Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Kontel został importerem telefonów GSM marki Jablocom

[Aktualizacja] Kontel został importerem telefonów GSM marki Jablocom

msnet 13 Czerwca 2017 18:57 Aktualizacja: 13 Czerwca 2017 20:16

2 1

jablocom raven

Polski importer i dystrybutor rozwiązań telekomunikacyjnych powiększył swoje portfolio o telefony czeskiej firmy Jablocom.

Warszawska firma Kontel została oficjalnym importerem stacjonarnych (nabiurkowych) telefonów GSM produkowanych przez czeską firmę Jablocom. Urządzenia te łączą w sobie zalety telefonów stacjonarnych przy jednoczesnym uwolnieniu się od przewodowej infrastruktury telekomunikacyjnej. Telefony nabiurkowe Jablocom to w zasadzie telefony komórkowe, ale posiadające formę urządzeń stacjonarnych. Wystarczy włożyć aktywną kartę SIM i można korzystać.

Firma Jablocom oferuje dwa modele telefonów. Raven to urządzenie z Androidem, które łączy biurkową formę z funkcjami smartfonu. Telefon wyposażony jest w duży dotykowy ekran oraz kamerę do wideorozmów.

jablocom raven

Essence zachowuje jeszcze bardziej tradycyjną formę. To biznesowy telefon, który korzysta z sieci komórkowej, choć wygląda jak tradycyjny stacjonarny aparat telefoniczny.




jablocom essence

Jablocom oferuje swoim klientom także usługę w chmurze, dzięki której można administrować telefonami w firmie: tworzyć grupy telefonów, synchronizować listy kontaktów, nadawać uprawnienia, zmieniać ustawienia i aktualizować oprogramowanie.

[Aktualizacja]

Telefon Jablocom Raven można kupić w cenie od 1891 zł. Dotykowy wyświetlacz ma rozdzielczość HD, a wewnątrz pracującego pod kontrolą systemu Android 4.2.2 urządzenia znajduje się czterordzeniowy procesor A31S taktowany zegarem 1 GHz, 1 GB pamięci RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej. Telefon obsługuje też karty pamięci do 32 GB, Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 4.0 oraz sieci GSM 850/900/1800/1900 MHz i HSDPA 900/2100 MHz.

Jablocom Essence to wydatek 639 zł. W tej cenie otrzymujemy między innymi obsługę sieci GSM 850/900/1800/1900 MHz i HSPA 900/2100 MHz oraz monochromatyczny wyświetlacz LCD 120 x 40 pikseli.

Źródło tekstu: Kontel, wł     

Dodaj do:

Tagi: kontel | jablocom

w sumie: 19
  • -1

    1.  2017-06-13 19:07:17

    O! Marka wraca?

  • 0

    2. ~  2017-06-13 19:16:50  host: host-188-122-16-67.finemedia.pl

    Przecież Jabol jest teraz tak czeski, jak myPhone polski. Ech...

  • 0

    4. ~  2017-06-13 19:57:07  host: apn-46-169-141-248.dynamic.gprs.plus.pl

    a ceny jakie ?

  • 0

    5.  2017-06-13 20:15:30

    własnie jak to w ogole cenowo wygląda?

  • 0

    6.  2017-06-13 20:16:57

    @4, 5 - dopisałem ceny. Dzięki za sugestię.

  • 1

    7. ~  2017-06-13 20:18:33  host: 103-10-197-94.pacswitch.com

    Jablocom? Apple już szykuje pozew!

  • 0

    8. ~QQQ  2017-06-13 20:33:50  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    Ten Raven wygląda jak tablet z dołączony do stacji ze słuchawką stacjonarną :D

  • 0

    9. ~ftes  2017-06-13 20:39:03  host: 188.146.65.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Na ostatniej fotce mamy pokazaną zajętość linii, taaa ciekawe w jaki sposób jedna karta sim i gsm w ogóle umożliwia na tym aparacie podgląd stanu "linii" ;)

  • 0

    10. ~tkubon  2017-06-13 21:28:56  host: 178.43.224.17.ipv4.supernova.orange.pl

    Drogo strasznie. VoIP taniej wychodzi i to znacznie, a jeszcze taniej nolimity ze zwykłych kart sim

  • 0

    11.  2017-06-13 22:10:50

    @10, tkubon - ale te telefony działają na zwykłe karty SIM.

  • 0

    12. ~ola  2017-06-13 22:36:44  host: ip-37-109-33-36.a2mobile.pl

    ten drugi za 200-300zł by mial branie...

  • 0

    13.  2017-06-14 08:51:52

    10 - to zależy od kupującego - Ty mówisz, ze drogo, inny kupi bez problemu i będzie się cieszył, ze w końcu co takiego mógł kupić ;-)
    "Stacjonarnych" komórek na rynku jest trochę. I to od dawna. Ja sam zapytałem o powrót marki - nie bez przyczyny. Swego czasu Tepsa jeszcze dawała te telefony ludziom w miejscach gdzie nie byli w stanie kabla położyć. Wtedy to na tej niskiej częstotliwości działało. Później je pozabierali i pomontowali ludziom anteny z jakimiś radmorowskimi bodaj stacjami - zwykły telefon do tego można było podłączyć.
    A swoją drogą - dobrze wyposażony stacjonarny telefon IP nie jest wcale tańszy od tego tu prezentowanego ;-)

  • 0

    14. ~pbe~  2017-06-14 09:54:34  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    I jest 3G :-)

  • 0

    15. ~Zen  2017-06-14 11:46:52  host: user-46-112-10-222.play-internet.pl

    Hahahahahahahahaaa. ehhhh . z 300pln by zapłacił za ten z wideo, ale nic wiecej. Upadli na głowę...długo nie pociągną..

  • 0

    16. ~mietek  2017-06-14 11:49:10  host: user-46-112-10-222.play-internet.pl

    laptopa można kupic za taką kase, o tablecie nie wspominając. kogo chcą nabrać?? :-D ...to pewnie taki test na inteligencje

  • 0

    17. ~edrfg  2017-06-14 11:53:03  host: user-46-112-10-222.play-internet.pl

    Łuhahahahahahaa toż to stacja dokująca ze słuchawką do smartfona ...za 1500pln

  • 0

    18. ~i jeszcze  2017-06-14 11:57:26  host: user-46-112-10-222.play-internet.pl

    taaa.... no zwłaszcza to uczucie bedzie dobre kiedy twoj szef bedzie patrzył na Ciebie z góry... a także ty z góry na szefa... na pewno sie dogadacie...

  • 0

    19.  2017-06-14 12:05:13

    Taka cena to pewnie dlatego że słuchawka wygląda na autonomiczną- sama się podniesie i dostawi do ucha. Ale do trzymania jej to sekretarka chyba potrzebna?

  • 0

    20. ~xxyy  2017-06-20 14:47:52  host: 194.181.103.198

    Ceny, jak to zwykle są to ceny katalogowe, ale zapewne będzie można znaleźć bedzie te telefony taniej, rynek rządzi się swoimi prawami. Poza tym, Raven to taki stacjonarny smartfon z biznesowymi funkcjami, płacimy za te biznesowe funkcje

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-69-175.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~7calmów7 | 2017-08-19 20:25:58

141: I my też na serio:-D ale jest nas siedmiu i nie będziemy cię dzisiaj bić:-D


~Calmowie7 | 2017-08-19 20:22:59

141). Tak! My na serio!:-D


~Calm7 | 2017-08-19 20:21:27

Trolla czeba szturchać:-D


~Tytus22 | 2017-08-19 19:57:09

Wszystko okey tylko i tak apple ma więcej dochodu od Samsunga a to się najbardziej liczy.


~metju | 2017-08-19 19:46:56

Play to sieć dla gimbazy i fakersów w rurkach(gayów)

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę abonamentową Orange?

Nowa oferta abonamentowa sieci Orange

 

Zobacz wynik | Opinie (20)

Archiwum Ankiet