Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja II] Trwa wielogodzinna awaria portalu Orange

[Aktualizacja II] Trwa wielogodzinna awaria portalu Orange

WitekT 8 Października 2013 10:11 Aktualizacja: 8 Października 2013 16:26

15 1

Od ponad 11 godzin nie działa strona internetowa orange.pl. Odwiedzający widzą białą stronę z komunikatem Błąd 503 - Service Temporarily Unavailable.



Z komentarzy przedstawicieli Orange na blogu (który działa, bo jest na innym serwerze) wynika, że problem ma zostać wkrótce usunięty. Co ciekawe, na oficjalnym profilu Orange na Twitterze pojawił się dziś wpis informujący o teście tabletu Asus MeMOPad LTE FHD 10, kierujący do ciągle niedziałającego serwisu.




[Aktualizacja 12:02] Niestety technika od czasu do czasu płata figle i mamy awarię IT, która spowodowała, że nie działają nasze strony orange.pl i njumobile.pl. Mamy także problemy z funkcjonowaniem niektórych usług i bieżącą obsługą klientów korzystających z salonów sprzedaży oraz obsługi telefonicznej. Przepraszam za wszelkie, związane z tym utrudnienia. Walczymy, aby jak najszybciej usunąć awarię. Spodziewamy się, że nastąpi to dziś w godzinach popołudniowych - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik operatora.

[Aktualizacja II 16:26] Awaria, co potwierdza rzecznik i czytelnicy, została już usunięta.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 110
  • 0

    99. ~occultis  2013-10-08 18:19:53  host: public-gprs603908.centertel.pl

    Nie wszystko działa. Po zalogowaniu i np. próbie sprawdzenia ilości danych na modemie - błąd 404

  • 0

    100. ~Jacek  2013-10-08 18:53:33  host: jvj178.internetdsl.tpnet.pl

    Baska wróciła i zaczęła robic porzadki ! a może serce i rozum ja znowu oszukali ze maja "wiekszego tranfera"

  • 0

    101. ~  2013-10-08 19:19:12  host: ip-93-154-152-26.free.aero2.net.pl

    Baśka zahaczyła o kabel jak wychodziła i wszystko padło.

  • 0

    102. ~guesy  2013-10-08 19:29:30  host: d62-126.icpnet.pl

    ebok nadal nie działa... sobie nie sprawdzę niczego, usług nie włączę

  • 0

    103.  2013-10-08 19:52:22

    pabloki - po prostu Major Incydent Management komunikuje się na poziomie execów i higher managementu. Tego nie zmienisz.

  • 0

    104. ~  2013-10-08 20:01:16  host: ip-37-209-136-30.free.aero2.net.pl

    @103 a można po polsku?

  • 0

    105. ~Astis  2013-10-08 20:03:07  host: aqa203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Awaria NIE została usunięta ! Nie można wejść w pod strony tj. rachunki i płatności, numery, stan konta itd... myślę, że to jeszcze potrwa ...

  • 0

    106.  2013-10-08 21:11:52

    Działa poczta , stan konta , faktury :-)

  • -1

    107.  2013-10-08 21:12:50

    O ile zgadzam się z "Niestety technika od czasu do czasu płata figle i mamy awarię IT,", o tyle w wypadku Orange stwierdzenie, że "od czasu do czasu technika płata figle" jest w zasadzie kłamstwem, gdyż w tej sieci, "od czasu do czasu" to technika działa prawidłowo...

  • 0

    108. ~alo alo  2013-10-08 21:19:10  host: tor20.anonymizer.ccc.de

    @107 - zapomniales dodac - to mowilem JA - GLOWNY HEJTER!!!

  • 1

    109. ~  2013-10-08 21:27:12  host: z04-07.opera-mini.net

    108, popieram. 107 główny hejter portalowy. ja mogę powiedzieć, że u mnie w Szczecinie Orange działa dobrze, jakość połączeń na wysokim poziomie zapewnia. Moi znajomi także są zadowoleni.

  • 0

    110. ~  2013-10-08 21:37:48  host: 0x3d.lu

    hejter jak ta lala :)

  • 0

    111. ~Calm7  2013-10-08 21:40:47  host: n09-09-01.opera-mini.net

    107). Divhash. No patrz, a ja jak na złość wszystkim, mam te Orange, piszę, dzwonię, netuję - pewnie cudem? Nawet mmsy co dzień wysyłam, o zgrozo! Mam fart? :-D

  • 0

    112. ~Maly  2013-10-08 22:14:01  host: user-164-127-225-158.play-internet.pl

    mozna sioe zalogowac ale nie widac stanu konta i pakietow, widac spis polaczen i mozna robic pakiety. czyli po 24 godzinach od awarii moze uda im sie w pelni przywrocic system do pracy

  • 0

    113.  2013-10-08 23:04:40

    @111 masz farta. U mnie też nie działa jak powinno. Czasami działa czasami nie.

  • 0

    114. ~  2013-10-09 05:10:08  host: z04-07.opera-mini.net

    113, u mnie w kratke działa Play a Orange śmiga wzorowo

  • 0

    115. ~anty orange mobilnet  2013-10-09 09:05:58  host: jvj178.internetdsl.tpnet.pl

    114 - ehe wzorowo smiga w reklamie bo nawet lata nam mieszkaniami

  • 0

    116. ~  2013-10-09 11:03:44  host: terminal-3-131.retsat1.com.pl

    wczoraj doladowane konto mtransferem,do dzisiaj nie zasilone!

  • 0

    117.  2013-10-09 12:16:39

    @103 nie można, ITIL jest brytyjski

  • 0

    118. ~mała  2013-11-15 11:52:54  host: 91.244.220.133

    ludzie ja wczoraj po godz 17.00 nie mogłam nigdzie sie dodzwonić nawet numer alarmowy 112 nie działał a musiałam wezwać pogotowie do chorej sąsiadki !!!! dzieki bogu są jeszcze tel stacjonarne u sąsiadów !!!!! PORAŻKA !!!!

Dodaj swoją opinię