Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nadchodzą drugie urodziny Play

[Aktualizacja] Nadchodzą drugie urodziny Play

WitekT 2 Marca 2009 13:00

0 0
play urodziny2mNajprawdopodobniej w przyszłym tygodniu wystartują urodzinowe promocje w Play. Do sieci sprzedaży zaczynają docierać już pierwsze materiały promocyjne - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Play będzie promował m.in. abonament za 20 zł, w którym ma być dostępne nawet 6000 minut. Można przewidywać, że będzie to zapewne pakiet minut wewnątrzsieciowych, prawdopodobnie po 250 minut przez 2 lata umowy.

W czwartek, 5. marca, Play organizuje konferencję prasową, na której zostaną przedstawione wszystkie nowości. Nasza redakcja będzie obecna na tej konferencji.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 123
  • 0

    104.  2009-03-02 20:49:53

    ale zabawa, tam mms tu fotka z centrum handlowego i jaka agresywna dyskusja, mam tylko nadzieję, że ten starter fresh to nie fake, bo to wreszcie będzie bardzo sensowna i wyraźna dla wszystkich zmiana. Te wszystkie pakiety online i offline w postpaidzie sa tak pokrecone, że i tak klient sie gubi i kupuje tani telefon z reklamy

  • 0

    105. ~dzetex  2009-03-02 20:55:31  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Ja tam podchodze sceptycznie wg mnie jezeli bedzie tak jak na ulotce to pewnie tylko w najwyzszych abo lub cos takiego a i tak nie bedzie nic przechodzic na nastepny miesiac.

  • 0

    106. ~  2009-03-02 21:03:11  host: 80.51.91.252

    po raz kolejny szykuje się wielkie oczekiwanie, i pewno będzie wielkie rozczarowanie! :D wiele szumu plej robi, ale to na nic - era, plus i orange i tak mają lepszą ofertę

  • 0

    107. ~  2009-03-02 21:08:33  host: 80.51.91.252

    @0 darmowe rozmowy z niejakim wiecznie przynudzającym skalarkiem buhaha :D

  • 0

    108.  2009-03-02 21:12:34

    WitekT - a jest możliwość przejścia z abonamentu 50 zł + 20 gratis na ten za 20 zł ? wtedy mógłbym kartę wrzucić do szuflady i pożegnać P4,Zostałoby mi tylko 20 pln/miesiąc do płacenia:-)

  • 0

    109. ~orenżada  2009-03-02 21:12:41  host: public-gprs60490.centertel.pl

    Niech ktoś poda co trzeba ustawić w konfiguracji MODEMU BY DZIAŁAŁO EDGE A NIE GPRS. Mam 250 metrów od wieży a tu du.....????

  • 0

    110. ~  2009-03-02 22:09:53  host: f142-052.opera-mini.net

    @109 twoj terminal obsluguje edge?modemy powinny bo tele np se maja gprs i 3g.male predkosci w orange i edge w calym kraju?tak ale masz juz praktyke.ja na edge orange tydzien temu test dal60/25 kbs po20..dlatego jestem w plusie a czekam na hsdpa play;).mirekb

  • 0

    111. ~piyoter  2009-03-02 22:37:50  host: 195-205-94-12.pub.krusz-lan.pl

    Maciek, to telefon używa sie tylko do dzwonienia do dziewczyny, lub do 3 znajomych z jednej sieci? Do innych nie zadzwonisz, bo pakiet pakietem, a poza to już zadrogo? a potem puszczasz sygnały, co by oddzwonili? JAK JA NIE LUBIE TAKICH DUSIGROSZÓW!

  • 0

    112. ~nie.lubie.pleja  2009-03-02 22:41:22  host: 80.51.91.252

    plej i tak nie ma do zaoferowania nic ciekawego - W3 zapewnia lepszą ofertę :D

  • 0

    113.  2009-03-02 22:54:41

    ~ziomek13 - więc Ci powiem, ze mało widziałeś ;-) Ja dzwonię, sądzę zdecydowanie więcej iż Wy, zawodowo bardziej niż dla przyjemności - więc nie mam większego wyboru. Ale nie będę powtarzał tego co od lat powtarzam...

  • 0

    114. ~  2009-03-02 23:29:06  host: iei242.internetdsl.tpnet.pl

    piyoter.. umiesz czytać ze zrozumieniem ? przeczytaj może jeszcze 2 razy to co napisałem i może w końcu zrozumiesz.. bo nawet nie będę odpisywał na tak głupie komentarze.. nie ma się co zniżać..

  • 0

    115. ~  2009-03-03 02:27:23  host: 195-205-94-12.pub.krusz-lan.pl

    @114 ej panie przemądrzały... kogos wyzywasz od baranów, teraz mnie starasz sie obrazić... a pomyśl sobie ze może to twój post nie wniósł nic madrego do dyskusji...artykuł o nowej ofercie playa, a ty wyszukujesz mozliwe oferty od wszystkich opów i łaczysz je w jedną superofertę deprecjonującą ofertę playa. Napisz może jeszcze że ta "darmówka" kosztuje 20-30zeta, ze "kilku w sieci" też sie płaci i dopiero po kilkuset minutach zaczyna sie opłacać... ale Ty pewnie to wszystko wiesz i dalej bedziesz obrażac

  • 0

    116. ~ted  2009-03-03 09:44:37  host: dqc226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak dadzą te minuty zgodnie ze swoimi ostatnimi zwyczajami - tylko do Play i tylko na kilka miesięcy , oczywiście bez przechodzenia niewykorzystanych, to się okaże, że nic nowego nie wymyślili

  • 0

    117. ~Tyler  2009-03-03 12:29:13  host: adbm208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak ktos duzo dzowni w sieci - do rodziny, laski to taka oferta jest IDEALNA...

  • 0

    118. ~taktaktak  2009-03-03 13:02:28  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    A to hasło 20 zł i nawet 6000 minut może się okazać, że będzie najtańszy abo za 20 zł a w najdroższym 6000 minut do wykorzystania i tyle.....

  • 0

    119. ~fonik16  2009-03-03 14:18:41  host: apn-77-115-50-5.gprs.plus.pl

    dajcie juz szczegoly tego Fresza :D

  • 0

    120.  2009-03-03 14:56:50

    taktaktak: Moim zdaniem to najbardziej prawdopodobna opcja. Chodzi o wywołanie zaskoczenia. Nie kłamią w niczym tylko wymieniają atuty nowej oferty, a klient sam sobie winien, że kojarzy dwie różne rzeczy jako jedno.

  • 0

    121. ~shipwreck  2009-03-03 20:51:54  host: apn-77-113-157-183.gprs.plus.pl

    Przyznam szczerze, że od czasu do czasu udzielam się na forum. W obecnej chwili rewolucją będzie zaoferowanie w ramach ryczałtu nielimitowanych połączeń, smsów, transmisji danych etc w ramach ryczałtu miesięcznego. Myślę,że jego wysokość mogłaby wynosić od 100 do 200 PLN brutto. Ale na coś takiego jeszcze sobie poczekamy. W pracy używam Orange 160 i 5 darmowych numerów-prywatnie simplus-dużo w plusie i one play 65. Mieszczę się w 100 PLN miesięcznie, ale to z przyzwyczajenia, bo chciałbym doczekać w/w ryczałtu.

  • 0

    122.  2009-03-05 15:00:09