Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja II] Zegarki Samsung Gear sparujemy z iPhonem

[Aktualizacja II] Zegarki Samsung Gear sparujemy z iPhonem

orson_dzi 5 Stycznia 2017 08:58 Aktualizacja: 11 Stycznia 2017 16:33

3 1

Smartwatche Samsunga - Gear S2, Gear Fit 2 oraz Gear S3 Classic i Frontier dostały oficjalne wsparcie dla systemu iOS.

samsung gear s2 samsung gear s3 frontier samsung gear s3 classic samsung gear fit2

Program beta testów aplikacji do obsługi zegarka Gear S2 trwał prawie pięć miesięcy. Po jego zakończeniu możliwość sparowania zegarków z systemem iOS dostały również najnowsze zegarki z serii Gear S3 oraz Gear Fit 2. Warto przy tym zaznaczyć, że dla Gear Fit 2 została przygotowana oddzielna aplikacja.

Do działania zegarki potrzebują urządzenia z systemem iOS 9 lub nowszym.

Zobacz: Test smartwatcha Samsung Gear S3 classic
Zobacz: Test smartwatcha Samsung Gear S2 classic




Aktualizacja [2017-01-05 10:45:00]

Jak informują przedstawiciele Samsunga, informacja została ujawniona zbyt wcześnie. Na aplikację trzeba jeszcze poczekać kilka dni.

Aktualizacja II

Samsung Polska przekazał nam, że aplikacje trafiły już do Apple App Store. Udostępnione programy są kompatybilne z Samsung S Health. Programy są dwa - jeden dla opasek sportowych Fit i Fit S, drugi dla smartwatchy Gear S2 i S3.

Kompatybilne urządzenia to: iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6+, iPhone 6S, iPhone 6S+, iPhone 7, iPhone 7+ oraz iPhone SE (iOS 9.0 i wyższe).

Źródło tekstu: sammobile; wł     

w sumie: 15
  • 0

    1.  2017-01-05 09:05:18

    Teraz Apple Watch powinien dostać wsparcie dla Androida ;)

  • -3

    2. ~radek  2017-01-05 10:20:43  host: 94.42.177.198

    A po co nam apyl łocz... ten kwadratowy i brzydki badziew

  • 0

    3. ~.aj  2017-01-05 10:37:30  host: dpa237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wie ktoś może jak się ta paka w sklepie nazywa? Samsung gwar manager czy coś podobnego nic na razie sensownego nie prezentuje.

  • 2

    4.  2017-01-05 10:55:04

    1: ale po co? ;-)

  • 0

    5. ~j  2017-01-05 11:39:59  host: 89-64-47-80.dynamic.chello.pl

    @3 jeszcze ich nie ma

  • 0

    6. ~Dudi  2017-01-05 12:33:17  host: user-94-254-160-165.play-internet.pl

    Czy ktoś wie gdzie w Warszawie można zobaczyć gear s3?. W Arkadii nie ma

  • 3

    7.  2017-01-05 14:39:39

    Co z tego że sparujemy jak połowa funkcji nie będzie działać tak jak przy połączeniu Apple Watch - iPhone

  • 1

    8.  2017-01-05 21:21:02

    apple z samsungiem? no prosze

  • 0

    9.  2017-01-05 23:04:20

    "Gear Fit S3 Classic"??? @orson_dzi, czy ja o czymś nie wiem? :P

  • 0

    10.  2017-01-05 23:28:12

    @9 Lucas37 - Dzięki za zwrócenie uwagi. Poprawiłem. Sam czekam na udostępnienie aplikacji na iOS, jako użytkownik (zadowolony dodam) Fita 2. Niby mam kilka telefonów z Androidem czy Lumię 950 XL bez wsparcia dla smartwatcha, ale jakoś ten iPhone SE najmniej mnie denerwuje i pewnie zostanie na dłużej. Jak coś, to tutaj jest moja recenzja Samsunga Gear Fit 2: http://tlp.is/ca5

  • 0

    11. ~Baobab  2017-01-06 09:55:31  host: 89-65-232-205.dynamic.chello.pl

    Co to za zegarek za ciężkie pieniądze jak nie ma wejścia na kartę sim. Czasami nie biorę telefonu bo nie mam gdzie schować. Mam Media-Techa za 150zł i jest łączność ze światem w razie pilnej potrzeby.

  • 0

    12.  2017-01-11 18:18:52

    @11: jaki masz model tego Mediatecha?

  • 0

    13.  2017-01-11 22:58:53

    11. Baobab - S2 i S3 występują w wersji z eSIM. Co to za kraj, że standard ten nie jest jeszcze obsługiwany.

  • 0

    14. ~.aj  2017-01-12 07:24:21  host: adnh40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niby fajnie, a niestety np. nie da sie odpisac na sms...

  • 0

    15.  2017-01-12 12:26:08

    nius na który z wytęsknienim czekałem po nocach nieprzespanych

Dodaj swoją opinię