Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Już jest oficjalne, mobilne GG na iPhone'a

[Aktualizacja] Już jest oficjalne, mobilne GG na iPhone'a

WitekT 19 Marca 2009 12:38

0 0
W AppStore pojawił się oficjalny klient Gadu-Gadu na iPhone'a - wersji polskiej i angielskiej. Aplikacja jest darmowa, jednak za korzystanie z niej trzeba płacić, tak samo jak z wersji mobilnych na Javie.

gg iphonegg iphonegg iphonegg iphone

Aplikacja umożliwa zarządzanie kontaktami (import, eksport, edycja), poszukiwania w katalogu publicznym, archiwum rozmów, możliwość zmiany statusu i emotikonki.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2009-03-19 13:28:03

    pewnie skorrzystają za parę miesięcy

  • 0

    2. ~lol  2009-03-19 13:34:06  host: bwk180.internetdsl.tpnet.pl

    i co kurna jeszcze placic za uzywanie komunikatora buehheeheheh

  • 0

    3. ~Artur  2009-03-19 13:36:40  host: gig122.internetdsl.tpnet.pl

    Rozmowa wygląda dużo bardziej przejrzyście niż ta w nowej wersji na symbiana.

  • 0

    4. ~solus  2009-03-19 14:16:23  host: 078088054074.bialystok.vectranet.pl

    he he, po uruchomieniu wyswietla konto nieoplacone ;p

  • 0

    5.  2009-03-19 14:31:48

    jakoś nie widzę żeby za korzystanie z gg na iphona trzeba było płacić , działa bez płacenia

  • 0

    6. ~Artur  2009-03-19 14:36:57  host: gig122.internetdsl.tpnet.pl

    Pierwszy tydzień jest za free (jeśli wcześniej nie korzystałeś z mobilego gg), dalej pewnie standardowa opłata jak za mgg.

  • 0

    7.  2009-03-19 16:24:15

    ~lol - no pewnie za jazdę tramwajem też nie powinno się płacić?

  • 0

    8. ~  2009-03-19 16:52:40  host: 192.193.245.14

    a co to jest gg? To chyba tylko w Polsce popularne

  • 0

    9.  2009-03-19 17:22:37

    Bardzo ladne to GG na iPhona. Bawilem sie Nimbuzzem , jest dostepne na iFona , mozna sciagnac takze bezposrednio z Katalogow wersje na Symbiana , ale nie przypadl mi do gustu , (Nimbuzz) jest zupelnie nieintuicyjny. Kazdy sam moze sobie roztrzygnac czy korzystanie z Mobilnego GG warte jest tych kilku zlotych , moim zdaniem tak. Dobrze , ze poprawiono w wersji Symbianowej skalowanie tekstu , nie rozumiem zamiany komponentu "pudelka" tekstowego na niezbyt wygodne pole tekstowe , jak widze u uzytkownikow iGG tez nie wywoluje to entuzjazmu , znacznie to urudnia edycje wiadomosci. O idiotycznym domyslnym tekscie w wersji w Javie nawet nie mowie , bo najnowsza wersja przez to wlasnie jest bublem jakich malo.

  • 0

    10.  2009-03-19 17:41:32

    issa - hmmm... w wersji symbianowej zawsze tak było chyba? Nie rozumiem z kolei o co chodzi z tą wersją javową? Pytałe Ciebie kiedyś - pamiętasz, kiedy wysyłałem Ci poprzednią wersję - jednak nie odpowiedziałeś...

  • 0

    11.  2009-03-19 18:11:05

    zainstalowałem, i działa na nieopłaconym :D

  • 0

    12.  2009-03-19 18:20:13

    Wlo , nie , w wersji 2.0 bylo "pudelko"/powierzchnia do wpisywania tekstu. W pierwotnej wersji na symbiana bylo rzeczywiscie pole. Za to do wersji w 3.4 w Javie nie uzywano pola tekstowego. Moze i to drobiazg , ale wiem na pewno bo zwracam na takie rzeczy uwage , jako ze Mobilne GG to moje podstawowe GG. Jak Ci nie odpisalem , jak "widzimy" sie codziennie na GG:) Dziekuje za wersje 3.3.3 , a teraz juz smigam tylko na wersji Symbianowej , jest po prostu lux , cukierkowa i w sumie funkcjonalna , autorzy sie naprawde przylozyli.

  • 0

    13. ~  2009-03-19 18:33:15  host: cju243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Efekt pogrzebania w transmisji - co do płatności - jest sobie coś takiego: Service-Expiration-Date:

  • 0

    14. ~  2009-03-19 18:33:46  host: cju243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Efekt pogrzebania w transmisji - doceniam poczucie humoru twórców aplikacji: User-Agent: Mozilla/4.7 [en] (Win98; I)

  • 0

    15.  2009-03-19 19:01:27

    issa - co Ty gadasz? Miałem 2.0 i nie zauważyłem nic innego niż było wcześniej i jest teraz w wersji 2.02...

  • 0

    16.  2009-03-19 19:02:56

    w sumie nie problem to sprawdzić ;-)

  • 0

    17.  2009-03-19 19:35:11

    No ja bym sie nie zakladal na Twoim miejscu;) Wersja 2.0 ma "area" na 26 kolumn.

  • 0

    18.  2009-03-19 20:55:11

    hmmm... krótko byłą, ale przecież używałem! I mówisz, że pisząc wiadomość nie było linii tekstu? I ja nie zwróciłem na to uwagi mimo, że uważam to za lepsze rozwiązanie?

  • 0

    19. ~kotara  2009-03-31 16:19:33  host: xdsl-2881.wroclaw.dialog.net.pl

    palringo obsluguje gg za free

Dodaj swoją opinię