Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Mordor bez prądu

[Aktualizacja] Mordor bez prądu

orson_dzi 13 Lutego 2018 11:02 Aktualizacja: 13 Lutego 2018 12:30

4 2

prad

Awaria prądu odcięła biurowce przy ul. Domaniewskiej, w tym biuro obsługi Virgin Mobile. Jeśli chcesz skontaktować się z operatorem - zalecamy cierpliwość.

Problemy z dostawą energii elektrycznej mają podobno aż trzy dzielnice Warszawy. Awaria zasilania w biznesowym centrum Warszawy, to nie tylko problem dla pracujących tam osób, ale też dla klientów szeregu firm. W przypadku usług telekomunikacyjnych, przerwę w działaniu biura obsługi klienta zgłosił nam Virgin Mobile. Awaria dotknęła m.in. budynek, w którym mieści się CMOK (Centrum Miłej Obsługi Klienta) Virgin Mobile. Chwilowo może to powodować problemy z kontaktem z operatorem. Awaria nie ma żadnego wpływu na działanie usługi telekomunikacyjnych.

Z naszych ustaleń wynika, że awaria dotyczy większego obszaru Warszawy w tym, m.in. kompleksu biurowców na Domaniewskiej. Niestety nie możemy uzyskać od RWE informacji kiedy awaria zostanie usunięta. W chwili obecnej nie działa nasze centrum obsługi klienta, natomiast wszelkie usługi dla klientów działają bez zarzutu - przekazał nam Mateusz Piotrowski, z biura prasowego Virgin Mobile Polska.




Jak informuje Radio ZET awarii uległy stacje elektroenergetyczne na Stegny i Cybernetyki.

Aktualizacja

Jak wynika z naszych informacji, awaria została już usunięta. CMOK Virgin Mobile działa na pełnych obrotach.

Źródło tekstu: Radio ZET; wł     

Dodaj do:

Tagi: cmok | virgin mobile

w sumie: 30
  • 1

    11. ~  2018-02-13 12:19:19  host: 77.111.246.15

    Dzwońcie na 991 to automat Wam powie kiedy skończy się awaria. ;)

  • 1

    12.  2018-02-13 12:30:56

    CMOK już działa. Bardzo fajnie Virgin z nami się komunikuje, od razu zadzwonili, uprzedzając pytania o awarię i dodatkowo dali znać, gdy prąd wrócił.

  • 1

    13. ~Alienus  2018-02-13 12:32:28  host: 212.160.183.1

    Totalna awaria T-mobile we Wrocławiu i okolicach. Połączenia głosowe nie działają.

  • -1

    14. ~ja  2018-02-13 12:38:47  host: 031011131040.dynamic-zab-06.vectranet.pl

    LuiN: CMOK działa? naprawdę dziwne!- ale niech nie będą tacy ofiarni!!! Kilkadziesiąt telefonów do nich- nie odebranych. Kilkanaście maili- bez odpowiedzi. Teraz to mnie mogą polubić- już mnie tam nie ma od 3 miesięcy. Łaski bez!!! Ktoś z Kolegów wysyłał mnie żeby na FBooku zgłosić awarię- ale czy cały CMOK zamiast pracować to siedzi na Facebooku??? Ja tam konta nie mam i nie mam zamiaru zakładać O!!!

  • 0

    15.  2018-02-13 12:51:42

    Nie mają tam UPS-ów ani zasilania awaryjnego??!!?? Sero qrvva?!?!?!

  • -1

    16. ~  2018-02-13 12:57:38  host: ip-5-172-255-15.free.aero2.net.pl

    A to coś nowego? Dziewoja działa tak, jakby tam prądu nie było przez cały rok.

  • 0

    17. ~maniek  2018-02-13 13:01:23  host: host-550b55a2.sileman.net.pl

    Co za amatorszczyzna :-/ Nie wiem jak inne BOKi, ale w UPC jak biurowiec straci napięcie to są odpalane agregaty i BOK działa tak jak zwykle. Firma w której teraz pracuje (mała ok 60 osób, nie związana z telekomunikacją) nawet ma podtrzymanie do 15h na wypadek braku napięcia. Także co to za jakiś syf jest ten Virgin?

  • 2

    18. ~Lumia 925  2018-02-13 13:19:31  host: iac174.internetdsl.tpnet.pl

    LUIN ogarniecie może jakieś info co z awarią w T-Mobile?

  • 0

    19. ~ja  2018-02-13 13:25:26  host: 031011131040.dynamic-zab-06.vectranet.pl

    No jasne! najlepiej dawać minusy za brak hymnów pochwalnych dla Virgina. Niech mnie CMOK-ną!!!

  • 0

    20. ~~`  2018-02-13 13:28:44  host: aebk61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Virginowe CMOK kuleje od jakiegoś czasu. Jest coraz gorzej

  • 0

    21. ~Marry_Ann  2018-02-13 13:31:44  host: 78-11-89-118.static.ip.netia.com.pl

    T-mobil to szwabska sieć. żydy szwabom zabrali prąd w ramach rekompensaty za II WW.

  • 1

    22. ~MQ  2018-02-13 14:04:19  host: public-gprs358330.centertel.pl

    Spóźniłem się na rozmowę i prace przez te awarię. Miałem w ogóle po drugiej stronie miasta ale tramwaj 4 jechał z Mordoru i przez tę awarię linia nie kursowała...

  • 0

    23.  2018-02-13 14:14:45

    To juz lepszy Play bo ma zasięg 4 sieci a nie tylko Teuer-Mobile :)

  • 0

    24.  2018-02-13 14:25:59

    @18, Lumia 925 - nie zauważyłem Twojego wpisu, news o problemach z T-Mobile powstał już, przed chwilą biuro prasowe operatora przekazało nam, że utrudnienia we Wrocławiu zostały już usunięte.

  • 0

    25.  2018-02-13 15:36:31

    Awaria prądu, a nie zasilania? To medium przesyłkowe może mieć awarie?

  • 0

    26. ~CaIIm7 008  2018-02-13 16:11:55  host: a04-03-02.opera-mini.net

    Wystarczy wcisnąć jeden guziczek, a pół miasta zostaje bez prądu
    :-)

  • 0

    27. ~Rock  2018-02-13 16:36:53  host: a25-05-11.opera-mini.net

    Chiciaż przez chwilę największe współczesne Centrum Wyzysku nie działało.

  • 1

    28. ~Ewr  2018-02-13 17:16:09  host: public-gprs356545.centertel.pl

    Jeśli czekają na informacje od RWE to się nie doczekają. Trzeba dzwonić do innogy

  • 0

    29. ~  2018-02-13 19:21:45  host: a29-02-09.opera-mini.net

    CMOK od kilku miesięcy działa tak jakby notorycznie byli pozbawieni pradu

  • 0

    30. ~zenON  2018-02-13 20:49:01  host: public-gprs383326.centertel.pl

    Współczesny człowiek jest całkowicie uzależniony od elektryczności, nie ma prądu > śmierć jest blisko... A pomyśleć że w moim domu prąd podłączyli 60 lat temu...

Dodaj swoją opinię