Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] iPhone OS 3.0 tuż tuż!

[Aktualizacja] iPhone OS 3.0 tuż tuż!

WitekT 8 Czerwca 2009 20:51

0 0
apple iphone 3gWygląda na to, że trzecia wersja oprogramowania do iPhone’a będzie dostępna już wkrótce. PTC zaleciła właśnie swoim punktom sprzedaży jak najszybszą aktualizację iTunes do wersji 8.2, która umożliwia załadowanie iPhone OS 3.0 - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Nowy soft wprowadza wiele zmian. Dodano m.in. obsługę MMS-ów i kręcenie filmów. Szerzej o iPhone OS 3.0 pisaliśmy w tej wiadomości.

[Aktualizacja] Nowa wersja oprogramowania będzie dostępna na całym świecie 17. czerwca.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~prefix  2009-06-08 15:58:46  host: 213.199.253.185

    czyli juz za 3 godziny nowy iPhone...

  • 0

    6. ~  2009-06-08 16:00:19  host: 0x5739acc9.hcnqu1.dynamic.dsl.tele.dk

    "Dodano m.in. obsługę MMS-ów i kręcenie filmów" normalnie rewolucja! Widzialem tez inne funkcje jakie zostana dodane to tylko na smiech zbiera..ale coz dobra reklama a naiwniacy zawsze sie znajda.

  • 0

    7.  2009-06-08 16:01:53

    6 - a co takiego śmiesznego jest np. w cyfrowym kompasie, transmiterze FM i nawigacji krok-po-kroku w standardzie?

  • 0

    8. ~gotham  2009-06-08 16:04:10  host: dpp155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ponad 22 miliony iP sprzedanych na świecie jednak pokazuję, że jest grupa celwoa, dla których to dobry telefon. w samej Polsce ponad 100.000 poszło, więc nic dziwnego, że era trzyma rękę na pulsie

  • 0

    9. ~  2009-06-08 16:12:31  host: bxn90.internetdsl.tpnet.pl

    kazdy telefon znajdzie swoja grupe nabywców, a ten jeszcze przyspiesza postęp

  • 0

    10.  2009-06-08 18:07:19

    @7 cyfrowy kompas jestw wielu telefonach/palmtopach z gps'em tak samo jak mozliwosc nawigacji krok po kroku wiec tu rewolucji nie ma choc moznaby powiedziec 'w koncu'. transmitter FM to dziwny przeciek, bo jak wiadomo glownymi odbiorcami iP sa Stany i Kanada gdzie uzywa sie fal AM, a wiec albo dadza dwusystemowy transmitter AM/FM, albo beda dwie wersje tego telefonu i 4 rozne wersje oprogramowania z opcja enabled/disabled, bo uzywanie takich urzadzen chocby we Francji jest nelegalne...

  • 0

    11.  2009-06-08 20:26:49

    wkońcu będzie tomtom w app store

  • 0

    12.  2009-06-08 21:03:17

    "Gdybym" miał wybierać między iphone 3G a omnia wybrałbym iphone. Do internetu i multimediów to nadaje się, ale nie do codziennego użytku niestety brakuje fizycznej klawiatury.

  • 0

    13. ~lanek  2009-06-08 21:03:22  host: anonymisierungsdienst.foebud.org

    Ladnie, wiec szybko sie z tym uwineli. Cyfrowy kompas fajna sprawa:) Bardzo sie przyda ten nowy sofcik.

  • 0

    14. ~berdys  2009-06-08 22:05:39  host: aaic173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moj ajfon kompa nie widzial od wiekow...

  • 0

    15. ~  2009-06-08 22:09:04  host: f142-059.opera-mini.net

    No i te milion ksiazek na jeden klik do tego czytadlo glosowe automatyczne dowolnego tekstu. Piekne. Konkurencja dostala strzal miedzy oczy. Sterowanie glosem pelna przyszlosc. Iphoniku co tam za muza leci teraz. Nosz k gadac z telefonem. A plakanie za ekranem w 3Gs to zart i tak najlepszy ekran swiata

  • 0

    16. ~Jeremy  2009-06-08 22:15:25  host: 62.111.181.100

    @12 na codzień używam HTC Touch Pro ze sprzętową klawiaturą. Za czasów HTC TyTN przetestowałem też sporo różnych softwareowych. I jak na razie ta z iPhone to jedyna, która w użyciu była dla mnie równie wygodna co hardware.

  • 0

    17. ~  2009-06-08 23:42:03  host: chello087207239113.chello.pl

    Szczególnie że będzie w nowy softcie widok horyzontalny

  • 0

    18.  2009-06-08 23:51:04

    No proszę proszę: http://pda.pl/news/tomtom_dla_iphone__oficjalnie/

  • 0

    19. ~terefere  2009-06-17 10:01:28  host: e1.zaba-gw.waw.supermedia.pl

    no i jest 17 i co ? jak z polskimi autostradami ...

  • 0

    20. ~nic się nie dzieje...  2009-06-17 12:31:39  host: 213.77.7.221

    gggrrr nic no od klikania aktualizacji palec mnie boli

  • 0

    21. ~no i ?  2009-06-17 13:42:28  host: 86-63-89-27.sta.asta-net.com.pl

    Nie wiem jaką strefę czasową apple miał na myśli jeśli chodzi o termin aktualizacji, ale jak dla mnie to dali D

  • 0

    22. ~grrr  2009-06-17 19:00:56  host: rev-217.17.40.66.atman.pl

    podobno miało być o 19 ale jak dotad nic:(

  • 0

    23. ~alek  2009-06-20 11:41:23  host: abcp182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Właśnie padłem ofiarą aktualizacji oprogramowania w moim kupionym w lutym iPhonie 3G 16 GB. A dokładnie, to padł sam iPhon i prawdopodobnie 9 GB mozolnie zainstalowanych w nim programów i wczytanych plików, jeśli serwis w ogóle go ożywi. A było to tak: Przy instalacji niektórych programów z Apple Store pojawiał sie komunikat, że wymagana jest wersja oprogramowania 2.2.1, a było 2.2. Postanowiłem zaktualizować oprogramowanie. Po kliknięciu aktualizuj do 2.2.1. zniknęła ta opcja i pojawiło się aktualizowanie do wersji 3.0 Zacząłem aktualizowanie, co było integralnie połączone z aktualizacją wersji iTunes i Quick Time, razem 230 MB! Podczas aktualizacji pojawił się komunikat o błędzie 1604. I nic nie można było zrobić oprócz możliwości przywrócenia wersji fabrycznej. Przywrócenie wersji fabrycznej ponownie zakończyło się komunikatem o błędzie 1604 i I-phone przestał być widziany przez iTunes. Przy oddawaniu do serwisu w Erze dowiedziałem się, że godzinę wcześniej pracownik odebrał podobny przypadek.

  • 0

    24. ~iphone  2009-06-29 17:01:52  host: chello089079120078.chello.pl

    Nowy soft to podpucha i nic nowego nie wnosi. Spora ilosc zapowiadanych bajerow i poprawek wcale nie poprawia bolaczek telefonu. Sprawa jest prosta Apple zostawilo sobie wolna droge do nowych poprawek a moze platnych jak to jest u nich ze wszystkim. Zostalismy kolejny raz zaladowani w pupe przez maszynke zwana marketing i firme Apple. Jedynymi wymiernymi unowoczesnieniami w 3.0 jest dyktafon, SMS w poziomie, MMS reszta to nadal niedopracowane poprawki.

Dodaj swoją opinię