Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Media-Tech Imperius MT7003 - twór galaktykopodobny na dwie karty SIM

[Aktualizacja] Media-Tech Imperius MT7003 - twór galaktykopodobny na dwie karty SIM

LuiN 18 Lipca 2012 09:09

0 0

Media-Tech wprowadza na polski rynek interesujący smartfon z 5-calowym ekranem Super AMOLED, pracujący pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich i obsługujący dwie karty SIM, a do tego wyposażony w potężną baterię.

mt7003 mt7003 mt7003 mt7003

W telefonie znalazł się jednordzeniowy procesor taktowany zegarem 1 GHz, 5-calowy ekran LCD o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, aparat fotograficzny 5 Mpix z diodową lampą (plus przednia kamerka VGA), 4 GB pamięci wewnętrznej (2 GB dla użytkownika) rozszerzalne kartami microSDHC, GPS, Wi-Fi i Bluetooth.

Nie zabrakło też czujników jasności otoczenia i zbliżania, akcelerometru i cyfrowego kompasu. Najciekawsza jest jednak jednoczesna obsługa dwóch kart SIM i to ze wsparciem dla łączności 3G w częstotliwościach 850 i 2100 MHz.




Cały ten sprzęt udało się zamknąć w wyraźnie nawiązującej stylistycznie do produktów Samsunga obudowie, o wymiarach 147,2 x 79,5 x 9,7 mm. Za masą 191 gramów stoi duży ekran i zaskakująco pojemna bateria, która według danych producenta ma pojemność aż 3200 mAh.

Sugerowana cena detaliczna telefonu wyniesie 899 zł.

Aktualizacja:
Biuro prasowe Media-tech poinformowało nas o błędnej pierwotnej specyfikacji telefonu na stronie producenta. Zastosowany w urządzeniu procesor ma tylko jeden rdzeń taktowany zegarem 1 GHz, a zamiast ekranu Super AMOLED dostaniemy 5-calowy ekran LCD o rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Wiadomość poprawiliśmy.

Źródło tekstu: Media-Tech, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 2

    7. ~  2012-07-18 10:02:07  host: user-164-127-39-104.play-internet.pl

    @5 - to ja osobiście wolałbym dopłacić tą stówę i po pierwsze mieć z polską gwarancją, po drugie wziąć w łąpę, pomacać, zapłacić i mieć od ręki, a nie zapłacić i czekać na przesyłkę z Azji modląc się aby sprzęt był sprawny i się nie zepsuł oraz żeby nie dowalili mi jeszcze cła :)

  • 0

    8.  2012-07-18 10:13:43

    Najlepszy opis na ich stronie "Ekran HD Super AMOLED 800x480" hahaha.. to pewnie zwykly TFT.. i jeszcze S Maemo na zdjeciu.. no no.. ciekawe co to wogole jest i czy dziala to cudo czy tylko atrapa :]

  • 1

    9. ~Pabloz  2012-07-18 10:17:30  host: 178-37-212-188.adsl.inetia.pl

    Kiedyś kopiowało się iPhone'a, dzisiaj Samsunga - co za czasów dożyłem...

  • 1

    10.  2012-07-18 10:17:42

    Ciekawe jakie GPU

  • 1

    11. ~  2012-07-18 10:20:58  host: z31-12.opera-mini.net

    w dual simach 2 karty sim działają niezależnie czy trzeba przełączać z jednej na drugą?

  • 1

    14.  2012-07-18 10:50:16

    @9 kiedyś na pudełkach było Sense, teraz touchwiz. Zmiany widać gołym okiem.

  • -1

    16. ~MST  2012-07-18 11:09:22  host: 98-89.ipartner.com.pl

    A jakby tak, wsadzić na drugą kartę?: "Karta SIM umożliwiająca darmowy dostęp do Internetu w sieci firmy Aero2"

  • 1

    17.  2012-07-18 11:35:32

    @16 Aero2 działa w UMTS 900 a ten telefon obsługuje UMTS 850

  • 1

    18.  2012-07-18 11:49:15

    Ciekawe jakie to bedzie mialo realne parametry bo na papierze wygloda niezle

  • 5

    20. ~  2012-07-18 13:13:52  host: z28-13.opera-mini.net

    Telepolis ma koniecznie zrobic tego test. Chcemy sie przekonac jak daleko mu do oryginalu. Czekamy miesiac na test, potem wlaczamy adblocka! :)

  • 1

    21. ~BartBE  2012-07-18 15:29:56  host: bunkier.ydp.com.pl

    Poczytajcie sobie o JIAYU G3 np na gizchina. To jest dopiero maszyna. a potem ana aliexpress za ile to mozna miec. REWELACJA.

  • 1

    22. ~MST  2012-07-18 15:58:12  host: 98-89.ipartner.com.pl

    @17 No to lipa z tym dziadowskim netem ;). Nici z chytrego planu.

  • 1

    23. ~uyo  2012-07-18 16:00:26  host: 84-10-104-145.dynamic.chello.pl

    To jest star x19i cena 649zl

  • 0

    24. ~Raf  2012-07-18 18:06:38  host: dns27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to nie jest star x19i a Star N9770 189$

  • 0

    25. ~sudione  2012-07-18 18:13:33  host: 89-77-213-196.dynamic.chello.pl

    Tak sobie myślę - co za ciekawe czasy Polacy zaczynają podrabiać Chińczyków! ...i co śmieszniejsze podrabiany telefon jest podróbką innego telefonu, wychodzi na to, że to jest podróbka podróbki! Tego jeszcze nie grali!;) Co do samego telefonu - szkoda, że nie ma 3G 900MHz oraz nie zmieścili się w 70mm szerokości [mój uchwyt rowerowy ma tyle max.;)], zobaczymy także jak będzie ze scenę i ROM'ami na to. Z drugiej strony zadziwia bateria i ekran mimo swojej rozdzielczości. Zgadzam się z #20, że Telepolis musi zrecenzować to cacko!;) A #21 dziękuję za info o JIAYU G3. To może być MEGA HIT!:)

  • 0

    26.  2012-07-18 19:18:40

    @25 jak polacy podrabiają? przecież my tego nie produkujemy tylko sprzedajemy po przez Media-Tech...

  • 0

    27. ~nv  2012-07-28 20:09:01  host: user-188-33-129-130.play-internet.pl

    GPU to powerVR531. Dual sim działa do pewnego stopnia równocześnie (tj. można sobie surfować 3G i odbierać telefony z drugiej karty, dopiero teraz mediatek to wprowadził). Są już wersje w dwu korowym procesorem. Nareszcie jakaś firma sprowadza 'porządne' chińskie telefony, bo to co miał myphone, to na chińskim rynku było przestarzałe 2 lata :(

  • 0

    28. ~wolf  2012-09-20 18:39:16  host: 109.231.19.13.koba.pl

    PO CO KOMU CHIŃSKI BADZIEWIE Z BRAKIEM SERWISU NA ODATEK NAWET IMPORTER NIE WIE ILE TO MA PAMIĘCI TYLKO KUPOWAC BADZIEWIE W CENIE LG L7

  • 0

    29. ~DJ  2012-12-19 23:48:41  host: 91-225-8-229.laguna.net.pl

    Jestem posiadaczem tego "chińczyka" i szczerze mówiąc jestem z niego bardzo zadowolony. Chodzi płynnie, internet też bez zarzutów. Dwie karty działają jednocześnie. Jak za niecałe 800zł to sie opłaca.

  • 0

    30. ~Misiek  2013-01-16 10:03:13  host: public-gprs160087.centertel.pl

    W atrakcyjnie, no może fotki wychodzą słabiej ale nie oszukujmy się , kupujemy telefon czy aparat? Z resztą ten technicznie jest całkiem całkiem. Swoją drogą jeżeli piszesz o chińskim badziewiu, to piszesz chyba o większości– wystarczy wyjąć bateryjkę z Samsunga , tam czytasz „made in japan finish in china ;)”. Ja tam do chińczyków nic nie mam, przez 2 lata korzystałem z Huaweja i nie miałem żadnych problemów z tą słuchawką. Imperius jest ok., opcja dual sim- mistrz

Dodaj swoją opinię