Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] iPhone HD od tyłu

[Aktualizacja] iPhone HD od tyłu

LuiN 16 Kwietnia 2010 17:38

0 0

Witryna MacRumors opublikowała serię zdjęć, które przedstawiają tylny panel iPhone'a HD. Stylistyka bardzo przypomina tę zaprezentowaną w iPadzie, a obudowa wygląda na metalową.

4gs 4gs 4gs

Jeśli zaprezentowany na zdjęciach tylny panel iPhone'a czwartej generacji okaże się autentykiem, to niestety możemy zapomnieć o lampie błyskowej. Z oznaczenia wynika, że nowy telefon będzie miał 64 GB pamięci wewnętrznej.




Na obudowie pojawił się tradycyjny dla iPhone'aów napis: Designed by Apple in California Assembled in China. Z bliżej niewyjaśnionych przyczyn panel pokazywany jest z jednej tylko strony. Zastanawia też fakt, że obudowa jest jednolita - nie ma miejsc na anteny dla modułów GSM, WCDMA, WiFi, Bluetooth i GPS. No chyba, że obudowa jest jednak z plastiku...

Aktualizacja:
screenshotmaxiphonem Niestety (albo stety) zdjęcia, które trafiły do sieci nie są prawdziwe. To jedynie wielokrotnie przefiltrowany rendering komputerowy.

Źródło tekstu: MacRumors     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~r  2010-04-16 18:13:57  host: c49-48.icpnet.pl

    brzydactwo :( dotychczasowe iPhony wyglądały ładnie, obłe bez kantów, a ten wygląda jak kolcek. No i aparat bez flasha to syf, przy VGA można to olać, ale skoro w tym ma być 5 mpix, to flash by się jednak przydał.

  • 1

    4.  2010-04-16 18:21:49

    Wygląda całkiem ładnie ale ten aparat, to rzeczywiście zrobi pewnie wielką karierę, bo jego rozmiary mogą budzić respekt... ;) . I skąd te jego dziwne umieszczanie, to nie mam pojęcia. Zawsze miałem problem z robieniem zdjęć z aparatu umieszczonego inaczej niż na środku tylnego panelu.

  • 0

    5. ~Jarek  2010-04-16 18:46:41  host: 160.83.42.132

    przecież widać, że to nędzny render :P

  • 0

    6. ~  2010-04-16 18:58:37  host: dsr183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    poskładać zdjęcia iPada, dodać maski, szumy i iPhone HD gotowy ;)

  • 1

    7. ~znawca  2010-04-16 19:13:04  host: chaos.tpnet.pl

    @5. Mylisz się. Przecież to nie jest cały działający telefon, a jedynie jego tylna część obudowy. Chyba, że ktoś był na tyle sprytny i specjalnie pokazał, że jest to sam panel tylny, gdyż wyraźnie jest w środku pusty. Przyjrzyjcie się otworom i zauważcie, że przez nie widać podłogę.

  • 0

    8.  2010-04-16 19:46:16

    Mam nadzieje, że to fake, bo wygląda okropnie.

  • 1

    9.  2010-04-16 20:07:01

    to na pewno fake , alpple by takiego paskudztwa nie wypuściło

  • 0

    10.  2010-04-16 20:16:42

    Do tej pory ceniłem produkty Apple za jakość dotyku, oraz ładny wygląd... no cóż miejmy nadzieje, że chociaż ekranu nie spartolą.

  • 1

    11.  2010-04-16 21:03:08

    Przez ten tytuł przypomina mi się jeden kawał: Co jest najważniejsze w pozycji od tyłu? Być z tyłu....

  • 0

    12. ~maly  2010-04-16 21:11:33  host: 212.160.111.61

    Ciekawe co jeszcze Iphone pokaże z boku...

  • 0

    13. ~qlima1  2010-04-16 21:41:39  host: acbi1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie - oprzytomnijcie! Ktoś zrobił fotki dla tylnej pokrywki - kawałka plastiku a Wy się zachwycacie?! Król jest nagi... i tyle. Z Syrenki Bosto nigdy nie będzie ferrari choć design ma "ciepły"!

  • 0

    14. ~bre  2010-04-16 22:13:20  host: acfb244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    FAKE na zdjeciou 1 i 3 widac ze ktos krzywo nalozyl napisy iPhone :-)

  • 0

    15.  2010-04-16 22:29:12

    a mnie by się coś takiego bardzo podobało. Jeszcze jakby to był metal, to już w ogóle cud miód ;)

  • 0

    17.  2010-04-16 23:27:57

    fake jak ta lala :D

  • 0

    18. ~ursus2400  2010-04-17 12:06:27  host: 212.244.27.120

    Amerykanie nie lubią (wręcz nie znoszą) kantów. Dla nich wszystko musi być obłe, okrągłe. Taka obudowa w USA by nie przeszła, chociaż mi się bardzo podoba i jest bardziej praktyczna niż zaokrąglone plecy iPone'a 3Gs.

  • 0

    19.  2010-04-17 12:15:08

    "iPhonea'ów" - co to za potworek?

  • 0

    20. ~  2010-04-17 16:25:20  host: ip-89-174-125-141.multimo.pl

    Na t.pl prima aprilis cały rok.

  • 0

    21. ~hasz  2010-04-17 17:01:11  host: 088156026124.olsztyn.vectranet.pl

    Tytuł newsa miażdży :D

  • 0

    22. ~s  2010-04-18 00:14:37  host: 178-36-54-73.adsl.inetia.pl

    a czy przypadkiem, by w UE dopuscili go do sprzedazy nie powinien miec wymiennej baterii?

  • 0

    23.  2010-04-19 07:00:03

    Skoro sprzedają, to chyba nie.

Dodaj swoją opinię