Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] iPhone 3G za 149 euro we Francji

[Aktualizacja] iPhone 3G za 149 euro we Francji

WitekT 26 Czerwca 2008 10:46

0 0

apple iphone 3g 17. lipca francuski Orange rozpocznie sprzedaż iPhone 3G. Przy zakupie abonamentu będzie kosztował 149 euro za wersję 8 GB oraz 199 euro za 16 GB w dedykowanych planach taryfowych. W pozostałych będzie droższy o 50 euro.

Najtańszy plan taryfowy będzie kosztował 49 euro i zawierał 2 godziny rozmów do wszystkich sieci, 2 godziny rozmów w sieci wieczorami i w weekendy, 50 SMS-ów oraz 10 godzin dostępu do hotspotów operatora. Najdroższy - za 149 euro miesięcznie - będzie pozwalał na 12 godzin rozmów do innych sieci, 12 godzin rozmów w sieci wieczorami i w weekendy, 1000 SMS-ów oraz 100 godzin dostępu do hotspotów. Wszystkie plany taryfowe będą zawierały także 500 MB na transmisję danych.




Orange będzie jedyną siecią we Francji, która rozpocznie sprzedaż tego telefonu. Ci, którzy zakupili wcześniejszą wersję telefonu, będą mogli kupić najnowszy model za 99 euro.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~  2008-06-26 11:06:48  host: apn-77-113-13-82.gprs.plus.pl

    No i po co takie newsy jak nie napiszecie w jakim to bedzie abonamencie ? Za 10euro czy za 100euro miesiecznie ? Bedzie w Orange u nas za 600zl w abonamencie za 300zl pewnie :P

  • 0

    2.  2008-06-26 11:07:01

    u nich 150 euro, a u nas pewnie z 300 :D

  • 0

    3. ~  2008-06-26 11:23:55  host: acjs190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dałbym 500zł w abo 100zł za taki tel. narazie jestem w play, ale drugi tel bedzie na pewno potrzebny :)

  • 0

    4. ~quba  2008-06-26 11:34:59  host: aefy11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W o2 UK iPhone będzie w prepaidzie, wczoraj były na o2.uk ceny, ale dzisiaj znikneły. Są tylko na abonament: http://www.o2.co.uk/iphone/paymonthly

  • 0

    5. ~lupa  2008-06-26 11:35:45  host: bzv140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nowy iphone nie jest zly, ale to yadna sensacja biorac pod uwage, ze juz na dniach wchodzi Samsung Omnia z ogromna przewaga nad tym iphonem - Windows Mobile 6.1 i mozliwosc wgrania Automapy :D Iphone moze sie schowac.

  • 0

    6. ~misio  2008-06-26 11:39:36  host: 217.116.101.16

    strategia jest prosta. francuz zaplaci wiecej bo zaplaci tez za nasz telefon. wiec u nas bedzie tanszy:-)

  • 0

    7. ~Bużdygan Nilowy  2008-06-26 11:41:46  host: publiczny110.sysnet.pl

    Szkoda, jedynym praktycznym zastosowaniem iPhona 3G jest tylko przeglądarka internetowa. Kwalifikuje się on do zakupu karty prepaid data, albo abo net i używa się go tak jak tablet Nokia N800 bez dzwonienia jako takiego. Drugi telefon, który posiada funkcje wszelakie służy do używania normalnego. Wg mnie JEDYNY atut iPhona 3G to ekran 3,5" (pomijam GPS). Ale co mi z tego jak teraz mogę mieć LG Viewty (3") i mieć jedno urządzenie w kieszeni, albo Diamonda (2,8")albo Samsunga i900, (3,2" niebawem ma być). Jeżeli się mylę proszę powiedzcie mi co mogę osiągnąć oprócz netu na iPhone, tylko proszę nie wymieniać kalkulatora :) ???

  • 0

    8. ~  2008-06-26 12:30:40  host: cas74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #7 dobrze mowisz. Brak oprogramowania na tego iphone'a to duza bolaczka, ale dzwonic mozna :) Ja mysle nad HTC Touch i Samsungiem i900, bo to lepsze telefony pod wzgledem systemu i funkcji, ale boje sie ekranu dotykowego. W telefonie, ktorego nie dotykam mam czesto brudna szybke, a co dopiero w dotykowym ;/ Powinni dac klawiature QWERTY i byloby idealnie.

  • 0

    9.  2008-06-26 12:33:41

    ad 7 jak to co możesz mieć ? jeśli chodzi o soft to możesz mieć to samo co na inne platformy z systemem operacyjnym

  • 0

    10. ~jarekt  2008-06-26 15:12:37  host: ebj62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moze kiedy zaczna iPhona sprzedawac w Polsce skoncza sie komentarze ludzi ktorzy widzieli go tylko w internecie i porownuja do telefonow ktorzych zreszta takze nie uzywali. Potega iPhona nie polega na ilosci funkcji tylko na tym, ze jesli juz obsluguje jakas funkcje to robi to najlepiej na swiecie. Mialem w zyciu ponad 10 smartphonow (zostawilem 2 na WM) i testowalem wszystkie klawiatury ekranowe jakie sa dostepne. Zadna nie dziala nawet w polowie tak dobrze jak ta z iPhona. To tylko przyklad bo czy to odtwarzanie muzyki, czy ogladanie zdjec czy surfowanie w sieci - zaden sprzet z WM nie moze sie na tych polach rownac.

  • 0

    11. ~BigLu  2008-06-26 16:10:10  host: 212.160.172.70

    iPhone to niezłe urządzenie, ale nie widze zabardzo możliwości wykorzystania nawet połowy jego możliwiści przy obecnych planach w naszym kraju, kożystałem w UK z wcześniejszej wersji tego fona i byłem zadowolony. Poza tym iPhone prawie do wszystkich funkcji korzysta z netu a u nas te pakiety sa troszeczke żenujące. Poczekamu zobaczymy:)

  • 0

    12. ~  2008-06-26 16:18:25  host: 212.160.172.70

    *korzystałem

  • 0

    13.  2008-06-26 16:48:52

    #10 - i co Ci po tym iphonie i internecie na nim, jak operator nie da Ci wraz z nim taryfy data? sprzedawanie tego urzadzenia, bez przynajmniej 200mb w abonamencie to nieporozumienie a nasi operatorzy jak daja 50mb to za dodatkowa oplata (spojrz na cenniki ery i orange, bo u nich tylko bedzie)... brak javy tez da sie ludziom we znaki, bo coraz czesciej drobne platnosci i bilety komunikacji miejskiej bedzie sie kupowac przez specjalne aplikacje w komorkach (patrz poznan). co z bateria? znow na stale wbudowane ogniwo tylko tym razem gorsze bo li-ion zamiast li-poly? wiesz ile kosztowala wymiana w serwisie? w przeliczeniu ok. 170-180zl ;) dodajac do tego raptem roczna gwarancje (tylko tyle miala gwarancja w stanach) praktycznie zaraz po jej skonczeniu sie ludzie zmuszeni byli wymienic baterie. Tylko nie pisz, ze UE wymaga 2 lat gwarancji na elektronike itp. bo wiekszosc producentow ma to gdzies (ostatnio specjalnie wyslalem moja lustrzanke na serwis do czyszczenia i regulacji, bo roczna gwarancja uplywa za 3 tygodnie)

  • 0

    14. ~do 10  2008-06-27 06:55:58  host: acfh96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już lepsze coś z windows mobile. Ten iphone to tandeta, zabawka do szpanu i nic więcej. I co z tego jeżeli ma 3G a nie ma kamery do video ?. Trzeba będzie stawać przed lustrem skierować wyświetlacz w stronę jego i w tedy będziemy mogli prowadzić video rozmowę. Wi fi w tym tel to prawie i że do kitu (Bardzo długo pobiera ip a o ad-hoc możemy zapomnieć)Te 3G to dla zabawy zrobili bo nic innego nie wnosi jak transmisja danych i tak jako modem iphone nie wykorzystam. A o mms możecie pomarzyć. Macie przed sobą Najlepszy telefon 2005 roku. Bo czas go wyprzedził

  • 0

    15.  2008-06-30 10:26:59

    do 14. kamerka to nie wszytko,ja uzylem VC 2 razy - pierwszy i ostatni heheheh a najwieksza zaleta iphona jest intuicyjna obsluga i super ergonomia. Nie ma lepszego telefon teraz na rynku !! W sumi to najwieksza wada tego modelu jest MMS bo czescie sie korzysta niz z VC

Dodaj swoją opinię