Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Mniej Internetu w pakietach Orange na kartę

[Aktualizacja] Mniej Internetu w pakietach Orange na kartę

orson_dzi 4 Kwietnia 2018 08:25 Aktualizacja: 4 Kwietnia 2018 11:27

8 14

orange logo

Orange zmniejsza ilość Internetu dostępnego w pakietach rozmów i SMS-ów bez limitu do wszystkich oraz GB.

Zmiana obowiązuje od 4 kwietnia 2018 roku. Dotyczy ona pakietów dla nowych klientów oraz tych ze stażem do 1 roku. Dotychczas mieli oni dostępny pakiet 15 GB. Został on zmniejszony do 10 GB. Zmiana dotyczy pakietu za 12 zł na 7 dni i pakietu za 25 zł na 31 dni w wersji jednorazowej.




Bez zmian pozostają pakiety dla klientów z wyższym stażem - 17 GB w okresie 1-3 lat i 20 GB przy staży powyżej 3 lat.

Aktualizacja

Mniejszy pakiet dotyczy wyłącznie usługi w wersji jednorazowej. W wersji cyklicznej pozostaje bez zmian.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | orange na kartę

w sumie: 49
  • 0

    30.  2018-04-04 13:17:05

    dlatego w dzisiejszych czasach lepiej mieć abo, moim skromnym zdaniem :)

  • 0

    31.  2018-04-04 13:22:31

    @30 dlaczego? Wersja cykliczna zostaje bez zmian a różni się tylko konto z którego ściągają pieniądze. Każdego 2giego mies (w przybliżeniu) z konta na karcie schodzi mi 25zl i praktycznie nic więcej nie potrzeba (nie używam MMS).

  • 0

    32. ~///  2018-04-04 13:22:45  host: public-gprs372913.centertel.pl

    30 - Dobry pomysł, 65% klientów też tak podobne uważa.
    Karta z cyklicznym pakietem, również jest dobrym pomysłem.

  • 0

    33. ~mm  2018-04-04 13:35:33  host: 131.228.32.166

    Ci którzy przenieśli numer nadal będą dostawać 35 GB?

  • 0

    34. ~///  2018-04-04 13:54:30  host: public-gprs372913.centertel.pl

    33 - Jak na razie tak będzie, dopuki sami nie zrezygnujemy z odnawiania się pakietu.

  • 0

    35. ~hm  2018-04-04 13:59:29  host: user-94-254-178-211.play-internet.pl

    30@ Tak, dopóki operator nie wpadnie na pomysł by albo podnieść kwotę abo o 5zł albo zmniejszyć ilość minut w usłudze patrz pakiety rozmów za granicę z t-mobile i playa. Dlatego karta lepsza,bo jak oferta się psuje to zmieniasz opa bez zobowiązań kar itp.

  • 2

    36.  2018-04-04 14:22:24

    zaczyna się przycinanie internetu - nadajniki się zapychają więc trzeba jakoś się ratować, z jednej strony kasiurę z play ładnie jest przytulać z drugiej strony swoim klientom trzeba kurek przykręcić aby zrobić miejsce dla fioletowych, na razie w wersji jednorazowej a za chwilę przytną kolejne pakiety i bonusiki.
    Poza tym orange osiąga paranoję - odpaliłem bonus 20Gb na 20-lecie i wykorzystałem 15Gb w 1 czy 2 dni i mi de-bi-** zablokowali SIM z powodu nadużycia art 18 reg orange na kartę! czaicie??? ja już nie ogarniam tego pomarańczowego gó***

  • 0

    37. ~  2018-04-04 16:01:16  host: 178235179110.unknown.vectranet.pl

    paolo - u mnie to samo na jednej karcie sim, nagle utraciłem sygnał i na ekranie ''karta sim niezarejestrowana'' , poszła reklamacja na inforlinii i nadal czekam na odblokowanie, karta sim kilkuletnia, żadna nówka nabita gigabajtami z allegro, a tu takie coś, stały klient to zawsze śmieć i złodziej na to wyglada

  • -1

    38.  2018-04-04 16:10:47

    to na pewno przez Play ;D

  • -1

    39.  2018-04-04 16:50:19

    Pakiet danych ulega obniżeniu z 15 GB do 10 GB tylko dla użytkowników ze stażem do 1 roku, którzy korzystają z pakietów jednorazowych. W usłudze cyklicznej wszystko pozostaje po staremu tj. pakiet wynosi 15 GB. Bez zmian pozostaje oferta "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer". Tam zarówno w pakietach jednorazowych i cyklicznych pozostaje 35 GB. Warto dodać, że w ofercie dla przenoszących z każdym odnowieniem usługi cyklicznej pakiet podstawowy wzrasta o 1 GB tj. w drugim miesiącu dostajemy 36 GB, w trzecim - 37 GB itd.

  • 0

    40. ~///  2018-04-04 16:59:08  host: public-gprs372913.centertel.pl

    37 - Karta z allegro, pewnie będzie kłopot.

  • 0

    41.  2018-04-04 17:14:16

    @36 paolo, bez przesady z tym przycinaniem internetu. Poniżej moje wyniki z Wrocka:
    http://tlp.is/gwx
    http://tlp.is/gwy
    http://tlp.is/gwz
    http://tlp.is/gx0

  • 0

    42.  2018-04-04 17:25:30

    @36 Nie przesadzaj. Roaming krajowy to tylko 5-15% ruchu Playa. W dodatku rozdzielony na 3 sieci. Co tam ma ci się zapchać w tym Orange od może w porywach 1 miliona fioletowych sim?

  • 0

    43. ~Hans  2018-04-04 17:41:18  host: public-gprs351602.centertel.pl

    @41 - rzuciłem okiem na Twoje wyniki (na jeden) WRZESIEŃ 2017 ;) zrób teraz i wstaw !

  • 0

    44.  2018-04-04 17:53:59

    @43 Hans - a widziałeś ostatni sprzed 2 dni? Wyniki przeczą wpisowi @36.

  • -1

    45.  2018-04-04 23:22:40

    @39. Nieprawda. Zmiana dotyczy wersji jednorazowej pakietów także dla przenoszących numer. Zresztą to właśnie napisałem w mailu do redakcji (daj cynk), ale nie postanowiono wykorzystać tych informacji.

  • 0

    46.  2018-04-05 01:00:56

    @45 Blank - w momencie, gdy pisałem komentarz #39 na stronie Orange zmieniony był jedynie regulamin dla usługi z pakietami jednorazowymi dla standardowej oferty, tak więc była to prawda! Regulamin w przypadku pakietów jednorazowych dla przenoszących numer został zmieniony później! Za kilka godzin może się okazać, że wszystko będzie "nieprawdą" jeśli Orange nadal będzie kombinować z kolejnymi regulaminami.

  • 0

    47. ~Tt  2018-04-05 09:12:13  host: nat36.merinet.pl

    To z okazji ich urodzin.

  • 0

    48.  2018-04-05 12:58:32

    @ 44 - nie wiem jak u Ciebie - u mnie 800m do jednego nadajnika Orange i 300m do drugiego nadajnika, LTE szarpie jak diabli, prędkość od 5Mb/s do max sporadycznie 20Mb/s - stabilnie za to działa HSPA+ z osiągami ok DL 20-22Mb/s. Testowałem wiele razy i to na nju mobile internetowy jak i na nieszczęsny pakiecie 20Gb z urodzin po którym zablokowali mi kartę sim jako naduzycie. Za to teraz LTE play mi lepiej działa na swoich nadajnikach i to już nie tylko w miejscu zamieszkania ale generalnie w świeta testowałem w trasie i nawet na szczątkowym zasięgu 4G spokojnie DL 8-10Mb/s szło przy UL nawet większym niż DL

  • 0

    49. ~pinokio  2018-04-06 20:18:40  host: 188.146.242.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Kolejny Janusz von Pukizdefekatora, który pisze póki po niemiecku.

Dodaj swoją opinię