Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] iPhone’owe odliczanie na stronie Orange

[Aktualizacja] iPhone’owe odliczanie na stronie Orange

LuiN 21 Sierpnia 2008 23:27

0 0

iphone orange odliczanieStrona Orange została zamknięta przed premierą telefonu Apple iPhone 3G. Specjalnie dla Was przygotowujemy nową ofertę - przeczytać można w tymczasowym komunikacie. Czyżby przedstawiona kilka dni temu oferta nie była jeszcze ostatnim słowem operatora?

Już od północy zapraszamy do ponownego skorzystania z portalu i zapoznania się z nową ofertą iPhone3G - czytamy dalej.

Do tej pory na portalu nie były dostępne szczegółowe regulaminy planów Orange dedykowanych dla Apple iPhone 3G. Już za kilka chwil wyciągniemy z nich zapewne garść ciekawostek. A być może pojawi się rzeczywiście jakaś "nowa" oferta.




Aktualizacja: Niespodzianką jest obecność białej wersji kolorystycznej telefonu w ofercie. Na stronie pojawiła się możliwość zamówienia telefonu i umowy przez Internet z dostawą do domu (aktualnie jedynie w przypadku klientów indywidualnych).
Aktualizacja II: Dostępne jest już zamawianie telefonów poprzez stronę operatora także w przypadku planów biznesowych.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 81
  • 0

    62. ~  2008-08-22 11:29:43  host: caa118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nokia N95 ma juz prawie dwa lata i nadal jest technologicznie do przodu :) Ale nie moj problem, ze ktos kupi badziew zwany iphone. ;) Napewno jest dobry do WWW, ale reszta to kaszana. Jest tylko jeden program do nawigacji na iphone, wiec po co ten GPS dali? Na szczescie jest Samsung :) Nie musi robic szumu medialnego, oplacac tancerek, kolejkowiczow - wystarczy porzadne funkcje i maja klienta - np. mnie :-) Omnia Rulez! :D

  • 0

    63.  2008-08-22 11:38:11

    Oli to Ty masz coś z głową i powinieneś się leczyć skoro wypisujesz takie bzdury

  • 0

    64. ~Gucio  2008-08-22 11:59:48  host: h-b213-41.resetnet.pl

    Musze se kupić tego ifona bo bede wtedy trendy na trzepaku pod blokiem.

  • 0

    65. ~ziomek13  2008-08-22 12:28:59  host: aclm84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wczoraj usunieto mój wpis wiec pisze ponownie: chyba wyrzuce na smietnik telewizor,telefony,wieze,aprat cyfrowy itd i kupie sobie sobie tą zabawke

  • 0

    66. ~ziomek13  2008-08-22 12:31:37  host: aclm84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    komputer pewnie nie bedzie mi juz potrzebny wiec zrobie z nim to co minister ziobro

  • 0

    67. ~Gucio  2008-08-22 12:41:03  host: h-b213-41.resetnet.pl

    =>ziomek 13 A czego ty telewizora chcesz wyżucić.To ifone to też telewizor ? Czyli Muminki bede mugł oglądać ? Jak tak to poprosze zgreda to mi kupi.

  • 0

    68. ~wer  2008-08-22 13:20:52  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    szkoda tylko, że orange tak sie skoncentrowal na tworzeniu sztucznych kolejek, że zapomniał o sprzedaży. inny portal podaje, że są poważne problemy z systemem sprzedaży IP w orange, i byc może będą musieli zawiesic sprzedaż. era bez kolejek za kase, ale z systemme przedsprzedaży jakoś sobie poradziła

  • 0

    69.  2008-08-22 13:21:57

    OK. Bylem wczoraj niecol przed 23:00. Sama impreza - coz, widac ze wlozono w nia pieniadze, ale ogolnie prawde mowiac - nedzna. Na wybiegu pobiegaly modelki, ale jak przybylem to juz zdazyly zejsc, wiec nie widzialem kolekcji, ktora prezentowaly, a wlasciwie samych modelek, bo to raczej obchodzi normalnego faceta :) Sztucznego dymu calkiem sporo, troche swiatel, ale bez specjalnych efektow - brak laserow, strobo czy czegokolwiek innego. Nie bylo takze fajerwerkow o godzinie 0, nie do pomyslenia! ;) Na srodku placu przed tym calym ustrojstwem stal tlumek ludzi, na oko okolo setki, ale ... w wiekszosci przypadkow byli to ludzie z Orange'a - ktorzy takze mieli namioty za scena, gdzie odbywala sie zamknieta czesc imprezy. Co do samej kolejki - sztuczna ewidentnie, bo jej sklad byl ZUPELNIE inny, niz na filmach z gazety. Co wiecej, nikt z niej nie rzucil sie po otwarciu wrot ;) Ogolnie wzieli fajne kobitki do pilnowania 'dywanu', po ktorym z limo-hummera przeszedl sie z walizeczka z 'pierwszym' iPhonem 3G jeden z wysokich dyrektorow Orange. Sam dywan byl nawet nie tak obciachowy, jakby sie to moglo wydawac ;) Najbardziej zenujace byly zapowiedzi prowadzacego impreze, ktory shoutowal hasla w stylu "premiera roku", "najlepszy telefon" i ... odliczal sekundy do 23 - "juz za godzine bedzie mozna nabyc". Po prostu zal.pl/fr ;> Anyway, jak dla mnie impreza udana o tyle, ze spotkalem paru starych i nie tak starych znajomych, dzieki ktorym tak naprawde ta impreza byla warta swieczki, pobawilem sie nowym ROMem z sterami Diamonda na TyTanie II (co bylo duzo lepsze, niz caly iPhone :) i stwierdzilem, ze iPhone 3G moge smialo polecic tylko w jednym aspekcie - bardzo szybko lapie fixa. Miedzy kolumnami na Konstytucji (czyli widocznosc nieba prawie-ze perfekt) zlapal ja nieomal natychmiast (gora 10 s) - obawiam sie jednak, ze nie bylo to zimny start, bowiem fixa lapal juz wczesniej :> O wadach nie bede pisal, bo nie zmieszcza sie w dwoch pelnyc

  • 0

    70.  2008-08-22 13:25:50

    ...w dwoch pelnych komentarzach po 2000 znakow - chyba, ze znowu ktos napisze (sensownie), jaki to iPhone ach i och. No to wtedy pewnie napisze to w formie pliku tekstowego, wrzuce na hosting i podam tylko linka, bo pierdzielic sie za kazdym razem nie mam zamiaru :) A co do samej sprzedazy, powiem tylko tyle... kto byl na miejscu, ten widzial, ile faktycznie osob kupilo, podsumowanie wiec moze przemilcze :D (aha - i wspolczuje lysiejacemu facetowi, ktory sie wepchnal na 10tke jako 'pierwszy klient' na chama :D - teraz jest synonimem frajera posiadajacego iPhone w mediach i nie tylko ;)

  • 0

    71.  2008-08-22 14:10:12

    @46,47 Mam SE k800i, więc nie muszę mieć ani tego ani tego. Wystarcza mi aż nadto. Jakoś mogę wygodnie przeglądać www przez opere mini.

  • 0

    72. ~M. G.  2008-08-22 17:08:52  host: aash176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nawet jakbym kupił iPhone'a to bym się nie nacieszył nim bardzo, bo po raz kolejny na Ursynowie nadajnik nie daleko SGGW znów jest popsuty i nie można nawiązać łączności z siecią nawet przez GPRS a co dopiero 3G.

  • 0

    73. ~jrz  2008-08-22 20:08:34  host: ip185-100.ghnet.pl

    BUEHEHEHE: http://www.purepc.pl/rozrywka/orange_sztuczne_kolejki_po_iphonea

  • 0

    74. ~  2008-08-23 03:02:53  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    Marens - "Mam SE k800i" wszyscy ci współczujemy ;D

  • 0

    75.  2008-08-23 17:31:53

    mnie najbardziej smieszy to ze niedawno orange oglosil ze jego telefony bedzie mozna kupic tez w kilku komputronikach w polsce. zastanawialem sie po co. wymyslilem ze pewnie dla rozladowania "pewnych kolejek" ktorych sie spodziewali.a tu zonk. nie dosc ze kolejek nie ma to jeszcze im cos z umowami nie dziala i ludzie nie dostaja tych iphone`ow. lol

  • 0

    76.  2008-08-25 11:30:51

    siema siema ,to co sluchajcie Orange nawalil po calej linii!! nic nie potrafia po ludzku zorganziowac, a nie ludzi zachecic, a nie sprzedazy zorganizowac! Ludzie, prosze Was! Iphone - to przeciez Iphone, i nie potraficie ludzi zachecic - to znaczy ze pozycja orange spada, a te wyniki to tylko pic na wode!

  • 0

    77.  2008-08-26 19:29:09

    To się chłopaki pośpieszyli :) Ja już skorzystałem i go mam ajj i jest niezły poza zasięgiem

  • 0

    78. ~  2008-08-30 11:16:05  host: dkn177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a co nie tak z nim ????

  • 0

    79. ~gość  2008-09-19 16:30:27  host: bum235.internetdsl.tpnet.pl

    ja też nie wiem jak można się nim zachwycać ostatnio ,bawiłem sie przez chwile nim ale dla mnie żadna rewelacja,wole swojego LG KF 755 Secret

  • 0

    80. ~konsul  2008-10-02 15:52:35  host: 213.25.189.50

    tylko niech orange da prawdziwa gwarancje iPhona a nie tylko zasady obsługi reklamacji

  • 0

    81. ~  2008-11-16 10:44:06  host: 80.53.1.37

    nie wiecie ile czasu idzie telefon zamwiany przez orange.pl?? dzięki za odp.:))

Dodaj swoją opinię