Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja II] Plus: 100% więcej do doładowania z okazji urodzin Plusha

[Aktualizacja II] Plus: 100% więcej do doładowania z okazji urodzin Plusha

LuiN 8 Września 2015 16:10 Aktualizacja: 10 Września 2015 13:24

22 7

Z okazji pierwszych urodzin marki Plush sieć Plus przygotowała jednodniową promocję doładowań z podwojoną wartością doładowania.



Aby skorzystać z promocji należy 9 września doładować konto kwotą z przedziału od 30 do 99 zł (promocja została przedłużona do 10 września do godziny 12), za pośrednictwem jednej ze stron: doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, doladuj.plushbezlimitu.pl lub plusbank24.pl. Promocja dostępna jest dla użytkowników ofert Na Kartę, Simplus, Sami Swoi i 36i6, a przyznany bonus może być wykorzystany na wszystkie usługi telekomunikacyjne.

Analogiczna oferta będzie jutro dostępna również dla użytkowników ofert Mix, z tą jednak różnicą, że premiowane bonusem będą jedynie doładowania kwotami 10 i 20 zł.




Aktualizacja

Promocja ruszyła, a Plus udostępnił jej regulamin. Szczegóły poniżej:
Zobacz: Regulamin promocji

Aktualizacja II

Promocyjne doładowania cieszą się tak dużym powodzeniem, że niektóre kanały doładowań wczoraj wieczorem były czasowo niedostępne. W związku z dużą popularnością promocji została ona przedłużona do godziny 23:59 10 września.

Zobacz: Zaktualizowany regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 139
  • 0

    121.  2015-09-11 13:07:50

    Wlo, ten tekst Ci się udał "Normalny człowiek nie opiera się na newsach prasowych i reklamach tylko regulaminie" - taaaa, na pewno :)

  • 0

    122. ~nn  2015-09-11 13:33:25  host: host-94-251-234-196.dynamic.mm.pl

    @121: wlo (nie chce mi się wierzyć, że bezinteresownie od 15 lat tak "Plus"-uje) nie ma pojęcia o tym, że normalni ludzie nie czytają regulaminów. I to nie dlatego, że nie m się nie chce, tylko dlatego, że operatorzy (nie tylko telekomunikacyjni) tworzą je w takiej formie, że czytając siódmą stronę już nie pamiętamy co było na pierwszej.

  • 0

    123.  2015-09-11 14:56:02

    a_lex - widocznie inaczej definiujemy "normalnego" człowieka ;-)
    122 - teraz mówimy o jednostronicowym regulaminie bonusu 100% do doładowania 30-99 zł ;-)

  • 0

    125. ~Janek  2015-09-11 20:40:14  host: 088156128025.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    Fajna akcja, też musiałem wczoraj jeszcze przed południem doładowywać ;). Fajnie, że plush to przedłużył, bo w ogóle bym to przeoczył. Ogólnie kudosy dla Plushaka. O to chodzi w operatorze telefonu.

  • -1

    126. ~Rafispiryt  2015-09-11 21:24:26  host: 159-205-81-9.adsl.inetia.pl

    Włączyłem usługę 5 doładowanie gratis i doładowałem się w tej promocji 4 x 99zł oczywiście dostałem bonus 100% do każdego doładowania oraz dostałem 5 doładowanie gratis. Włączyłem rok ważności konta za 10 zł. Z moich wliczeń wynika że pakiet no-limit komórki ,sms, 1 GB internetu mam za 16 zł miesięcznie .. I spokój przez najbliższe 24 miesiące z doładowaniem. Czyli można mieć no-limit bez stresu za 16 zł tylko trzeba trochę pogłówkować.

  • -1

    127. ~Senny  2015-09-13 18:41:42  host: aclp240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Doładowane za 99 i prawie 2 stówki na koncie :D Super opcja. Ale jakby tak popatrzeć przez ten ostatni rok to też dużo dodatkowych środków z podobnych promocji plusa się uzbierało.

  • 0

    128.  2015-09-13 19:03:04

    126, 127 - ile lat musieliście czekać na taką okazję? A tym czasem pozostali, pełnymi garściami korzystali z ofert konkurencji... ;-)

  • 0

    129. ~  2015-09-13 19:24:57  host: n19-04-08.opera-mini.net

    128, nie przesadzaj. bonusy do doładowań są systematycznie od ponad roku, bonus do 12 doładowań po przeniesieniu od ponad dwóch lat, bonusy 40% są od dawna. Co ważne, to są to środki na konto główne.

  • 0

    130.  2015-09-13 20:25:12

    129- a ile lat istnieje Simplus? Czy nie od 1998 roku? Doskonale pamiętam świetną reklamę wykorzystującą postacie z kreskówki " La linea ". Sama oferta już taka świetna nie była...

  • -1

    131. ~  2015-09-13 21:25:58  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    128, czy ty tylko marudzić potrafisz? Na podstawie której wypowiedzi sadzisz, ze 127 jest w Plusie od lat i musial czekać latami na promocje? Chlopie, wyluzuj i nie identyfikuj sie tak z operatorami. To usługa jak kazda inna a ty robisz z tego zagadnienie jakby nie wiadomo co od tego zależało i oczywiście tylko marudzisz na wszystko. Marudzenie na wszystko, to takie polskie

  • 0

    132.  2015-09-13 21:48:49

    131- no nie wiem, kto się tu bardziej napina, mnie to ani ziębi, ani grzeje. Okazjonalnie korzystam z usług tego operatora i wiem jedno - jak mało który, wyjątkowo nie rozpieszczał swoich klientów na przestrzeni siedemnastu lat. Nawet w zamierzchłej przeszłości, kiedy dawna Era Tak Tak oferowała podwójne doładowanie nawet dla kwoty 500 zł , Simplus poprzez cycatą paniusię, wyśmiewał Heyah, nie oferując w zamian niczego konkretnego. Dopiero teraz po wielu latach posuchy się obudzili, bo im klientela odpłynęła i muszą się jakoś ratować. Cieszcie się więc póki czas. Ja tam nie przywiązuję się do jakiegokolwiek operatora. Używam zazwyczaj oferty, która jest dla mnie najkorzystniejsza. Dzięki temu mogę w miarę swoich potrzeb i oczekiwań w miarę obiektywnie ocenić każdą promocję, oczywiście poprzez pryzmat własnego spojrzenia. ;-)

  • -1

    135. ~4D  2015-09-13 23:12:16  host: n15-07-03.opera-mini.net

    @130. toms, nie kompromituj się! Podążając twoim chorym tokiem myślenia można mieć pretensje do Play, że w 1998 roku nie dawał absolutnie żadnej promocji. Natomiast taki "drobny szczegół" iż operator ten wówczas jeszcze nie istniał jest pewnie nieistotny, bo "trzeba patrzyć na sprawy całościowo" ;-)
    Poza tym z jednej strony piszeszesz, że nie przywiązujesz się do jakiegokolwiek operatora i korzystasz z najkorzystniejszej oferty, a z drugiej strony prowadzisz jakieś kretyńskie analizy ofert od Plusa na przestrzeni 17 lat! To schizofrenia, czy obłuda?
    "Ludzie nie korzystajcie z atrakcyjnych promocji doładowań w Plusie, bo 17 lat temu jego oferta nir była taka świetna!" - podobnie idiotyczne sugestii dawno nie czytałem.

  • 0

    136.  2015-09-14 07:54:21

    toms - jak sam mówisz, ludzie nie korzystają z usług danego operatora w danej chwili dlatego, ze oczekują promocji za 10 lat ;-) W ten sposób zdobywał klientów Plej, podczas gdy dzisiaj widzisz jak komentują kolejne oferty i promocje tego operatora ludzie? Nie, nie ma obowiązku korzystać z TTT, gdzie już lata temu podwójnie można było doładować za 500 zł a dzisiaj tylko na zaproszenie można z łaski dostać jakieś złotówki na promocyjne, terminowe konto... A może warto - bo kiedyś było fajnie?

  • 0

    137.  2015-09-14 15:56:23

    wlo - nie chce mi się już niczego tłumaczyć, ale zapytam na przykładzie: czy matka, która przez lata bije swoje dzieci i nagle daje im po czekoladzie, zasługuje na miłość? Odnieś to do sytuacji z simplusem. Koniec rozmowy z mojej strony.

  • 0

    138.  2015-09-14 16:08:43

    toms - głupie porównanie jak nie wiem... Wiesz czemu? Bo to też jest matka. Tu jest firma, do której nie ma klient uczuć jak dziecko do najgorszej nawet matki...

  • 1

    139. ~telekuku  2015-09-14 17:12:07  host: n15-02-03.opera-mini.net

    wlo - zastąp słowo 'miłość' zwrotem 'uwaga', czy ' lojalność' . Dalej nic do Ciebie noe dociera?

  • 0

    140.  2015-09-14 19:55:26

    139 - więc ludzie garną się do Plej i TT - bo kiedyś dostawali czekoladę... Miłość...

  • 0

    141. ~Paweł  2015-09-14 22:03:05  host: cqu193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    126 - czy przypadkiem po włączeniu taryf 'no limit' rok ważności konta nie będzie już ważny? Ja zrobiłem w ten sposób i ważność konta skrócona została do 1 miesiąca..

  • 0

    142.  2015-09-15 09:38:02

    141 - jak najbardziej nie ;-) Tylko przy usłudze bez limitu w sieci nie ma znaczenia RWK - trzeba doładowywać aby wg zasad cennikowych mieć aktywne wychodzące.
    Jaką taryfę "no limit" niby włączyłeś w simplusie?

  • 0

    143. ~Grega  2015-09-21 23:43:53  host: 088156128241.dynamic-ww-1.vectranet.pl