Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] iPhone 6 - zdjęcia i informacje o specyfikacji

[Aktualizacja] iPhone 6 - zdjęcia i informacje o specyfikacji

orson_dzi 27 Sierpnia 2014 16:36 Aktualizacja: 28 Sierpnia 2014 18:56

7 5

Jak co roku, im bliżej premiery nowego iPhone'a, tym więcej informacji na jego temat pojawia się w sieci. Tym razem prezentujemy garść zdjęć i informacje o specyfikacji.




Jeśli sprawdzą się dotychczasowe doniesienia, iPhone 6 otrzyma wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości 960 x 1704 piksele. Głównym motorem napędowym smartfonu będzie dwurdzeniowy, 64-bitowy procesor Apple A8 taktowany zegarem 2 GHz w parze z 2 GB pamięci RAM. Aparat o rozdzielczości 8 Mpix pozwoli na rejestrowanie filmów w rozdzielczości 1080p z prędkością 60 klatek na sekundę.


iphone 6 iphone 6 iphone 6


Pomimo tego, że smartfon na zdjęciach wyraźnie wygląda na zwykłą podróbkę z systemem Android, to jednak taka koncepcja wyglądu obudowy nowego iPhone'a krąży w sieci już od kilku tygodni. Końcowy produkt nie powinien więc znacząco się od niego różnić wizualnie.


iphone 6 iphone 6 iphone 6


Premiera nowego iPhone'a 6 najprawdopodobniej odbędzie się 9 września, chociaż niektóre z dotychczasowych informacji mówią, że może się ona przesunąć na 19 września.


Aktualizacja


Apple zaczęło wysyłać zaproszenia na swoją konferencję pod hasłem Wish we could say more, która odbędzie się 9 września. Oznacza to, że premiera iPhone'a 6 odbędzie się już za 12 dni.


iphone6 konferencja

Źródło tekstu: gmsrena; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | iphone 6

w sumie: 47
  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    28.  2014-08-28 21:03:40

    To ciągle plotki,ale przecieków było już tak dużo, że prawie na pewno tak będzie wyglądał. Ładny czy nie, stadko wyznawców i tak się ustawi w długiej kolejce pod iSpotami i zostawi 3k.
    Aha i pamiętajcie: od 9 września jedyny słuszny wymiar to już nie 4" a 4,7 ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~Wader.Lodr  2014-08-28 21:21:45  host: host218-89-206-8.limes.com.pl

    Jobs by się w grobie przewrócił jakby TO zobaczył. Zostaję przy moim starym iP

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    30. ~  2014-08-28 21:54:49  host: user-94-254-128-97.play-internet.pl

    Co to za jakas newsowe rozwolnienie, walicie dzis kolejnymi newsami niczym prysznic z d.pska po podwójnie ostrym kebabie u ahmeda, wszystko robi sie malo czytelne a wazne newsy giną w zalewie calosci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    31. ~Calm7  2014-08-28 22:32:16  host: n05-07-07.opera-mini.net

    Akurat we wrześniu - sobie dzieciaki kupią do szkoły ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~  2014-08-28 23:01:01  host: user-164-126-218-40.play-internet.pl

    troche wyglada jak iPhone :0

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~ble  2014-08-28 23:38:06  host: 093105042043.dynamic.vectranet.pl

    dla mnie takie telefony to badziejstwo że tak powiem ... korzystam z samsunga s5610 i co ludziom więcej do szczęscia potrzebne ? dzwonie, smsuje, bateria trzyma spokojnie 4-5 dni, zdjęcia jak na telefon robi znakomite, ma mocna latarke, raz jadac na rowerze spadł mi i ekran sie wylał, za 14 zł kupiłem nowy, 10 min roboty i już działa pół roku. DO internetu mam laptop, a podstawowe rzeczy moge sprawdzic na przegladarce w telefonie, płacac grosze ... wiadomości sprawdze, poczte sprawdze, pogode zobacze, co wiecej do szczescia potrzebne ? smartfony za 3k ? ehh

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    36. ~  2014-08-29 03:03:21  host: n20-08-07.opera-mini.net

    Śmieszne i głupie gdybanie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    37.  2014-08-29 07:11:30

    Posiadanie ijapka to prestiz i tyle. Poza tym dziwaczne karty nano, aktywacja zeby usa wiedzialo kto iszrota uzywa. Szpiegowanie najlatwiejsze jest na zaawansowanych systemach jak ios. Ale jelonki i tak kupia. W koncu to jedyna sluszna firma.
    Aha, juz nie moge sie doczekac filmikow z rozpakowywania iphonow na youtube. Z zona bedziemy miec ubaw po pachy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~gdzie jest  2014-08-29 07:13:46  host: 81.219.84.18

    Gdzie jest applefan ??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~Nick  2014-08-29 07:27:45  host: 81.219.84.18

    @38 czeka pod sklepem na premiere.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~gdzie jest  2014-08-29 07:42:55  host: 81.219.84.18

    długo czeka, bo juz dawno go nie czytałem a tak umilał mi życie w pracy :( no nic trzeba bedzie na niego po czekac

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~Nick  2014-08-29 08:27:44  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    Złożyłem w PCPR dofinansowanie na iP5s, i mam nadzieję, że jego cena spadnie, gdy pojawi się iP6, którego ze względu na rozmiary bym nie kupił.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~Adrien  2014-08-29 09:28:41  host: 78.133.137.186

    A wrzucając offtopa - dlaczego applefan a nie iPhan? :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~gdzie jest  2014-08-29 09:31:44  host: 81.219.84.18

    a bo ja wiem bo on był fanem apple ogolnie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~Thunder  2014-08-29 10:01:14  host: 85.219.163.130

    Bez kitu apelfana zbanowali ? : D beka

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45.  2014-08-29 11:02:59

    @37: prestiż? Tylko w krajach 3-ego świata. W wakacje spędziłem dużo czasu we Włoszech i Francji i tam jest to telefon jak każdy inny. Z fajf-esami śmigają 9 latki na campingach, a widziałem afrykańskiego sprzedawcę ręczników na plaży gadającego z 4/4S :)
    Słowo prestiż i telefon w jednym zdaniu to dla mnie nieporozumienie. Prestiżowy może być samochód, dom, ewentualnie konkretny zegarek na przegubie. A jak chcesz się wyróżnić słuchawką to tylko Vertu a nie śmieszne jabłko, z którym latają miliony ludzi na całym świecie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46.  2014-08-29 11:27:21

    Parametry podobne do mojego samsunga galaxy s2 z 2011roku GRATULACJE :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~Hose  2014-08-29 13:22:56  host: 31.179.221.20

    Wygląda strasznie, jeśli jednak nawet w tym kształcie wejdzie do sklepów to fanatycy marki nowy marny wygląd i tak przekują na jego zaletę a nie wadę ;-)