Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja II] Problemy z siecią PTC

[Aktualizacja II] Problemy z siecią PTC

Piszemy o tym pierwsi WitekT 21 Lutego 2013 11:07 Aktualizacja: 21 Lutego 2013 12:17

22 0

PTC ma w całej Polsce problemy z siecią. Klienci tego operatora mają bardzo poważne trudności z nawiązywaniem połączeń - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Mniejsze problemy są z połączeniami przychodzącymi, transmisja danych działa. Informację tę potwierdziła PTC jednemu z dużych klientów. Awaria trwa od kilku godzin.

[Aktualizacja 11:19] Jak donoszą nasi czytelnicy, awaria ma charakter ogólnopolski. Próbujemy skontaktować się z biurem prasowym w tej sprawie.




[Aktualizacja 12:17] Jak wynika z informacji TELEPOLIS.PL, awaria została już usunięta.

Obecnie mogą jeszcze występować utrudnienia w połączeniach wewnątrz sieci. Ich przyczyna została już usunięta i w najbliższym czasie problemy powinny całkowicie ustąpić. Przepraszamy za ewentualne niedogodności - poinformowało TELEPOLIS.PL biuro prasowe operatora.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: awaria | ptc

w sumie: 140
  • -3

    133. ~  2013-02-21 17:49:16  host: ip-84-39-170-76.free.aero2.net.pl

    Podwyzki i ukryte oplaty, brak inwestycji w siec - Networks niby cos tam buduje a faktyczna lista pozwolen to lista poboznych zyczen. Zjezdzajcie do niemiec, Wracaj panie prezesie do Brabmorowa! Ani ta siec potrzebna, ani konkurencyjna ani dobra( co chwile awarie ).

  • -1

    134. ~  2013-02-21 17:50:19  host: ip-84-39-170-76.free.aero2.net.pl

    Dziwne, ze mam wlasciwie w domu 4 karty a T wali sie najczesciej. Nawet rzekomo awaryjny Plus i Play nie maja takich jazd, jak oni.

  • 2

    135. ~  2013-02-21 18:27:33  host: 87-205-163-110.adsl.inetia.pl

    133. brak inwestycji w sieć spójrz lepiej na play

  • 0

    136. ~  2013-02-21 18:48:03  host: V36-06.opera-mini.net

    to ma być ten najlepszy zasięg T,który reklamowała sieć ?

  • 0

    137. ~  2013-02-21 18:50:25  host: V36-06.opera-mini.net

    132, raczej nie,jak wygrasz w Sądzie może dadzą rekompensate,T ma dawać rekompensate jak konsultantom kazali zwracać część premi ?

  • 0

    138. ~rvb  2013-02-21 19:17:29  host: 90-156-21-46.internetia.net.pl

    Wreszcie zajęliście się tematem. Bóg zapłać.

  • 0

    139. ~rvb  2013-02-21 19:21:13  host: 90-156-21-46.internetia.net.pl

    Piszecie o dużej awarii a co chwilę w jakiejś części kraju nie ma możliwości korzystania z telefonu. Ja we Wrocławiu miałem już takie sytuacje co najmniej 3 razy ostatnimi dniami. Tłumaczą to cały czas wymianą nadajników, beż przesady, co mnie to obchodzi. Zróbcie to tak żeby nie bolało klientów.

  • -1

    140. ~  2013-02-21 19:32:58  host: ip-37-209-140-197.free.aero2.net.pl

    Piszecie o tym pierwsi? Przecież ta awaria trwa od lat.

  • -1

    141. ~  2013-02-21 19:38:43  host: V36-06.opera-mini.net

    139,te nadajniki wyłączają raczej nie przejmując się tym jaką jakość rozmów będą mieli klienci,mam PLAY i Plus i zawsze jak rozmawiam z kimś z Orange to jest tragdia,trudno zrozumieć co ci ludzie z Orange mówią,dziwie się klienton tej sieci,że jeszcze siedzą w Orange,no ale firma też nie szanuje klientów skoro mają tak złą jakość zasięgu.

  • 1

    142. ~  2013-02-21 20:15:24  host: 87-205-163-110.adsl.inetia.pl

    140 to dziwne że nic o play nie piszą

  • 2

    143. ~  2013-02-21 21:52:16  host: 32-170-78-94.net.stream.pl

    Niepotrzebnie dużo szumu awarie zdarzały się i będą występować a T-Mobile niema bardziej awaryjnej sieci niż pozostali takie obrzucanie się błotem jest zupełnie niepotrzebne

  • 2

    144. ~Luc  2013-02-21 22:37:52  host: 95-178-14-56.belchatow.msk.pl

    Awaria była ale tylko na części numerów. Ja mam 2 numery i akurat przeszło bokiem bo oba działały. Co do awarii to niestety się zdarzają każdemu. Nie mam zamiaru tu bronić T-M w żadnym wypadku ale taka jest prawda, że każdą sieć spotkał podobny problem i to jeden raz. Najgorsze jest to, że najwięcej psioczą Ci, co ładują konto raz do roku za 5 zł ale jak jest awaria to nagle muszą akurat zadzwonić w 100 miejsc :-) Co do rozwiązania umowy to ciekawe czy Ci którzy o to pytają płacą terminowo rachunki :P

  • -2

    145.  2013-02-21 23:51:16

    No i proszę, coraz częściej w T-Mobile widać efekty działania "Networks", czyli równanie w dół do poziomu Orange. Gratuluję doskonałej decyzji i samopoczucia zarządowi ;)

  • -1

    146. ~fdsf  2013-02-22 07:51:34  host: agif86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    od lat jak dzwonię do kogoś z tej tzw. sieci to słychać gdakanie najczesciej

  • 2

    147. ~drakon33  2013-02-22 09:05:31  host: ip-78-30-110-59.free.aero2.net.pl

    @136 A co to ma wspólnego z zasięgiem? To jakiś problem techniczny zapewne. Nie rozumiem was ludzie, nie macie nic do roboty tylko siedzieć i wypisywać setki komentarzy na temat problemu technicznego u operatora? Był problem w Orange - masa komentarzy, jaki to Orange jest do d..py, był problem z Plusem - "ojej, co za badziewna sieć". Teraz przyszedł czas na T-Mobile. Gdzie wy ludzie macie rozum? Przecież nic nie jest doskonałe, może się zepsuć, lub źle zadziałać. Ale nie.... większość tutaj są doskonali i wypisują takie bzdury.

  • 0

    148. ~  2013-02-22 12:15:17  host: 79.141.160.64

    z tą siecią mam ciągle problemy, uciekłem od nich od orange bo tam już była naprawdę tragedia z jakoscia rozmow. w t-mobile jakosc rozmow OK, ale jest masa innych problemow. wczoraj do tego serwisu internetowego nie mogłem zalogować się t-mobile. było prób kilka, zawsze zatrzymywało się na kodzie który trzeba wpisać a który miał przyjść smsem. tylko sms żaden nie przychodził. smsy w końcu doszły. Doszły o 3 w nocy i wszystkich zbudzili!! to było z 5 - 6 zaległych smsów po probach zalogowania. to mi niespodzianke t-mobile zrobilo. jak mam na 1 numerze jakoś 3-4 zł nigdzie nie moge dodzwonic sie. glos w sluchawce za kazdym razem informujacy ze malo na koncie, czekam jak przestanie gadac i NIC. nie chce lączyc sie. czasem dopiero po 3-4 probach zalapie albo jak doladuje konto zeby tego glosu nie slyszec.

  • 0

    149. ~lechotoszek  2013-02-26 15:20:06  host: apn-37-98-212-184.dynamic.lte.plus.pl

    Ja mam plusa i zero problemów od lat ;)

  • 0

    150. ~anonim  2013-02-27 21:12:23  host: c188-247.icpnet.pl

    w playu też spokój ;)

  • 0

    151. ~olek  2013-03-01 08:06:51  host: 176.97.25.154

    I znowu problem z zalogowaniem się do BOK

  • 0