Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Internet mobilny w Orange częściowo bez roamingu

[Aktualizacja] Internet mobilny w Orange częściowo bez roamingu

msnet 23 Czerwca 2017 16:25 Aktualizacja: 23 Czerwca 2017 17:50

6 9

orange wakacje roaming wide

Od 23 czerwca w niektórych ofertach internetowych sieci Orange, będących substytutem internetu domowego, znika możliwość korzystania z roamingu.

Jak możemy przeczytać w regulaminach, które udostępniamy poniżej, usługi Internet LTE dla domu, Internet LTE 2w1 oraz Orange Love Internet 4G są świadczone wyłącznie na terenie Polski. Dotyczy to nowych umów - takie informacje otrzymaliśmy od rzecznika prasowego Orange.




Ponadto w ofertach Internet LTE dla domu, Internet LTE 2w1, Orange Love Internet 4G oraz w ofercie Orange FreeNet od dzisiaj nie można wykupić dodatkowych pakietów 300 i 500 MB w UE. Znikają także dodatkowe pakiety w usługach abonamentowych:

  • 0,5 GB i 1 GB w Internet LTE dla domu i Internecie 2w1,
  • 0,5 GB w LTE FreeNet 64,91, LTE FreeNet 74,91, LTE FreeNet SIMO 54,91, LTE FreeNet SIMO 64,91,
  • 0,5 GB w Orange Love Internet 4G.

[Aktualizacja 23.06.2017 godz. 17:50]
Jak się dowiedzieliśmy od rzecznika prasowego Orange Wojciecha Jabczyńskiego, opisane wyżej ograniczenia dotyczą tylko nowych umów.

Zobacz: regulamin oferty Internet LTE dla domu
Zobacz: regulamin oferty Orange FreeNet
Zobacz: regulamin oferty Orange Love Internet 4G/Telefon komórkowy

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: internet | roaming 2017 | roaming | orange

w sumie: 99
  • 0

    80. ~Marcin.503  2017-06-24 16:10:00  host: public-gprs199299.centertel.pl

    Dobre, "chyba" każdy operator, ma pokręcenie z pogmatwaniem w taryfach na kartę.

  • 0

    81. ~yt  2017-06-24 17:38:51  host: apn-46-169-95-124.dynamic.gprs.plus.pl

    Plus na kartę tez wprowadził jakieś ograniczenia w taryfie wyczytałem to na telix

  • -1

    82.  2017-06-24 17:55:16

    77 - dlatego wolisz inną sieć. I tak powinno być - jeśli komuś coś nie odpowiada, wybiera co innego ;-) Dla mnie to normalna sytuacja.
    Jeśli już to II, III, IV, V itd. Trzymałbyś się przyjętej konwencji chociaż...
    79 - w tej taryfie już NIE MA roamingu ;-) Cennik określa jakie i za ile usługi operator świadczy.

  • 1

    83. ~Karta RULEZ  2017-06-24 18:13:27  host: 188.146.2.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Kartę zamiast abonamentu ma się bo: 1. płaci się mniej i dostaje więcej, 2. Nie wiąże się z operatorem i nie kończy marnie jak abonamentowcy utopieni w zlikwidowanym zasięgu 4 sieci Playa i w ograniczeniach Playa 1,5 magabit

  • 0

    84. ~pabloki  2017-06-24 19:54:20  host: 188.146.73.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ale myślisz ze pozwolą sobie na likwidacje roamingu? taka taryfa to strzal w kolano. zd w karcie nie będzie riamingu? zawsze sie ktos z operatorów wylamie wydaje mi się ze to jest na zasadzie promocji oferowane bo plus jakieś sztuczki z tym będzie robil.

  • 0

    85. ~karol  2017-06-24 21:12:19  host: static-46-238-241-141.awacom.net

    do wlo : na stronie plusa cały czas jest taryfa Ja+na kartę - to skąd te regulaminy Ja+na kartę I ??????4
    czy to oznacza ,że od sierpnia nie będzie RLAH na takich zasadach jak teraz ???? i czy jęsli teraz przedłużę umowę na 24 mies. to mi tego nie zmienią ?? bo już się w tym pogubiłem

  • -2

    86.  2017-06-25 10:48:32

    84 - zastanów się co mówisz zanim powiesz? Rezygnacja z roamingu?
    85 - a nie miałem co robić i tak sobie napisałem... Dla jaj ;-)

  • 1

    87. ~  2017-06-25 11:30:15  host: n06-08-01.opera-mini.net

    wlo, do kościoła byś poszedł i pomodlił się o pokorę. A tak marnujesz czas z którego będziesz kiedyś rozliczony...

  • -1

    88.  2017-06-25 11:41:47

    87 - nie trać czasu na prawienie kazań... Bo się okaże, że Twój stracony czas, ze względu na większą wartość społeczną itp., itd., będzie surowiej rozliczony ;-)

  • 1

    89. ~pabloki  2017-06-25 13:52:31  host: apn-37-248-36-212.dynamic.gprs.plus.pl

    86 no to co pisałes ? jak mam to rozumiec? wprowadzono roaming na promocji i tak sobie bedzie . czy zastosowano sztuczkę z nieobowiazywaniem w tej promocji pakietów no limit tego nie wiem. ale bylo by niezgodne to z rlah. ze niby chcą pokazac ze w taryfie nie ma standardowo roamingu? to nic . podstawa dla rlah sie liczy czyli pakiety no limit ... ae zaraz ich tez nie ma w cenniku zarówno w post jak prepaid. ach głupi plus nie ma no limitu w cennikach i liczy klientom z no limitu . ale zaraz... komisja eu wyjasnia ze no imit jak masz to masz i w roamingu.. .

    kompletnie nie wiem co chciałeś pokazać nowa taryfa na karte . dla rlah przyjmuje sie warunki całosciowe . no po co plus wyizolował ten roaming spychajac go na promocje?

  • 0

    90.  2017-06-25 14:12:27

    89 - mnie pytasz? A skąd mam wiedzieć? Co będzie to zobaczymy niebawem.
    Ja tylko fakt prezentacji nowego cennika, bez roamingu przedstawiłem. I tyle. Ty czegoś więcej się dopatrujesz?

  • 0

    91. ~pabloki  2017-06-25 14:17:38  host: apn-37-248-36-212.dynamic.gprs.plus.pl

    90 tak. jak to nie wiesz . ten cennik nowy nie zmienia nic dla zasady rlah. jesłi nalczać będą stawkę jednostkowa dla ludu z nolimitami. po co ten nowy cennik? raczej dla sztuczek księgowych. innego uzasadnienia nie widzę , zreszta sam piszesz mi że wyłaczenie roamingu jest nierealne.

  • 0

    92.  2017-06-25 14:28:42

    91 - ponownie... Mnie pytasz? Nie wiem ;-)
    Jeśli uważasz, że dla sztuczek księgowych (zapewne w związku z handlem metalami szlachetnymi albo lekami), to pewnie tak jest ;-)

  • 0

    93.  2017-06-25 14:29:49

    Ja czekam na rozwój sytuacji. Na dokumenty - które będą mnie dotyczyć. Ty wiesz już teraz co będzie. I bardzo dobrze, ze mamy takich obywateli w kraju ;-)

  • 0

    94. ~pabloki  2017-06-25 15:54:08  host: 188.146.16.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    92 a kogo skoro do Cb pisze odpowiedz.
    93 to po co zabierasz flos publikując cenniki ntore nikt w plusie nie wie do czego sa.

  • 0

    95. ~pabloki  2017-06-25 15:54:11  host: 188.146.16.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    92 a kogo skoro do Cb pisze odpowiedz.
    93 to po co zabierasz flos publikując cenniki ntore nikt w plusie nie wie do czego sa.

  • 0

    96.  2017-06-25 15:59:38

    94/95 - Nie wiedzą do czego są? Sądzę że są do wszystkich nowych aktywacji po ich wejściu w życie ;-)

  • 0

    97. ~pabloki  2017-06-25 16:16:12  host: 188.146.16.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Wlo jak dzwonilem.do bok plus i podaje nazwę to sie dziwią ze cos takiego istnieje.

  • 0

    98.  2017-06-25 16:42:01

    97 - no popatrz... Specjalnie dzwoniłeś?
    A ja mówiłem, że z nudów dla jaj napisałem te cenniki ;-)

  • 0

    99. ~pabloki  2017-06-25 16:48:34  host: 188.146.16.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Wlo. Tak specjalnie . Ale nie jest w plusie obsługa najwyższych lotów,raczej malo zaangażowana
    najdziwniejsze to ze w tmobile sa zaangażowani a ponoć słabo placa . Ale może tmobile płaci więcej.

Dodaj swoją opinię