Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] "neostrada tp 256" za niecałe 40 zł

[Aktualizacja] "neostrada tp 256" za niecałe 40 zł

WitekT 27 Sierpnia 2009 11:27

0 0

Od 27. sierpnia do 30. września obowiązywać będzie nowa promocja neostrady tp - Internet na dobry początek - w której promowana jest prędkość 256 kb/s.

Promocja to tania oferta dostępu do Internetu skierowana wyłącznie do nowych klientów neostrady tp, którzy w okresie jej obowiązywania złożą zamówienie na neostradę w opcji 256 kb/s na czas określony - rok, dwa lub 3 lata.

Umowa

1 rok

2 lata

3 lata

Abonament w 1., 2. i 3 .miesiącu

1 zł

1 zł

1 zł

Abonament w 4., 5. i 6 .miesiącu

39,89 zł

1 zł

1 zł

Abonament w 7., 8. i 9 .miesiącu

39,89 zł

34,90 zł

1 zł

Abonament przez resztę umowy

39,89 zł

34,90 zł

29,90 zł


Aktywacja - 49,99 zł. Ceny brutto (z VAT).




Promocja dostępna będzie w każdym planie telefonicznym z wyłączeniem planu tp socjalnego. Promocja Internet na dobry początek nie będzie aktywnie komunikowana zewnętrznie.

Zobacz: regulamin promocji Internet na dobry początek (plik .pdf; 31 kB).

[Aktualizacja] Oprócz regulaminu, który dodaliśmy, zmieniliśmy ceny promocji przy umowie na 3 lata. Za pomyłkę przepraszamy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 104
  • 0

    85. ~nick  2009-08-27 23:26:12  host: cen156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    19. WitekT - w takim razie po co te szopki z ograniczaniem do 256 kilo czy w ogóle jakimkolwiek ograniczaniem? Skoro pasmo jest najmniejszym kosztem to każdemu skazanemu na neostrade zsynchronizować linie na maximum technologiczne i niech wyciąga sobie tyle ile wytrzymuje linia.

  • 0

    86. ~  2009-08-28 00:48:21  host: p10-11.opera-mini.net

    78. W n95 spokojnie w czasie szczytu wyciągalem szybkość 540kb/s, w Playu, w Orange to ponad 300 leciało, łącze 256 to już prehistoria ;) tak dla jasności w kompie mam 2mb za 70zł przez wi fi, więc na fonie też śmigam z tej sieci ;)

  • 0

    87. ~ja  2009-08-28 03:25:05  host: chello089077073187.chello.pl

    kpina!!!

  • 0

    88. ~ja  2009-08-28 03:30:49  host: chello089077073187.chello.pl

    tepsa do odstrzału!

  • 0

    89. ~yamsha  2009-08-28 08:12:04  host: public16107.xdsl.centertel.pl

    22pln średnio miesięcznie to dobra stawka, może prędkość faktycznie nie powala ale nie wymagajmy cudów za takie pieniądze, przecież nie biorą tego osoby które chcą ściągać kilka filmów dziennie i grać po sieci w CS'a

  • 0

    90.  2009-08-28 09:31:31

    nick: dobrze wiesz, że to o wiele bardziej skomplikowana sprawa. I nie, łącza NIE SĄ za darmo, choć są bardzo tanie.

  • 0

    91. ~T~ Mobile  2009-08-28 09:47:52  host: 131.v51.interkam.pl

    Pff jakby dali 19 zł miesięcznie w umowie na rok to byłoby całkiem ok, ale TPSA musi przecież sobie klientów podoić ;)

  • 0

    92. ~brauni  2009-08-28 10:49:18  host: public25066.cdma.centertel.pl

    @yamsha Akurat do gier on-line, CS, CoD WoW to te 256 jest w sam raz ... w wyświetlaniu zwykłych stron www też różnicy wielkiej nie uświadczysz pomiędzy tym 256 kb/s a np 6Mb/s... nie każdy robi backup internetu na swoich Terabajtach ....

  • 0

    93. ~owl  2009-08-28 12:15:44  host: 80.54.46.74

    kablówka 2,3 Mb/s za 36zł

  • 0

    94. ~Niekumaty  2009-08-28 14:54:29  host: ip-213-17-201-42.netia.com.pl

    Nie mam jakiegoś strasznie roszczeniowej postawy, ale korzystanie z netu na 256kb to niezłą udręka. W telefonie korzystam z GPRSu i "wyciągam" jakieś 128kb, to się nadaje tylko do wapu. Załądowanie jakiejkolwiek "normalnej" strony www to masakra. Móicie, że kiedyś to wystarczało. Pewnie, ale kiedyś nie było flashów, javy i innych wynalazków. A strony zajmowały do 50kB, a nie półtora megabajta...

  • 0

    95. ~p  2009-08-29 03:28:04  host: public28959.xdsl.centertel.pl

    świetne brauni: nie każdy robi backup internetu na swoich Terabajtach .... DODAM rabczewska;) że jadę na 256/128 i tylko na videostrugach buforuję na kilkanaście sekund a później już leci. TP zainstalowało mi linię telefoniczną (28zl/mc) raz-dwa po włączeniu net (OranżFDom 34/mc) daje świetną jakość połączenia, niezrywalne i stabilne kiedykolwiek mierząc mam powyżej 98%, więc TP rządzi u mnie NA SOCJALNYM. Choć 40/mc+droższyAbo=przegięcie a nie promocja! i jeszcze coś - nie wszyscy mieszkają w blokach w betonowej dżungli i x operatorami wokoło.

  • 0

    96. ~Piotrek  2009-08-29 14:59:56  host: 77-253-90-90.adsl.inetia.pl

    m=Minimum 42,70 za abonament telefoniczny + 39,90 za internet na rok 256 kilo = >80 zł co miesiąc za to gówno - sorry wolę PLAYa 2 giga za 30 zł lub 5 giga za 40 zasięg jest prawie w całej Polsce i zapewniają 1 mega

  • 0

    97. ~brauni  2009-08-29 16:30:50  host: public53038.cdma.centertel.pl

    @Piotrek To pograj sobie w CS'a albo innego CoDa na tym swoim Play'u ..... Niektórzy nie rejestrują tylko wyników w www.speedtest.net albo torrentach ale używają netu do innych rzeczy. A strona www na pewno szybciej otworzy się na 256 po kablu niż na 1M po 3G/HSPA od Playa.....

  • 0

    98.  2009-08-30 13:21:45

    @79: wiadomo że do gier i voip będzie lepszy kabel 256 kb/s niż 1 mb/s mobilny bo tu się liczy głównie ping, natomiast odpal stronę na 256 a na 1 mb mobilnym, i szybciej wejdzie na mobilnym. Sam zrobiłem teraz test i przyciąłem swoje 2 mb do 256 kb/s i play wczytuje mi strony szybciej. Już pomijam że na 256 nie obejrzysz żadnego przesyły strumieniowego bo się wszystko ciągle buforuje. Na play oglądam filmiki bez problemu.

  • 0

    99. ~  2009-08-31 14:48:37  host: admr133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Smiech na sali jak juz oni cos wymysla to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac, co to za cena jest? 10 zl dokladasz i masz 1 mb w netii

  • 0

    100. ~d@rcio  2009-08-31 15:56:05  host: 86-49-n1.aster.pl

    ale kicha ta neostrada dla wiesniakow aster the best

  • 0

    101. ~pozdrawiam  2009-09-01 00:41:29  host: auy126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~ja: Weź pistolet i siebie odstrzel jednego trola będzie mniej.

  • 0

    102. ~pozdrawiam  2009-09-01 00:42:25  host: auy126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~d@rcio: po twoim kometarzu widać jakie buratwo ma aster.

  • 0

    103. ~marek  2009-09-01 14:44:14  host: bk138.internetdsl.tpnet.pl

    w Japoni mają łącza 100Mbit'owe i stać na nie przeciętnego obywatela. w PL łącze powyżej 1Mbit'a są rarytasem.

  • 0

    104. ~kubi4  2009-09-01 20:03:24  host: 195.116.104.10

    mam nieaktywne łącze w tp jak je aktywować żeby płacić 36,60 / mies bo chcę netię - w tp powiedzieli że takiej usługi nie ma

Dodaj swoją opinię