Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] LG G5 - dostępność i ceny

[Aktualizacja] LG G5 - dostępność i ceny

LuiN 14 Kwietnia 2016 12:18 Aktualizacja: 15 Kwietnia 2016 14:03

6 3

13 kwietnia w Warszawie odbyło się spotkanie prasowe poświęcone polskiej premierze smartfonu LG G5.



lg g5




LG G5 to pierwszy modułowy smartfon na świecie i właśnie ze względu na dodatkowe moduły i inne towarzyszące mu urządzenia, cennik jest dosyć rozbudowany:
  • LG G5 - 2899 zł, kolory tytanowy i złoty dostępne od 27 kwietnia, kolory różowy i srebrny od III kwartału,
  • moduł LG CAM Plus (dodatkowe przyciski i akumulator) - 399 zł, dostępny od maja,
  • moduł LG Hi-Fi Plus (przetwornik cyfrowo-analogowy od B&O PLAY) - 699 zł, dostępny od maja,
  • Słuchawki H3 B&O PLAY - dołączana gratis w przedsprzedaży do 24 kwietnia, regularna cena to 849 zł,
  • LG Tone Platinum (zestaw słuchawkowy Bluetooth z certyfikatem Harman Kardon Platinum, bezstratny dźwięk 24-bit) - 949 zł, dostępny od czerwca,
  • LG 360 CAM (kamera 360 stopni) - 1199 zł, dostępna od maja,
  • Gogle LG 360 VR (gogle wirtualnej rzeczywistości podłączane do smartfonu) - 1199 zł, dostępne od maja.

Na kompletny zestaw "LG G5 i Przyjaciele" chętnych będzie zapewne wielu, ale mało kto będzie mógł sobie na taki pozwolić. Łączna cena to 7344 zł przy zakupie w przedsprzedaży (z darmowymi słuchawkami) lub 8193 zł jeśli ktoś na przedsprzedaż się nie załapie.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Aktualizacja:
Biuro prasowe LG przekazało nam, że do komunikatu wkradł się błąd. Gogle LG 360 VR kosztować będą 1199 zł, a nie 1999 zł jak wcześniej podano. Termin rozpoczęcia sprzedaży (połowa maja) nie zmienił się. Skorygowaliśmy wyżej umieszczone wyliczenia.

Zobacz: MWC2016 - LG G5 oficjalnie zaprezentowany
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: LG, wł     

Dodaj do:

Tagi: lg g5 | lg

w sumie: 52
  • 0

    33. ~Bibus i Dyzio  2016-04-15 08:50:08  host: n19-03-05.opera-mini.net

    Ją mam Samsung OMNIE 2 i mozecie mnie cmoknac he he fonik ma wszystko mam go już 5 lat i wszystko działa dobrze . Ma nakladke na system Mobile Shell i wszystko wygląda bajecznie , ikony , zegary , kolory i system windows mobile 6.5 na który nie ma wirusów a Android to dziadostwo na które powstaje ciągle tysiące wirusów i system dziurawy jak gacie Kijowskiego

  • -1

    34.  2016-04-15 09:05:26

    @22 nie mam ochoty szukać swoich wpisów sprzed 2-3 lat, ale zawsze do swoich opinii podaję konkretne argumenty co też powyżej uczyniłem. Moi oponenci jak bardzo by mnie nie lubili mogą to potwierdzić.

  • 0

    35. ~  2016-04-15 09:18:22  host: 89-64-29-131.dynamic.chello.pl

    @34. Nie mogę tego potwierdzić. Zgadzam się w całości z wypowiedzią nr 22. Twoje wypowiedzi nasycone są fanatycznym uwielbieniem Apple i krytyką wszystkiego co jest jego konkurencją.
    Mówiąc wprost, twoje wypowiedzi są grillowanie i nie powinny być tutaj publikowane tylko natychmiast kasowane albo powinieneś dostać bana.

  • 0

    36.  2016-04-15 14:13:21

    Subiektywnie stwierdzam, że o ile nie raz, nie dwa tezy Applefana są może i kontrowersyjne to przede wszystkim nie ma w nich argumentów ad personam do swoich oponentów. Nie trolluje z kilku kont, zawsze się podpisze i broni jakiejś tam tezy.

    W temacie LG: ceny zwalają z nóg. Jestem właśnie na etapie zmieniania TV, w tej cenie znalazłem całkiem nie głupie modele...firmy LG właśnie ;) Cieszy mnie jednak, że ktoś mając wolne 8 tysiączków kupi sobie MODUŁOWY smartfon. Modułowy...

  • -1

    37.  2016-04-15 14:18:27

    @35 na szczęście zarządzający tym portalem mimo, że nie posiadają wyszukanych zdolności dziennikarskich i redakcyjnych (co pod prawie każdym newsem da się zauważyć w komentarzach) zachowują zdrowy rozsądek nie należąc do obowiązującego obozu rządowego nie wprowadzają cenzury gdzie im jest wygodnie ale szanują wolność słowa - jeśli ktoś kogoś nie obraża może się tutaj swobodnie wypowiadać - nie dotyczy to oczywiście niewybrednie mnie atakujących @2, @7, @9, @23
    Dzięki za poparcie @36 - masz rację, ja nikogo nie atakuję, sam jestem atakowany i wyśmiewany bez podawania argumentów.

  • 1

    38. ~Adam  2016-04-15 14:46:44  host: apn-46-169-11-132.dynamic.gprs.plus.pl

    37@ z tym obozem to się grubo pomyliłeś. Zapomniałeś co było przez 8 lat?

  • 0

    39. ~Dred  2016-04-15 14:57:46  host: 213-216-79-210.static.ip.netia.com.pl

    Ludzie o czym wy gadacie. Teraz o polityce? A moze dla odmiany merytorycznie o Lg G5 cos napiszecie? Mnie zastanawia co takiego ma ten smartfon, ze chca za niego az 400 zl wiecej niz za Huawei P9? Ekran Qhd dla mnie na minus. Bateria mala. Reszta jak w kazdym smartfonie z wyzszej polki. Ja juz sie witam z P9. Moze sprzedam i wezme huawei mate 8, bo kednak bateria 4000mAh, to ewenement na naszym rynku.

  • 0

    40. ~XIAOMI MI5  2016-04-15 15:09:34  host: hostgaz91.gazownia.poznan.pl

    Wychodzą fajne telefony jak np: XIAOMI MI5 albo ZTE NUBIA Z11. W cenie około 2tys. zł. A specyfikacja topowa.

  • 0

    41.  2016-04-15 15:13:21

    699zł za lepszy dźwięk LOL

  • -1

    42. ~coś takiego  2016-04-15 15:51:06  host: n19-09-07.opera-mini.net

    Koledzy.
    Proponuje dac spokoj naszemu przyjacielowi - applefanowi. On chce naszego dobra, dlatego podaje szereg informacji, ktore sa czasem przydatne. Poza tym jest demokracja i niech korzysta z niej w pelnym wymiarze. My i tak zrobimy to,co nam pasuje.
    i

  • 2

    43. ~  2016-04-15 16:06:54  host: aedp169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    42, na wieść, że jakiś obcy patafian chce mojego dobra, zawsze reaguję ukryciem moich dóbr.

  • 0

    44. ~43  2016-04-15 16:29:52  host: n25-04-09.opera-mini.net

    43 Oczywiscie robisz tak jak Ci pasuje - ja tez tak robie. Niemniej jednak warto nieraz poczytac inne zdania na temat, ktory nieraz czlowieka podnieca. W ten sposob masz samokontrole swojego umyslu

  • 0

    45. ~lool  2016-04-15 16:56:57  host: ptcnat.t-mobile.pl

    3600 za telefon ze wzacniaczem zewnętrznym, a za 2999 htc już z wbudowanym...
    Czas sprzedać iphone'a, applefan może chętny?

  • 0

    46.  2016-04-15 20:27:44

    @38 ja pamiętam doskonale;-) święty spokój byl. Żadnych walk o pomniki i żadnych zamachów smoleńskich. Dzisiaj strach wiadomości ogladac;-)

  • 0

    47. ~rozsadny  2016-04-16 12:52:52  host: 88-199-127-113.tktelekom.pl

    @46 a najgorsze to nabijanie kabzy globalnym korporacjom, to znaczy "opieranie się na wartościach chrześcijańskich". Przypominam, że jest 21 wiek a ktoś dalej wierzy lub udaje ze wierzy w te banialuki. Masakra ^2.

  • 0

    48.  2016-04-16 13:37:05

    @47 masz na myśli faceta w sukience rozdającego ciastka? ;-)

  • 0

    49.  2016-04-16 16:44:57

    Ja właśnie kupiłem LG G4 z niecałe 1400 zl. Nie wydam prawie 3000 zł (nie licząc tych modułów) na telefon, który po dwóch latach przydałoby się zmienić, a po 3 już ledwo zipie.

  • 0

    50. ~rozsadny  2016-04-16 17:38:40  host: 88-199-127-113.tktelekom.pl

    @48 dokladnie. Ludzie w kosciele sluchajacy goscia w sukience opowiadajacego o jakichs legendach wygladaja bardzo podobnie do zakladu psychiatrycznego. Zawsze mam beke jak to czasem zobacze - bo sam dawno temu pozbylem sie tego syfu z glowy, ale widac masa ludzi dalej sie tym narkotyzuje.

  • 0

    51. ~Juras  2016-04-18 05:37:33  host: 195.117.154.135

    G5 to topowy model LG i może śmiało konkurować z S7. Ostatnio te telefony pojawiły się w Plusie i to z fajnymi gratisami.

  • 0

    52. ~Piotr  2016-04-18 14:36:30  host: 078088028208.dynamic-ra-5.vectranet.pl

    Cóż, wszystkie ostatnio nowe fajne smartki pojawiły się w Plusie, więc ten LG nie dziwi. Ale mam wrażenie, że lepiej postawić na Huaweia P9. Przynajmniej w tej sieci :)

Dodaj swoją opinię