Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Motorola Defy, Nokia N8 i LG Swift w Play

[Aktualizacja] Motorola Defy, Nokia N8 i LG Swift w Play

Ringu 15 Grudnia 2010 12:12

0 0

16. grudnia Play wprowadzi nowe aparaty do oferty "na życzenie". Będą to Nokia N8 i Motorola Defy. Pojawi się także LG Swift - pierwszy telefon w ofercie operatora, który pracuje pod kontrolą systemu Windows Phone 7.

motorola defy Motorola Defy to dotykowy smartfon pracujący na Androidzie w wersji Eclair (2.1). Ma 3,7-calowy wyświetlacz o rodzielczości 480 x 854 pikseli, 5-megapiklelowy aparat fotograficzny z lampą błyskową. Główną cechą telefonu jest solidnie wykonana obudowa, która chroni urządzenie przed skutkami upadku czy zalania wodą. Więcej na temat tego telefonu pisaliśmy w tej wiadomości.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

nokia n8 N8 to flagowy smartfon Nokii działający na Symbianie^3. Urządzenie posiada 3,5 calowy wyświetlacz (360 x 640 pikesli) i aż 12-pikselową kamerę z optyką firmy Carl Zeiss i lampą ksenonową. Telefon niedawno był testowany przez redakcję TELEPOLIS.PL, o czym można przeczytać w tym artykule.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Przy okazji wprowadzania nowych modeli Play obniżył cenę smartfonu Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro w wybranych planach taryfowych.




Szczegółowy cennik wyżej wymienionych aparatów:
cannik play 15 gru

lg e900 Aktualizacja:
Rzecznik Playa na swoim blogu poinformował także, że wraz z Defy i N8 pojawi się w ofercie także LG E900 Swift 7, który działa na systemie Windows Phone 7. Jest to pierwszy model z WP7 dostępny w ofercie operatora.

Cennik aparatu:
play cennik swift 7

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~Sztywny  2010-12-15 12:37:05  host: 20.133.40.85

    a kiedy obniży cenę np. Wave'a S8500 w abo??? Obniży do końca roku....?

  • 0

    2. ~mk13  2010-12-15 12:43:50  host: evdo-78-30-76-226.subscribers.sferia.net

    Jakos po doswiadczeniach ze starszymi symbianiami jakos watpie w nowa wersje tego systemu. Gdyby do tej n8 wrzucili andka to byloby cos a tak szkoda kupowac :D

  • 0

    3. ~pytajnik  2010-12-15 12:58:25  host: 217.117.130.248

    Zastanawiające- motorola - jak coś może chronić przed upadkiem i wodą? przed skutkami upadku lub polania wodą to rozumiem, ale jeśli ten telefon jest fenomenem chroniącym przed upadkiem to przesyłam wyrazy szacunku :)

  • 0

    4. ~gros1k  2010-12-15 13:00:41  host: 89-72-9-87.dynamic.chello.pl

    oj na DEFY czekałem i to długo, dostępność na pewno koło lutego, ale to bez różnicy, bo i tak nie warto brać modeli z tego roku bo mają wadę fabryczną - głośnik przestaje działać

  • 0

    5. ~  2010-12-15 13:08:51  host: user-46-113-211-155.play-internet.pl

    @3 - Panowie z Telepolis pewnie mają TVP Kultura i znowu zaczęli oglądać serial Goście :D i tak się im teraz zajączkuje.

  • 0

    7. ~  2010-12-15 13:44:40  host: 51.54.51.80.easy-com.pl

    sam masz słaby "zasieng" ale polszczyzny. A co do Play uważam , że przynajmniej w lubuskim ma lepszy niż Orange. jakby tak jeszcze zeszli do 49, lub 1 zł z Nokią E52...

  • 0

    9.  2010-12-15 14:18:22

    Jest pierwszy telefon z Windows Phone 7.

  • 0

    10. ~  2010-12-15 14:47:32  host: z15-11.opera-mini.net

    A gdzie LG Optimus One? Ten model ma szanse byc najlepiej sprzedajacym sie smartfonem z Androidem w historii. W Polsce na razie jest tylko w Orange.

  • 0

    11.  2010-12-15 14:56:51

    O LG p500 zapomnieli oczywiście...

  • 0

    12.  2010-12-15 15:45:25

    Nokia N8 w play bez aktywacji tańsza o 100 zł jak w sklepie Nokia.

  • 0

    13.  2010-12-15 16:13:21

    uzer: masz nieaktualne dane. Cena jest juz ta sama. Pytanie: czy N8 bedzie brandowana?

  • 0

    14.  2010-12-15 21:18:32

    matteo@ musieli niedawno obniżyć.

  • 0

    15.  2010-12-15 23:16:07

    Uzer: ztcp w poniedziałek.

  • 0

    16.  2010-12-16 00:24:53

    O, fajne nowości w PLAY, Defy i Swift. Zakup N8 natomiast to w pewnym sensie paranoja :).

  • 0

    17. ~Daro  2010-12-16 15:36:23  host: 195.116.177.60

    Nie znam symbiana, ale już wiem z doświadczenia że android jest do bani. Zwiększa koszty utrzymania i ma swoje ograniczenia. Przeciętny użytkownik ma kłopoty z właściwą obsługa tego telefonu. W dodatku mój fonik w ciagu 5 miesiecy 4 razy sie zwiesił i czasem ma problem z rozruchem z "uspienia".Jestem zdecydowanie za fonami bez systemów operacyjnych. Sa prostsze i mnie zawodne

  • 0

    18. ~blady.felix  2010-12-16 17:41:16  host: 169-dzi-8.acn.waw.pl

    @17. Są prostsze, bo do niczego się nie nadają. Jak się kupuje low-enda z Androidem to nic dziwnego, że się zawiesza. Jak się kupuje Androida to myślący użytkownik wie, że trzeba dokupić paczkę danych. Problemy z obsługą to mają chyba ludzie, którzy nie potrafią myśleć.

  • 0

    19. ~tosiek  2010-12-16 19:25:32  host: 217.96.32.251

    zaszedlem dzis do salonu zeby kupic n8 a tam mi powiedziano ze tych telefonow jeszcze nie ma fizycznie tylko na papierze.....czy to mialo byc smieszne?? ile trzeba nedzie jeszcze czekac na nokie n8 w play, w sensie fizycznym;D

  • 0

    20. ~dzadzo  2010-12-17 10:43:39  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    w plusie te telefony sa duzo tansze dla klientow przedluzajacych umowe , play wkoncu traci dystant do konkurencji, kasy brak z UE I NARA

  • 0