Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Koniec promocji w starszych prepaidach Play

[Aktualizacja] Koniec promocji w starszych prepaidach Play

WitekT 28 Grudnia 2009 13:06

0 0

Wraz z końcem roku znikną promocyjne pakiety minut i SMS-ów w starszych niż Fresh ofertach prepaid Play, bo operator nie zamierza ich przedłużyć - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Nowy Pakiet 200 SMS pozwalał na otrzymywanie, co miesiąc, 200 darmowych SMS-ów do wszystkich sieci w zamian za utrzymywanie aktywnych połączeń wychodzących. Pakiet był dostępny w Play na Kartę, Nowym Play na Kartę oraz Mix w Play i Nowy Mix w Play.

Pakiet 30 minut był przyznawany przez rok w zamian za doładowanie kwotą co najmniej 30 zł. Pakiet był dostępny w Nowym Play na Kartę oraz Mix w Play i Nowy Mix w Play.




Do użytkowników korzystających z tych pakietów zostały już wysłane SMS-y informujące o tym, że zgodnie z regulaminem promocja zakończy się 31. grudnia.

[Aktualizacja 14:34]

Poprzednio błędnie napisaliśmy, że kończy się promocyjny Pakiet 30 minut za 9 zł, a nie darmowy. Za błąd przepraszamy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 89
  • 0

    70.  2009-12-29 01:47:23

    a dla mnie koniec tego pakietu prawdopodobnie oznacza przejście do mbank mobile-fresh nie jest dla mnie tak dobry jak stara play karta..

  • 0

    71. ~leon  2009-12-29 07:38:09  host: 213.77.42.226

    Wiram szanowne grono ! Czy w starej SPK 2 za 1 to promocja czy na stałe ?

  • 0

    72. ~  2009-12-29 07:54:24  host: v12-14.opera-mini.net

    @69 nie krzycze a jedynie podziwiam play ze nie robią nic abym to u nich zostawial wiecej kasy..Tak trudno im zrobic pakiety na net dla wszystkich klientow?Trudno,bo idzie im aby kupowac simy pf ;)mirekb

  • 0

    73. ~`  2009-12-29 09:32:47  host: 58-moc-10.acn.waw.pl

    no wlasnie mnie samego zastanawia dlaczego oni nie chca kasy :P co by nie mowic telefon ktory dostalem do mini mixa puscilem za 90% tego co przyjdzie mi zaplacic a mam co miesiac pare minut do wygadania. niestety przez to musze nosic drugiego fona bo jednak ten mini mix okazal sie nie wystarczjaacy na moje potrzeby. osobiscie mam do nich zal tylko o to ze zmuszaja mnie do tego niewygodnego rozwiazania zamiast dac okazje do wyadawania kasy u nich :P

  • 0

    74. ~sleeper  2009-12-29 10:35:37  host: public81534.xdsl.centertel.pl

    71. jest to usługa wpisana do regulaminu SPK

  • 0

    75. ~haju  2009-12-29 13:17:15  host: dynamic-78-8-15-249.ssp.dialog.net.pl

    wlasnie chcialem w play24 wylaczyc darmowy numer w play fresh i wyskoczylo mi info ze wylaczenie jest traktowane jak zmiana numeru na "-" i komunikat zapowiada pobranie 5 pln:)) czy to bledny komunikat, czy jednak wylaczenie darmowego kosztuje wlasnie 5 pln?

  • 0

    76.  2009-12-29 17:00:49

    Czyli kolejne działania in minus, uniemożliwianie klientom korzystania z innych taryf bo chodzi tutaj przecież tylko o jedno - przeniesienie wszystkich userów do taryfy Fresh.

  • 0

    77. ~skalarek  2009-12-29 18:36:23  host: 89.191.147.125

    właśnie rozważam wzięcie czegoś w mixturze i widzę że tam również pakiety są ważne "do odwołania". raczej nie wezmę mixa na takich zasadach i nawet go odradzam.

  • 0

    78.  2009-12-31 16:25:08

    @66, w każdej sieci jest zapis, że w każdej chwili dana promocja może zostać odwołana, np. bonus smsów do wszystkich sieci w PF został z dnia na dzień dość znacznie obcięty. @71, taki bonus masz też w NTT- za 2 minuty przychodzące spoza sieci dostajesz 1 minutę wewnątrz sieci.

  • 0

    79.  2009-12-31 17:31:44

    pablo_79 - Przecież temu nie przeczę. ;-) Promocja "Bonusowe SMS-y w Play Fresh" - jak to słusznie zauważyłeś - została co prawda pogorszona - jednak NIE ZOSTAŁA ONA ODWOŁANA.

  • 0

    80. ~ziomek13  2010-01-02 07:15:34  host: azx17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nawet jak pogorszą o 3 razy promocje darmowych sms-ow to i tak bedzie przepasc w porownaniu do pozostalych sieci; smsy u innych wiecej wychodza niz kwota doladowania w playu; dodatkowo zbieraj minuty,o czym tu w ogole mowa

  • 0

    81. ~zniesmaczony  2010-01-02 13:05:17  host: 188.33.169.32

    No jasny gwint. Ja tam żadnego SMSa odnoście końca promocji nie otrzymałem. Co Play ma do zaoferowania w tej chwili dla Nowego Play Mix? 200 darmowych SMS poszło się dymać. Kupić ich z 5 zeta nie można. Migrować do mixtury ani abonamentu nie można. O kant to wszystko.

  • 0

    82.  2010-01-03 09:05:43

    @80-w Nowej Heyah smsy wewnątrz sieci też drożej wychodzą?Co ile musisz ładować Fresha żeby gratisowo pisać?

  • 0

    83.  2010-01-03 15:36:25

    toms (82) - Jeżeli ktoś nie potrzebuje SMS-ować przez cały miesiąc, to i za 5 zł na 5 dni może mieć 100 darmowych SMS-ów do wszystkich sieci. Heyah nie daje takich możliwości. Tam czy korzystasz przez cały miesiąc ze środków na koncie, promocji czy wewnątrzsieciowych darmowych SMS-ów, czy w ogóle nie spojrzysz w tym okresie na komórkę, to i tak przynajmniej 16,66 zł na miesiąc musisz zapłacić, a SMS-y wciąż masz gratis tylko wewnątrz sieci.

  • 0

    84.  2010-01-05 12:46:55

    Jojo -jak lubisz kombinować to Twoja sprawa.Ja preferuję proste i czytelne zasady.

  • 0

    85.  2010-01-05 12:51:03

    toms - Moim zdaniem "kombinowanie" dokładnie takie samo jak w Heyah. I tu i tam trzeba doładować konto. ;-)

  • 0

    86.  2010-01-05 15:57:34

    Wszędzie trzeba doładować przecież:)))Mnie najbardziej odpowiada Nowa Heyah i Nowe Go-do moich potrzeb idealna sprawa.Ale trzeba pamiętać,że Fresh przetarł szlaki.

  • 0

    87.  2010-01-05 16:01:44

    A do internetu bezwzględnie Gadu-Air.

  • 0

    88. ~Cpr  2010-01-06 21:16:32  host: acvh65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play dał play wziął ;)

  • 0

    89. ~ziomek13  2010-01-07 14:33:53  host: acdn88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    80 no wiec za 4,55zl (kupilem hurtem zdrapki) mam 6 dni darmowych sms-ow wiec drogo? -max 22,75zł/m-c ;5 -tka przedluza wychodzace o rok a aby dostawac premie moge ladowac np 6x5zl a nie jak u innych za 50,100 minumum razy 2 moze jeszcze :D ;o ile w erze mam duzo kontaktow to w heyah okragle zero

Dodaj swoją opinię