Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Kompaktowy Hammer Active

[Aktualizacja] Kompaktowy Hammer Active

orson_dzi 10 Października 2017 11:33 Aktualizacja: 10 Października 2017 17:14

6 5

hammer active

Active, to nowy smartfon w ofercie Hammera dla osób szukających bardziej kompaktowego urządzenia.

Hammer Active został wyposażony w ekran IPS o przekątnej 4,7 cala oraz rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Wyświetlacz chroni szkło Gorilla Glass 3. Sercem smartfonu jest układ MediaTek MTK6580 z czterordzeniowym procesorem w parze z 1 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przewidziano 8 GB pamięci wbudowanej (4,26 GB dostępnej pamięci) z możliwością rozszerzenia jej kartą microSD. Głowny aparat wykonuje zdjęcai o rozdzielczości 8 Mpix, a przedni o rozdzielczości 2 Mpix. Na wyposażeniu zabrakło łączności LTE, mamy tutaj wyłącznie HSPA oraz Wi-Fi (a/g/b/n). Smartfon pracuje pod kontrolą Androida w wersji 7.0 oraz jest zasilany litowo-polimerowym akumulatorem o pojemności 3000 mAh. Całość została zamknięta w wodoszczelnej obudowie (zgodność z normą IP68) o wymiarach 145 x 75 x 10,8 mm.




[Aktualizacja 10.10.2017 godz. 17:14]

Hammer Active jest już dostępny w sprzedaży w sklepie internetowym producenta oraz u jego partnerów w cenie 549 zł. Osoby, które zdecydują się na zakup do 22 października, otrzymają w prezencie słuchawki bluetooth i szkło hartowane. W przypadku zakupu telefonu poza sklepem internetowym producenta, w celu otrzymania prezentów należy wypełnić formularz dostępny pod adresem hammeromania.pl/zawszewformie/.

hammer active plus prezent

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: hammer active | hammer bow+

w sumie: 24
  • 0

    5. ~it-290  2017-10-10 12:30:33  host: out00.alior.pl

    1 gb ram? na litość boską, to przecież nie ma sensu... Co więcej przydałoby się również co najmniej 16 gb wbudowanego rom - toć telefon dla aktywnych aż się prosi o nawigację off-line z mapami

  • 0

    6. ~r  2017-10-10 12:56:24  host: user-164-127-159-49.play-internet.pl

    To jest telefon Active, ma dzwonić, mowa może być lekko belkotliwa, bez znaczenia. W razie co namierza po bts-ach. Obudowa super mocna, by się w krzakach nie porysowal, i tyle. Więcej ficzerow nie musi mieć.

  • 0

    7. ~  2017-10-10 13:45:23  host: 78-11-33-66.static.ip.netia.com.pl

    Co to jest?! Czyszczenie magazynów u Gionee?

  • 0

    8. ~poniżony , wygnany C...7  2017-10-10 15:11:20  host: public-gprs407475.centertel.pl

    ide do biedronki go kupie. lubie proste , soczyste telefony i wytrzymałe

  • 0

    9. ~justin  2017-10-10 15:55:32  host: 94.140.120.202

    fajnie, że jest właśnie kompaktowy, wygląda całkiem spoko choć nie obraziłbym się za 2 gb ramu

  • 0

    10. ~cziko  2017-10-10 17:27:07  host: adrv192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    2GB RAM i znaleźliby się chętni

  • 0

    11. ~~  2017-10-10 17:42:20  host: eis216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    550zł? to chyba kpiny. Za taką specyfikacje to max 200zł

  • 1

    12. ~wygnany i w zad kopany C...7  2017-10-10 17:54:04  host: public-gprs407475.centertel.pl

    a ile kosztuje i gdzie kupic orginał tego chinczyka . nie brandowany przez naszego my pythona ?

  • 1

    13.  2017-10-10 18:03:23

    Co za zabytkowy trup.

  • 0

    14.  2017-10-10 18:24:18

    145mm, to jest kompaktowy??? Jeszcze przy ekranie 4,7".

  • 0

    15. ~4D  2017-10-10 18:27:04  host: public-gprs382711.centertel.pl

    75 mm szerokości i to ma być niby kompaktowy smartfon?! Do tego gigantyczne ramki wokół ekranu - jak w telefonach sprzed dekady. No i jeszcze ta chora cena... Kpiny!

  • 0

    18.  2017-10-10 19:42:44

    Zrozumiałe jest, że telefon tego typu nie będzie wyglądał tak dobrze, jak jego koledzy z innymi funkcjami czy z innej półki, ale tutaj ten poziom jest zdecywowanie za niski.

  • 0

    20. ~Wygnany  2017-10-10 19:49:05  host: user-94-254-131-105.play-internet.pl

    @3 ale błędów w jednym tekście, w języku polskim stawiamy kreski lub kropki nad literami typu ż,ś,ć,ó itp...

  • 0

    21. ~DAREK  2017-10-10 19:50:12  host: public-gprs351342.centertel.pl

    I najlepszy Android Nugat 7.0 Ha ha ha ! Będzie dokładnie to, co w myPhone AXE PRO: Bluetooth permanentnie rozłącza, interfejs non stop się zatrzymuje - przy próbach reklamacji tłumaczą się, że wstrzymali aktualizację do Andka 7.0 ... tylko telefony już zassały. Na infolinii jedyne, co można to usłyszeć trzy wciąż te same, wykute na blachę frazesy od jakiejś panny spod Wrocławia - ot i cały myPhone / MP TECH. Próbują upychać archaiczną chińską tandetę, tylko o 30 % drożej niż na Ali ... / Alle...

  • 0

    22. ~Nela  2017-10-11 10:43:23  host: r-113-56-62-5.ff.avast.com

    w końcu jakiś wzmocniony telefon który nie wygląda jak cegła, zielona wersja podoba mi się bardzo

  • 0

    23. ~BravoS  2017-10-11 11:39:48  host: a22-10-06.opera-mini.net

    @22. Masz rację, nie wygląda jak cegła, bo cegła jest bardziej kompaktowa. Ten wygląda jak pustak, między innymi ze względu na ogrom pustej przestrzeni dookoła wyświetlacza :-)

  • 0

    24. ~Lonek  2017-10-11 21:19:52  host: host151-234-177-94.static.arubacloud.fr

    A mi się podoba, przynajmniej z wyglądu, dla mnie też nie wygląda jak cegła. A parametry dość podstawowe, ale myślę, że znajdą się chętni.

  • 0

    25. ~Astor  2017-10-12 10:45:45  host: r-113-58-62-5.ff.avast.com

    Jak czytam niektóre komentarze to śmiać mi się chce, jeszcze niedawno 1GB ramu było standardem i wszystko działało, nikt nie podnosił lamentu, przy czystym androidzie i dobrej optymalizacji nie będzie problemu, wiadomo że to nie jest telefon do gier

  • 0

    26. ~Bartnik  2017-10-13 10:21:06  host: 82.221.137.167

    @Astor zgadzam się w 100% , na pewno znajdzie odbiorców, chociażby ludzie uprawiający sporty jak sugeruje obrazek

  • 0