Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja II] Samsung ostrożny z produkcją Galaxy S8

[Aktualizacja II] Samsung ostrożny z produkcją Galaxy S8

orson_dzi 5 Stycznia 2017 11:49 Aktualizacja: 5 Stycznia 2017 14:56

6 1

Jak informuje koreański Electronic Times, Samsung nie chce od razu produkować dużych partii Galaxy S8. Mamy też pierwsze zdjęcie smartfonu.

Mając w pamięci ogromną wpadkę z Galaxy Note 7 Samsung bardzo ostrożnie podchodzi do tematu nowego flagowego smartfonu. Jeśli osiągnie on podobny sukces jak poprzednie urządzenia z serii Galaxy S, to wiadomo, że w ciągu roku rozejdzie się on w kilkudziesięciu milionach egzemplarzy. Samsung planuje jednak na początek wyprodukować nie więcej niż 10 mln sztuk Galaxy S8.

Produkcja ma ruszyć w marcu, a sprzedaż w kwietniu, czyli o miesiąc później niż w przypadku ubiegłorocznego Galaxy S7.

Zobacz: Samsung Galaxy S8 z akumulatorem produkcji SDI
Zobacz: Galaxy S8 20 proc. droższy od poprzednika
Zobacz: Galaxy S8 pierwszym smartfonem z Bluetooth 5.0
Zobacz: Oba Samsungi Galaxy S8 z zakrzywionymi ekranami

Aktualizacja:




galaxy s8

A tak wygląda pierwsze zdjęcie prototypu Galaxy S8. Jak sprawdziliśmy w naszej redakcji, proporcje ekranu zmieniają się z 16:9 na 17:9. Oznacza to możliwość zmieszczenia większej przekątnej ekranu bez konieczności zwiększania szerokości telefonu i potwierdza dotychczasowe przecieki.

Potwierdzono też prawidłowe opisy w języku chińskim, a doniesienia o rozpoczęciu testów w Chinach dodatkowo uwiarygadniają przeciek. Warto też zwrócić uwagę na smugi na ekranie, które występują przy wykonywaniu zdjęć ekranów AMOLED i niezsynchronizowanej z odświeżaniem ekranu migawki aparatu. Jeśli powyższe zdjęcie to fotomontaż, ktoś musiał się naprawdę mocno postarać.

Aktualizacja II

Dowiedzieliśmy się, że smartfon prawdopodobnie będzie miał premierę 18 kwietnia. To ponad miesiąc później niż w przypadku Galaxy S7, którego premiera miała miejsce 11 marca.

Źródło tekstu: Reuters; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung galaxy s8

w sumie: 35
  • 0

    16. ~  2017-01-05 14:41:14  host: host-46-151-189-42.interduo.pl

    klejenie digitizera z ekranem tez serwisowaniu nie pomaga, do tego wodoszczelnosc i gotowe...

  • 0

    17.  2017-01-05 14:44:35

    Bałbym się używać takiego telefonu. Chwila nieuwagi i ponad 4000 zł w plecy. Jakbym go zbił, to bym się chyba popłakał :(

  • 2

    18.  2017-01-05 14:53:48

    Mnie S7 Edge walnął 2x na beton i raz na drobny, ostrokrawędziowy żwir. Z wysokości kieszeni spodni. Nawet drobnego śladu na obudowie nie było. Za to w mózgu panika :) Mam jakiegoś fuksa, pomimo kilku setek telefonów w moich rękach, ani razu nie stłukłem ekranu.

  • 0

    19. ~Bombowa marka  2017-01-05 15:12:55  host: user-94-254-162-189.play-internet.pl

    lubie telefony samsunga, bo to mombowe telefony były, xdxdxd

  • 0

    20. ~akcja  2017-01-05 15:17:29  host: 193.201.36.42

    Te zdjęcie z aktualizacji II to fake

  • 0

    21.  2017-01-05 15:21:39

    @20, akcja - zdecydowanie fake. Podesłałem Arkowi tylko info o premierze :) Już poprawiam.

  • 0

    22.  2017-01-05 15:33:06

    Jeśli będzie miał zakrzywiony ekran jak S7 EGDE to go nie kupuje, zobaczę co pokaże LG czy też Nokia, która chce wrócić do gry.

  • 0

    23.  2017-01-05 15:43:47

    @22, kwistas - w pierwszych przeciekach mowa była o wariancie flat i zakrzywionym, w tych ostatnich już piszą o zakrzywieniach w obu opcjach. Wizualnie mnie się podobają warianty EDGE, no i oprogramowanie jest już do tego stopnia zoptymalizowane, że niczego nie włącza się przypadkiem. Natomiast koszty wymiany takich ekranów (grubo ponad 1000 zł) nie napawają optymizmem.

  • 0

    24. ~cdecerc  2017-01-05 16:20:48  host: c143.przemysl.zicom.pl

    Gdzie jest głośniki stereo?????????????

  • 0

    25.  2017-01-05 16:34:15

    23 LuiN, dostałem firmowy S7 EGDE, nie mogłem się przekonać, praktycznie z bocznego panelu kompletnie nie korzystałem, a chwyt nie był pewny, wymieniłem go na zwykły S7, zdecydowanie lepszy, pewniejszy chwyt, ekran optymalny.

  • 0

    26. ~~~  2017-01-05 16:54:57  host: djn112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Idę sprzedać auto, by kupić ten kawał bubla do niczego mi potrzebny.

  • 0

    27. ~♥ Wygnany ♥  2017-01-05 17:03:24  host: 8.37.225.48

    Powinni mieć więcej ...testerów z prawdziwego zdarzenia — życia, i takim userom wysyłać nowe flagowce do testowania. Jak taki go objeździ, to nie ma prawa nic ,,wybuchać".

  • 0

    28.  2017-01-05 18:17:29

    @25 A jak z baterią? Wersja edge ma 20% bardziej pojemny akumulator. Odczuwasz różnicę?

  • 0

    29. ~  2017-01-05 18:45:28  host: user-94-254-145-129.play-internet.pl

    mniej kleju, bedzie chlodniej.

  • 0

    30. ~  2017-01-05 18:47:36  host: user-94-254-145-129.play-internet.pl

    Wyobrazcie sobie jak Duda kupuje Note'a ; )

  • 0

    31.  2017-01-05 19:10:26

    28 szczerze to różnica minimalna na korzyść EDGE, może pod koniec dnia w EDGE zostało z 5-8% więcej baterii.

  • 0

    32. ~♥ Wygrany ♥  2017-01-05 19:50:00  host: agaa7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    27) bredzisz jak potłuczony:-D

  • 0

    33.  2017-01-05 21:40:25

    tylko czekać, az wyjdzie do sprzedazy

  • 0