Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Migracja do Simplusa z abonamentu

[Aktualizacja] Migracja do Simplusa z abonamentu

WitekT 14 Czerwca 2007 22:19

0 0
W końcu po wielu miesiącach za konkurencją, Plus pilotażowo uruchomił możliwość migracji z postpaida do prepaida.

Konwersja będzie dokonywana do taryfy Easy dla tych klientów, którzy nie dają się zatrzymać w ofercie postpaid. Nie jest ona dostępna dla HLR-ów 2x, 4x, 6x oraz 8x - ale z nich można zmigrować do HLR-ów 9x, a wtedy konwersja powinna się udać.

W ramach ciekawostki, schemat migracji między HLR-ami.
simplus hlrm



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 57
  • 0

    38.  2007-06-15 09:56:09

    WitekT, a teraz pytanie: co z HLR nr 25? Kiedyś taki widziałem i na podstawie tego schematu nie widać na jaki go wymienić :)

  • 0

    39.  2007-06-15 10:07:47

    Kaczy: a nie wiem... ;)

  • 0

    40.  2007-06-15 10:13:32

    WitekT, należy odjąć 5 i postąpić wg schematu jak dla karty HLR 20. Niby banalne, ale kilkanaście minut zajęło mi ustalanie tego schematu :)

  • 0

    41.  2007-06-15 10:27:14

    Pewnie znając życie będzie to możliwe w Salonach Firmowych :P ***Kaczy - ustaliłeś to w ZWS? Dalej czeka się długo na połączenie? bo dużo ludzi stamtąd odeszło.

  • 0

    42.  2007-06-15 10:29:23

    Bartplus, ostatnio na połączenia czeka się minimum 10 min. No chyba, że masz farta i jest tzw. "wolna linia" to potrafi Cię połączyć po paru sekundach :)

  • 0

    43. ~reboot  2007-06-15 10:30:32  host: eob146.internetdsl.tpnet.pl

    24 czerwca konczy mi sie umowa i numer bedzie przenoszony do Tak-Taka. A potem z Tak-Taka do Simplusa... i ten news mnie niezmiernie ucieszyl. Czy jest to juz mozliwe, zeby przeniesc swoj numer juz teraz? Co mam zrobic? Bo 10 dni mi zostalo...

  • 0

    44.  2007-06-15 10:44:35

    Kaczy- a to widzę, że się polepszyło, bo jak gadałem z kolegami z salonu to czekali nawet po 30 minut. Gdyby punkty pracowały na takiej aplikacji jak Salony to połowy tych połączeń, by nie było.

  • 0

    45.  2007-06-15 15:33:30

    Powiedzcie, jak można dokonać takiej zmiany, telefonicznie czy osobiście, oraz czy muszę odwieszać numer (mam go zawieszonego)

  • 0

    46. ~reboot  2007-06-15 15:49:07  host: eob146.internetdsl.tpnet.pl

    Zaglada tu ktos ?? :D Juz od jakiegos czasu molestuje konsultantow na 2699 o migracje abo -> sim+ ale nikt nic nie wie :) a termin przenosin do Tak Taka zbliza sie nieuchronnie ;) Ludzie blagam o informacje o tej ofercie...

  • 0

    47.  2007-06-15 15:51:30

    widocznie uciekaja im abonenci skoro po tak dlugim oporze zgadzaja sie na takie przejscie ...

  • 0

    48.  2007-06-15 16:55:41

    Ale pilotaż dotyczy pewnie wąskiej gruoy klientów. Powinni to umożliwić wszystkim abonentom.

  • 0

    49. ~k800i  2007-06-15 18:54:32  host: c66-34.icpnet.pl

    Ja walczylem z plusem chyba z miesiac i dali w koncu SE k800i mi za 100 zyla przy abonamencie kubali 100 a zatem obizyli cene o 400 zyla....

  • 0

    50. ~reboot  2007-06-15 19:13:44  host: eob146.internetdsl.tpnet.pl

    Bylem w salonie, odwolalem wypowiedzenie z przeniesieniem i zlozylem nowe wypowiedzenie :) (tak mi na 2699 kazali) i juz nie 25 czerwca, ale 25 lipca zostane przeniesiony do Simplusa :) Bez zadnych oplat :)

  • 0

    51. ~ciemniak  2007-06-15 19:44:51  host: ip-81-210-22-235.netia.com.pl

    o co chodzi z tymi HLRami, Co to jest i czemu sie migruje badz nie?

  • 0

    52. ~spellcaster  2007-06-16 18:31:16  host: 212.122.223.68

    "W końcu po wielu miesiącach za konkurencją" - powinno być "po wielu latach za konkurencją"

  • 0

    53.  2007-06-17 13:01:27

    generalnie, to zrobili wielki prezent dla osób planujących przeniesienie numeru do innej sieci, bo wiadomo że z pre-paida numer jest szybciej uwalniany - tydzień po pobraniu opłaty za przeniesienie... i gotowe ;) a tak to z abonamentu trzeba czekać aż faktycznie sprawdzą że nie ma żadnych zaległości wobec sieci ;)

  • 0

    54. ~nikle  2007-06-17 21:36:25  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    ani simplus ani abonament

  • 0

    55. ~Adi  2007-06-19 14:16:08  host: ip-81-15-216-51.unregistered.net.telenergo.pl

    Woow to sie obudzili - ja pamietam jak z 5 lat moja mama przechodzila z abonamentu ery do tak taka

  • 0

    56. ~titq  2007-06-20 21:42:55  host: 87-205-228-249.adsl.inetia.pl

    phi, w rzeczywistosci to wyglada tak, ze ktos kto zlozyl rezygnacje i zostanie odpowiednio "zakwalifikowany" przez Plusa otrzyma info, ze jego numer zostanie przeksztalcony w wersje prepaid. we wnioskach o rzygnacje niema mozliwosci zadeklarowania checi przejscia do simplusa

  • 0

    57. ~Marass  2007-06-26 20:54:25  host: swiader1.e-cho.eu

    Fajnie, ja osobiście chętnie przejdę na simplusa po zakończeniu umowy czyli już za miesiąc :) tylko czy wystarczy na drugi dzień po wygaśnięciu umowy doładować konto kwotą 30 zł? W salonie wniosek został wysłany o zerwanie umowy :)

Dodaj swoją opinię