Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] "Mega doładowanie" w TakTaku

[Aktualizacja] "Mega doładowanie" w TakTaku

WitekT 23 Marca 2010 18:15

0 0

Od 24. marca do 28. kwietnia trwa promocja, w ramach której użytkownicy TakTaka i TakTak Fona przy jednorazowym doładowaniu konta kwotą co najmniej 50 zł, mogą otrzymać bonusowy pakiet 100 minut. Wystarczy, by zainteresowani wysłali, w ciągu 5 dni od doładowania, kod *106#.

Dodatkowe minuty można wykorzystać na rozmowy w sieci Era oraz do sieci stacjonarnych. Pakiet minut zostanie dodany do konta w ciągu 5 dni od wysłania kodu i będzie ważny przez 30 kolejnych dni. Minuty będą rozliczane przed zgromadzoną na koncie kwotą oraz Erajednostkami. W każdej chwili można sprawdzić ilość minut z pakietu za pomocą kodu *103*3#. Z promocji można skorzystać jeden raz w czasie jej trwania.




Zobacz: regulamin promocji Mega Doładowanie (plik .pdf; 174 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 74
  • 1

    55. ~lee  2010-03-24 13:18:58  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    era pobija jakiś rekord tą promocją :P

  • 1

    56. ~lol  2010-03-24 13:31:31  host: beq153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    można doładować play przez http://doladowania.playmobile.pl/ dostaje się 10% gratis do wykorzystania do wszystkich. Za 5zł można kupić i pakiet 100 minut na stacjonarki i w sieci

  • -1

    57. ~colargol  2010-03-24 13:51:30  host: cou246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie sądzę, aby to był jedyny pomysł na wiosnę w TT. Teraz zachęcają do doładowania za 50 pln (w sumie opłacalne, bo 3msce przedłuża), zobaczymy co nastepnie wypromują

  • 2

    58.  2010-03-24 13:58:38

    wlo (44) - Zmienić, to można z powodu obecnego całokształtu oferty Tak Tak. Ta promocja jest tylko kolejnym gwoździem do trumny i dowodem na to, że głębsza poprawa tego pre-paidu nie jest w interesie Ery. I właśnie też dlatego niektórym nudzi się już samo narzekanie, przenoszą więc numer do innej (dla nich lepszej) sieci. A to, że ktoś jest w innej sieci, to jeszcze nie oznacza, że nie może ocenić oferty Ery i porównać jej do tej z której obecnie korzysta.

  • 1

    59. ~MaRiO  2010-03-24 16:07:46  host: static-68-219.is.net.pl

    nie wiem czy ktos juz pisal o tym czy nie.. ale w HEYAH jest tez ta promocja co w TT wlasnie dostalem sms'a od HEYAH! pozdro :))

  • -2

    60.  2010-03-24 16:21:46

    jojo - nie wydaje mi się... Nie ma nowej marki prepaid Ery, do której mogliby zmigrować taktakowcy, a nie wierzę, że jest w interesie tracić użytkowników ;-) Po prostu tak kształtują ofertę jak widzą z ruchu. To, że pojedynczy użytkownicy inaczej niż większość użytkuje telefon, nie znaczy, ze pod nich robi sie ofertę - to jest oczywiste, wiesz to Ty i inni, ale nie chcecie tego do wiadomości przyjmować. Ja inaczej niż większość abonamentowców korzystam z telefonu, jednak przjmuję to co jest w standardowej ofercie dla mojej "grupy" bez wydziwiania. No - chyba, że samo zadzwonią z ofertą zakupu super komputera czy internetu - oczywiście o tym, że wiąże się to z kolejną aktywacją mówią na końcu - to ich przepytuję, co do obecnej oferty są w stanie zaproponować? Zwykle mówią, ze nie w tym dziale pracują ;-) Nie dziwię się - prefiksy mam z całej Polski, co oznacza, zę zwykli sprzedawcy szukają zarobku. Hmmm... W sytuacji gdy to miesięczna promocja jest, spodziewacie się podwójnego albo potrójnego dołądowania? Nie wierzę... Co więcej - coraz bardziej jestem przekonany, że to może być zastąpienie tamtych okresowych promocji. Chociaż kto to wie? Z nimi nic nie wiadomo nigdy.

  • 0

    61.  2010-03-24 16:23:33

    jojo - oczywiście, ze może! sam to zawsze robię - oceniam kolejne oferty w odniesieniu do moich potrzeb! nie zastanawiam się nad "obiektywną" opłącalnością oferty, bo wg mnie takiej oceny nie ma i być nie może. Zawsze jest "czynnik" KONKRETNEGO użytkownika/klienta!

  • 1

    62. ~  2010-03-24 16:55:28  host: t15-08.opera-mini.net

    @53: To w TT najpierw była ta promocja, podobnie zresztą jak i podwojenie najpierw było w TT. A teraz promocja też jest na miesiąc, tylko był tutaj mały błąd :-) Co nie zmienia faktu, że taka jednorazowa promocja jest do bani. Jakby to było w standardzie do doładowania to byłoby ok.

  • 2

    63. ~znawca  2010-03-24 17:07:59  host: chaos.tpnet.pl

    @61. wlo, świetnie że próbujesz poznawać oferty innych sieci komórkowych niż twojej ulubionej, ale w dyskusji dotyczącej porównania taryf, przy podejściu subiektywnym, pojawia się problem rzetelności. Przykładowo: ktoś może twierdzić, że 4-6 godzin miesięcznie rozmawia w Plusie a do innych sieci tylko 15 sekund to nie ma mocnych ale żadna oferta innego operatora nie zapewni mu lepszych warunków. Tak przy okazji. Przypomniało mi się, iż twierdziłeś że przejdziesz do pierwszej sieć, która zaoferuje tobie rozmowy do wszystkich w okolicach 10gr netto i darmowe rozmowy w sieci (i zdaje się także na stacjonarne). Ja znam taką ofertę, ale wątpię abyś w ogóle miał zamiar zmieniać własnego operatora ;).

  • 1

    64. ~mcluki  2010-03-24 17:19:49  host: chello089076180247.chello.pl

    Promocja jest też w Heyah tylko tam aktywuje się ją już od 30zł. Regulamin dostępny na stronie Heyah.

  • 1

    65. ~netr  2010-03-24 17:24:24  host: 87-205-170-187.adsl.inetia.pl

    Zależy od profilu dzwonienia prawda. Jeżeli ktoś używa TT do dzwonienia po sieci to jest bardzo dobry bonus. Nie dość że 10% gratis przy doładowaniu z sieci to jeszcze te minuty. To się zawsze przydaje i trochę oszczędza kapitał.

  • 2

    66.  2010-03-24 17:54:29

    wlo (60, 61) - A co mam przyjmować? Wiem o tym doskonale. A pod kogo robi się ofertę, jak nie pode mnie potencjalnego użytkownika sieci? Ja też nim jestem. Jeżeli jednak widzę, że sieć konstruuje ofertę w taki sposób, aby jedynie "była", a korzyści z nich są marne, to zwyczajnie przenoszę się tam, gdzie mają (według mnie) ofertę "bardziej" dla ludzi, niż ta z której korzystałem dotychczas. Jasne, że ofertę ocenia się RÓWNIEŻ według swoich potrzeb, jednak moim zdaniem nie wyklucza to też obiektywnego porównania podobnych (lub takich samych usług) w rożnych sieciach. Te dwie oceny powinny się uzupełniać.

  • -2

    67.  2010-03-25 08:22:55

    ~znawca - no to jest właśnie wyjątkowo rzetelne porównanie - jeśłi chcesz, zebm Tobie rzetelnie porównał - daj mi billingi powiedzmy z ostatniego półroku - też Ci solidnie i rzetelnie porównam! Ile razy mam powatarzać? W ostatnim poście po raz kolejny to powiedziałem - nie ma obiektywnej oceny ofert i - co ważniejesz - nikomu tak naprawdę to nie jest potrzebne! Co najwyżej daje orientację co do opłacalności. Dopóki nie będzie płaskiej stawki u każego z operatorów (tylko i wyłącznie to jest podstawowym kryterium), dopóty nie będzie można mówić o obiektywnym porówaniu ofert! Nie sądzę bym coś takiego powiedział - jeśli już to te stacjonarne były bezwzględnie a darmowe w sieci fakultatywnie ;-) Oraz (!), że musiałaby być to lepsza od takiej jak mówisz oferta - bo to, albo prawie to, mam teraz - po co więc zmieniać? Tak mogła brzmieć moja wypowiedź. Ty oczywiście wątpisz w porzucenie mojej sieci mimo, ze jest alternatywa - w reklamach jest pytanie - płacę tyle samo, po co więc zmieniać?

  • -3

    68.  2010-03-25 08:24:35

    jojo - to super! Mam tylko prośbę - jeśli mówisz (to do innych też kieruję) o sobie to nie mówi innym, że są głupi albo źle robią, ze nie korzystają z oferty, któa Tobie odpowiada ;-)

  • 1

    69. ~znawca  2010-03-25 10:42:52  host: chaos.tpnet.pl

    @67. wlo, dziękuje za chęć pomocy, ale obejdę się bez niej. Poza tym biling, szczególnie za pół roku, tobie niewiele powie o moim profilu dzwonienia, gdyż ostatnio ulegał on częstym modyfikacjom. Najpierw wydzwaniałem ok. 50-65% minut na stacjonarne (jeszcze wcześniej mniej więcej tyle dzwoniłem do Ery), ale teraz po aktywacji Stanu Darmowego i zakupie dwóch starterów, które podarowałem osobom do których najczęściej dzwonię to ok. 53% rozmów w lutym-marcu miałem w sieci, a 22% na stacjonarne. Ile poza sieć możesz samemu policzyć. Tyle, że teraz wydzwaniam znacznie więcej minut niż potrzebuje (ach te promocje z darmowymi rozmowami). Na szczęście przyjąłem zasadę, że póki nie wydzwonię środków z konta poniżej 5zł to nie doładuje. W opinie #63 celowo przedstawiłem nierealny profil dzwonienia, aby zwrócić uwagę na problem prawdomówności (szczególnie w Internecie). Z tego względu jedynie obiektywne porównania ofert, które są "publiczne" mają sens. Jak nie wiesz jak się to robi to służę pomocą. Przyjmujesz określony koszyk usług (a najlepiej kilka) i po przeliczeniu ich cen w poszczególnych ofertach wychodzi, która jest obiektywnie najtańsza i to nie tylko dla jednego profilu dzwonienia. Te ostatnie ma szczególną wartość, gdyż jeżeli "ściągamy" kogoś do sieci po to aby mieć do niego taniej to przydało by się upewnić, że on przy innym profilu dzwonienia także będzie miał tanio, a przynajmniej nie znacznie drożej niż gdzie indziej. Jest to trudne i skomplikowane szczególnie, że w wielu taryfach w W3 usługi obniżające koszty rozmów wykluczają się wzajemnie. Gdy już nam wyjdzie, która sieć byłaby dla nas najtańsza to pozostaje problem darmowych rozmów z wybranym numerem w sieci, z której usług aktualnie korzystamy. Na ten problem także jest kilka rozwiązań. Przykładowo kupujemy dodatkowy starter. A o stary i sprawny telefon po 14 latach funkcjonowania sieci GSM w Polsce nie tak trudno. Szczególnie, że kiedyś robili je znacznie trwalsze. Ewentualnie pozosta

  • 1

    70.  2010-03-25 14:03:41

    @59, tylko w heyah, odkąd są darmowe wewnątrzsieciowe, promocja niezbyt się opłaca. Chyba, że tak jak w Tak Taku, te 100 minut można wykorzystać również na stacjonarne. W TT bonusowe doładowania są bardzo często, półtora miesiąca temu skończyło się drugie z rzędu podwójne, teraz megadoładowanie. I najbardziej opłaca się przez doladowania.era.pl- 10% kwoty doladowania do wykorzystania na wszystko i bez terminu wazności.

  • 0

    71. ~bvb  2010-03-25 15:25:16  host: dpt174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w sumie niby bonus średni, ale to prawda - w TT jest tyle promocji i to miesięcznych, że prawie zawsze na jakąś się można załapać. praktycznie nigdy nie jest tak, że doładowanie daję satwki cennikowe - albo są gratisy,albo więcej środków na konto

  • 1

    72.  2010-03-29 22:06:41

    Przyda się w okresie świątecznym :-) akurat na obdzwonienie zaniedbanych znajomych i rodziny. Przykro stwierdzić, ale mam takowych :-P

  • 0

    73. ~  2010-03-31 13:56:26  host: 94.254.246.96

    Teraz 100 minut do sieci i na stacjonarne, za chwilę pewnie podwójne doładowanie...TT co chwile daje jakieś bonusy.

  • 0

    74.  2010-04-07 15:47:22

    @71, jeśli doładowujesz online przez doładadowania na era.pl to nawet zawsze wpada te 10% free na wszystkie usługi.

Dodaj swoją opinię