Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Jednodniowa promocja doładowań w Orange

[Aktualizacja] Jednodniowa promocja doładowań w Orange

WitekT 1 Kwietnia 2012 10:23

0 0
Dziś Orange promuje doładowania dokonane poprzez stronę doladowania.orange.pl. Za doładowanie kwotą 50 zł, użytkownik może otrzymać ekstra drugie tyle.

Dziś Prima Aprilis, ale jednodniowa promocja jak najbardziej prawdziwa - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Bonus jest ważny przez 30 dni i możecie go wykorzystac na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange, a także na połączenia z numerami stacjonarnymi i transfer danych.

[Aktualizacja 12:17]

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 82 kB).



Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16.  2012-04-01 12:25:07

    Jak to nie 30 dni gdy w regulaminie jak wół stoi, że bonus ważny 30 dni.

  • 0

    17.  2012-04-01 12:28:07

    biotyt: poprawione, dzięki! Idę do okulisty, a potem odstawiam kawę i Red Bulle, bo jestem dzisiaj zbyt pobudzony i trudno mi się skupić. ;-)

  • 1

    18. ~  2012-04-01 12:38:56  host: z30-03.opera-mini.net

    Panie WiT, ale to nie wina okularów, a.. Orange! To oni Nas tak przyzwyczaili do tak krótkich terminów, że każdy okres, powyżej 14 dni automatycznie wydaje się żartem lub awarią systemu, itp. ;-)

  • 0

    20. ~  2012-04-01 12:46:46  host: z30-03.opera-mini.net

    19. No coś Ty.. Szybciej uwierzę w minuty do wszystkich sieci, niż dłuższy okres ważności srodków /pakietów :-D

  • 0

    21.  2012-04-01 12:53:48

    biotyt: No widzisz, co innego jest w regulaminie, a co innego na stronie Orange. Na stronie krótszy termin, aby mniej chętnych było na te doładowania. A żeby jeszcze mniej osób skorzystało to tylko doładowania przez stronkę.

  • 0

    22.  2012-04-01 13:04:19

    zoltan666: Na stronie jest 50 zł + 50% więcej na banerze, a pod nim napisane dokładnie: "otrzymasz ekstra więcej niż 50% więcej". Primaaprilisowo :P

  • 1

    23.  2012-04-01 13:07:29

    Niektórzy chyba nie rozumieją o co w tej promocji chodzi. Ładujesz za 50zł i myślisz że dostaniesz 25zł gratis na 14 dni, a Orange pisze że to żart i dostaniesz... 50zł gratis na 30 dni. Rok temu była identyczna promocja.

  • 0

    24. ~  2012-04-01 13:14:26  host: aaun37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    om jezum altanie przecierz w regulaminie pisze co sie dostanie

  • 0

    25.  2012-04-01 13:18:37

    #24 - no ja wiem, że jest napisane w regulaminie, ale w komentarzach lekką konsternację widać, więc wyjaśniłem ;)

  • 0

    26. ~  2012-04-01 14:19:11  host: z23-09.opera-mini.net

    to jest akurat prawda w zeszlym roku zrobili to samo :) zreszta poszukajcie sobie... News jest jak najbardziej prawdziwy :)

  • 0

    27. ~  2012-04-01 14:26:33  host: 94-76-222-227.static.as29550.net

    Szkoda 50 zł, żeby sprawdzać czy to nie fake.

  • 0

    28. ~1  2012-04-01 15:53:05  host: ip-78-30-110-226.free.aero2.net.pl

    Już widzę jutro jak wszyscy, którzy dali się wkręcić w ten (kiepski!) żart składają reklamację. TELEPOLIS sprzedało się Orange i w dodatku napędza im kasę żerując na naiwnych. Gratulacje dla redakcji!

  • 0

    29.  2012-04-01 16:35:11

    Skoro na te promo jest regulamin, to żartem to nie jest i kasa musi być. Zauwaz jeszcze, ze ta cała promocja jest zorganizowana tak, by jak najmniej osób z niej skorzystało.

  • 0

    30. ~2  2012-04-01 17:39:19  host: ip-78-30-109-152.free.aero2.net.pl

    @29 zauważ, że ten regulamin jest na stronie TELEPOLIS http://telepolis.pl/grafika/newsy/2012-04/prima_aprilis_orange.p df , a nie na serverach ORANGE!

  • 0

    31.  2012-04-01 17:55:50

    @30 telepolis zawsze ma te materialy na swoich serwerach...

  • 0