Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] iPhone 5 we wrześniu?

[Aktualizacja] iPhone 5 we wrześniu?

Ringu 22 Lutego 2011 20:27

0 0

Apple ma problem z podzespołami do swojego najnowszego smartfonu - donosi Business Insider. To może spowodować przesunięcie premiery iPhone'a 5 na wrzesień.

Nowe generacje iPhone'ów pojawiały się na rynku rokrocznie w okolicach czerwca lub lipca. W tym roku najprawdopodobniej tak się nie stanie. Gigant z Coupertino ma problemy ze dostawcami podzespołów - nie może dogadać się z firmami, które mogłyby się zająć produkcją obudów. Nie wiadomo także dokładnie kto miałby się zająć wytwarzaniem części optoelektronicznych, a wybrani już producenci podzespołów elektronicznych podobno nie otrzymali jeszcze żadnych zamówień od Apple.




To wszystko wskazuje na to, że na iPhone'a 5 będzie trzeba poczekać co najmniej do września.

Aktualizacja
Po ujawnieniu tej informacji wartość akcji giełdowych Apple spadła o 2,5 p.p. Część analityków twierdzi jednak, że produkty Apple pojawią się na rynku zgodnie z harmonogramem. 2. marca Apple zorganizuje specjalną konferencję, na której najprawdopodobniej nastąpi prezentacja nowych produktów, m.in. iPada 2.

Źródło tekstu: Business Insider, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2011-02-22 20:28:08  host: z26-05.opera-mini.net

    Chyba się popłaczę!!!

  • 0

    4. ~Paweł  2011-02-22 20:39:49  host: 89-75-134-146.dynamic.chello.pl

    Chyba przez to dostanę depresji :(

  • 0

    5. ~Kili  2011-02-22 20:40:21  host: user-46-112-73-78.play-internet.pl

    Swoją drogą - nie ma żadnych przecieków co do rozmiarów wyświetlacza? W sensie 3,5 cala to na chwilę obecną już dość mało ;)

  • 2

    6. ~Dognier  2011-02-22 20:40:51  host: 178.73.48.90

    W sumie niegłupie posunięcie, iPhone 4 wciąż świetnie się sprzedaje (nowy hit w sieci Verizon), nie ma sensu wprowadzać szybko 5 generacji.

  • 0

    7. ~  2011-02-22 20:42:49  host: user-188-33-245-81.play-internet.pl

    @5 3,5 cała to wsam raz. Osobiście używam iPhone i Galaxy Tab i uważam ze nie warto miec komórki z większym niż 3,5''

  • 0

    8. ~Dognier  2011-02-22 20:43:18  host: 178.73.48.90

    Kili ---> moim zdaniem wyświetlacz się nie zmieni, bo wraz ze wzrostem rozmiaru powiększyłby się sam telefon, a jedną z zalet iPhone'a są stosunkowo kompaktowe wymiary. Zdecydowanie wolę telefon w rozmiarze iP4 niż np. Galaxy S, nie wspominając już o np. Desire HD.

  • 0

    9. ~Rainbow  2011-02-22 20:56:08  host: 89-77-82-234.dynamic.chello.pl

    Tez tak uwazam, 3,5' jest poreczniejszy, jezeli komus jest potrzebny wiekszy to moze w tablet zainwestowac. Oczekujac na ipada 2 lub galaxy 10.1

  • 1

    10.  2011-02-22 21:03:52

    Przecież Galaxy S nie jest jakiś większy od iPhona. Problem z wyświetlaczami do iPhona jest taki, że mają inną proporcje 3:2 vs. 5:3... większy wyświetlacz oznacza szerszy telefon, gdy inni producenci mogą pozwolić sobie na 4 cale przy podobnej szerokości ekranu. Ja mam HD2 4,3 i nie wyobrażam sobie teraz mieć coś mniejszego.

  • 0

    11. ~  2011-02-22 21:04:03  host: z06-16.opera-mini.net

    A może nie ma kto pracować w fabrykach? http://technowinki.onet.pl/wiadomosci/roznosci/91-dzieci-pracowa lo-w-fabrykach-dostawcow-applea,1,4186191,artykul.html

  • 0

    12. ~Rafał  2011-02-22 21:55:43  host: crowley-nat.greenlan.pl

    Apple ogłosi nowy produkt na czas, ale zrobią tylko składanie zamówień i trzeba będzie czekać pół roku na dostawę :-) Przecież tak było z iPadem, czyż nie? :-)

  • 0

    13. ~  2011-02-22 21:59:02  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    a ja sie przyznam ze zasadzilem sie na galaxy II :)

  • 0

    14. ~  2011-02-23 06:58:12  host: 89-78-189-36.dynamic.chello.pl

    co na to obroncy krzyza???

  • 0

    15. ~  2011-02-23 08:14:17  host: 193.24.14.1

    maniiek jak sie jedna firma wypnie po podpisaniu umowy to podejrzewam że będzie mogła zakończyć działalność....widać że bladego pojęcia nie masz o robieniu biznesu

  • 0

    16. ~  2011-02-23 08:15:28  host: 193.24.14.1

    ernov co cię ugryzło?może czas się zacząć leczyć bo z głową ewidentnie masz coś nie tak - mogłeś na tego newsa nie wchodzić a tak znów parę siwych włosów przybyło tłuku

  • -2

    17. ~dobra rada  2011-02-23 08:23:13  host: 167.202.201.5

    szajsfony tak mają. Kumpel miał taki na firmę i szmatławiec zepsuł się po 2 tygodniach. Zmienił na dotykowego samsunga i jeszcze mu obniżyli abonament. Samsung działa od ponad roku bez żadnego kłopotu. Apple to drogi badziew...

  • 0

    18. ~gornyaa  2011-02-23 08:37:49  host: 217.153.73.242

    Darkeners, jestesmy z Toba...

  • 0

    19. ~plum  2011-02-23 10:08:26  host: apn-95-40-77-130.dynamic.gprs.plus.pl

    ja mam w Loox'ie 720 display o przekątnej 3,6" i jest nieco lepszy niż 3,5" w podobnych urządzeniach to naprawdę daje się odczuć w użytkowaniu , często też korzystam z wyświetlacza 2,9" w XM 5530 i uważam że jest nieco za mały do wygodnego uzytkowania szczególnie do dłuższej sesji z GW moim zdanie wyświetlacze 3,6" lub 3,7" byłyby optymalne

  • 0

    20.  2011-02-23 10:49:21

    Przy takiej marży mają problem z zakupem podzespołów ? Czytałem gdzieś że wysysają z rynku podzespoły tak że inni producenci nie mogą kupić lub muszą płacić więcej niż wcześniej. Dzięki fanboyom Apple wszyscy zapłacimy za telefony drożej.

  • 0

    21. ~ttd  2011-02-23 12:33:09  host: hml209.internetdsl.tpnet.pl

    Nowy Iphone zostanie zaprezentowany najwcześniej na wiosnę 2013 roku. Każdy kto się go spodziewa w tym roku nie wie o czym mówi.

  • 0

    22. ~jrz  2011-02-24 08:22:01  host: cpc1-haye15-0-0-cust51.haye.cable.virginmedia.com

    Ależ oczywiście, że będzie nowy Ajfon - IP4 w białym kolorze, którego nadgniłe jabłko nie może już z rok wprowadzić na rynek...

Dodaj swoją opinię