220.ssp.dialog.net.pl

    sprawdzcie plusa tu nie ma zadnych awarii :)

Dodaj swoją opinię